Nechce se mi nic před koronavirus

Anonymní
1.6.20 13:27

Nechce se mi nic před koronavirus

Ahoj, po té dlouhé pauze a odříznutí od světa, myslím v době koronavirusu, nevím jak se nastartovat. Je mi 18,studiji mám přítele. Jsem vždy usměvavá, ale poslední měsíc se strašně nudím, nevím jestli to je přímo nuda, ale jsem zavřená doma a ani nevím co mi dělá radost. Ráda bych o nějaké pozdvižení, zlepšení nálady nebo nějaké tipy jak přejít tohle období. ( vím, že to má určitě hodně lidí) :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12268
1.6.20 13:31

Nebyla jsem zavřená doma vůbec. Muž chodí celou do práce, já s dcerou každý den ven. Na procházku, já běhat, občas, teď už je normální režim, takže akce s rodinou, kamarádky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
1.6.20 13:35

Proč jsi zavřená doma? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3346
1.6.20 13:38
@Katastrofaobecna píše:
Proč jsi zavřená doma? ;)

Aby mohla psát na emimino, jak se nudí… :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20736
1.6.20 13:43

Snažit si najít novou rutinu dne a dělat věci, co dělají člověku radost. Co to bude, na to musíš přijít sama. Každého nabíjí/naplňuje něco jiného.
Navíc v současné době nejde už akorát chodit do školy. Jinak jde všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1060
1.6.20 13:45

Vzdyt doma už být nemusíš?? Ani v době krize jsi nemusela být jen doma, ale mohla sis jít zabehat, projít se,… teď už mi skoro přijde, ze je vše pomalu jako dřív. Až na hromadné akce omezené počtem a rousky ve vnitřních prostorách :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Katastrofaobecna
1.6.20 13:47
@bse.pedro píše:
Aby mohla psát na emimino, jak se nudí… :P :P :P

Přijde mi to tak, protože se všude může.
Mám práci na HO a díky tomu jsem doma více, než bych byla ráda, ale vynahradím si to večer a jdu si zaběhat. Ale s přáteli lze do restaurace, kavárny, za sportem. Už nemám ani omezené spoje za rodinou, není třeba depresit doma, minimálně ne teď, nemyslíš? :)

• Nahlásit
  • Citovat
3346
1.6.20 14:10
@Katastrofaobecna píše:
Přijde mi to tak, protože se všude může.
Mám práci na HO a díky tomu jsem doma více, než bych byla ráda, ale vynahradím si to večer a jdu si zaběhat. Ale s přáteli lze do restaurace, kavárny, za sportem. Už nemám ani omezené spoje za rodinou, není třeba depresit doma, minimálně ne teď, nemyslíš? :)

Ne nemyslím, myšlení bolí… 8)
Já kromě občasného nošení roušky nezaznamenal žádnou větší změnu… Ušetřil jsem čas tím, že jsem nejezdil denně kontrolovat matku, jen cca 2× týdně nákup za dveře, ušetřený čas jsem promrhal vařením… Jinak normálně do práce, z práce, výlety po supermarketech, projížďky autem…
Kdyby mi bylo 18, nebo měl alespoň jasnou pracovní dobu /mám nepravidelný režim, ale dělám jen cca 13-14 dní po +-12 hod./, šel bych třeba na brigádu, třeba doplňování zboží v marketech, přišel bych trochu mezi lidi…
Jako 18ti letý bych se věnoval koníčkům, třeba akvaristice a teraristice, pokojovým kytkám, četbě knížek /to je takový to papírový, jak jsou na tom natištěný takový černý breberky/, vycházkám do přírody, nebo třeba háčkování, vyšívání atd., atd., atd… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6364
1.6.20 14:19
@Anonymní píše:
Ahoj, po té dlouhé pauze a odříznutí od světa, myslím v době koronavirusu, nevím jak se nastartovat. Je mi 18,studiji mám přítele. Jsem vždy usměvavá, ale poslední měsíc se strašně nudím, nevím jestli to je přímo nuda, ale jsem zavřená doma a ani nevím co mi dělá radost. Ráda bych o nějaké pozdvižení, zlepšení nálady nebo nějaké tipy jak přejít tohle období. ( vím, že to má určitě hodně lidí) :,(
Proč jsi zavřená doma?? 8o
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
794
1.6.20 21:15

To chce začít úplně normálně makat a roupy tě přejdou :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama