Nemají z těhot

Anonymní
2.4.21 22:08

Nemají z těhot

Jsem docela smutná z aktuální situace. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, tak rodina od přítele se rozbrečela radostí a všichni se moc těší. Moje rodina mi řekla: „To si děláš pi. u…“ a nijak dál nereagovala. Babička a taťka se nebaví, mamka se těší, ale neumí to dát najevo. Dnes mi psala ségra, že se u nás ve vesnici rozneslo, že čekám mimčo. (Bydlím v jiné vesnici a moje blízká kamarádka má také rodiče v té vesnici.) Tak jí píšu, že mi to je vcelku jedno, že by se to stejně dostalo ven (rodím v červenci), načež mi ségra řekla, že jim je doma za mé těhotenství trapně a rodiče všem, kdo řeknou, že jsem těhotná říkají, že je to lež. Rodiče to dokonce neřekli ani nejlepším letitým kamarádům. Jsem z toho fakt smutná. Pro mě je těhotenství radost, tak nechápu, proč se rodiče stydí za to, že budou mít vnouče? Je mi sice 23 let, ale mám už několik let stálého partnera, práci, dodělanou školu, bydlím sama a na rodičích nejsem závislá.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
199
2.4.21 22:13

Tak to je fakt divný chování. A vztahy s tvým přítelem mají v pohodě? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
2.4.21 22:14

A nebudou opravdu věřící křesťané, kteří berou ustanovení Bible vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 22:14

@LadyDelRey Měli. Když jsme ale řekli, že jsem těhotná, tak se začal táta na přítele dívat jako na někoho, kdo mi zničil život a nazval ho barbarem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 22:15

@Luboš P Ne. Táta nesnáší kostely.

• Citovat
  • Nahlásit
645
2.4.21 22:17
@Luboš P píše:
A nebudou opravdu věřící křesťané, kteří berou ustanovení Bible vážně?

A tak budou lhát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
2.4.21 22:18
@Anonymní píše:
@LadyDelRey Měli. Když jsme ale řekli, že jsem těhotná, tak se začal táta na přítele dívat jako na někoho, kdo mi zničil život a nazval ho barbarem.

Kolik je příteli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2128
2.4.21 22:21
A nebudou opravdu věřící křesťané, kteří berou ustanovení Bible vážně?
@Aquarius79 píše:
A tak budou lhát?

V Desateru není - nezalžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
2.4.21 22:24

Přestala bych s nima komunikovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 22:27
@Luboš P píše:
A nebudou opravdu věřící křesťané, kteří berou ustanovení Bible vážně?V Desateru není - nezalžeš.

Doporučuju si ho tedy zopakovat. :lol:

Jinak zakladatelko, to ti to ani rodiče ani sestra vůbec nevysvetlili, proč jim to vadí? Ani v minulosti? To je nějaké divné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 22:30

Ne. Nikdo mi nic nevysvětlil. Přitom mamka nakupuje horu oblečků pro maličkého a fakt se těší. Absolutně nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
8095
2.4.21 23:16
@Anonymní píše:
Ne. Nikdo mi nic nevysvětlil. Přitom mamka nakupuje horu oblečků pro maličkého a fakt se těší. Absolutně nechápu.

na jejich postižení vlastní důležitostí bych se vykašlala a nebavila se s nimi. 23 není 13, aby reagovali „to si děláš pič.“ :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
616
2.4.21 23:34

No tak tata asi cekal, ze ho pritel treba pozada o tvoji ruku ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.4.21 23:36

@K. Rocánková To určitě ne. Mámu si vzal až dva roky zpět. Nemyslí si, že je svatba důležitá.

• Citovat
  • Nahlásit
9439
3.4.21 06:41

Tak jestli není příteli 50 tak nevím, kde je problém. Vyjadřování tvoji rodiny je jak z jisté menšiny. a hlavní je že máš z těhotenství radost ty s partnerem. Ono některé těhotné si myslí, že se kolem jejich pupku bude točit svět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat