Porodnice Mladá Boleslav

luccinda
5.2.10 11:41

nemocnice Mladá Boleslav

Ahoj holky, budu rodit v porodce v MB…nemáte některá zkušenosti jak to tam probíhá? bude to můj první porod a tak mám trochu obavy aby se něco mě nebo mimísovi nestalo, tatínka budeme mít sebou :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33
8.2.10 19:59

Ahojky,rodila jsem tam před měsícem a mám takové rozporuplné pocity. Nechali mě dlouho trpět,než se rozhodli k cisařskému řezu kvůli nepostupujícímu porodu a špatné rotaci miminka. Tím, že nechají rodičky dlouhou dobu než se rozhodnou jim pomoci jinou cestou,je boleslavská porodnice známá.Byl to už můj druhý porod (první 1998 - kleštěma a druhý tedy 2010 - císařský). Pak jsem byla na rozpacích s pomocí kojit. Nemyslím po normálním porodu, ale právě po jinak vedeném porodu. Měla jsem z toho stres a každá sestra mi říkala trochu něco jiného, takže jsem každý večer plakala zoufalstvím. Jinak všechno záleží na osobním přístupu sestřiček (s doktorama se moc nesetkáš…jen při vizitách a samozřejmě u porodu)jedna je taková a druhá maková, ale člověk tam jde na pár dní a myslím, že to v Boleslavi není špatné, jen je škoda, že tam není více nadstandardních pokojů…musíš se trefit do té doby kdy je nějaký volný, ale stojí za to ho mít…protože si můžeš vybrat z jídel a je to příjemnější.Nevím, co bys přesně chtěla vědět. Teď tam leží kamarádka a je spokojená… :potlesk: :potlesk: jinak neboj, miminku se určitě nic nestane a tatínka můžeš mít sebou. Porodní boxy jsou krásný a porodní asistentky jsou úplně super…takže bych strach neměla…budu ti držet palečky ať vám všechno dopadne dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
luccinda
11.2.10 10:12

Tak vidim že máš opravdu čerstvou zkušenost…před chvilkou jsem tam volala kvuli kontrole před porodem (objednat se) jsem 35tt a nějak mě nechtěli moc řešit a to tam mám jít rodit :-( jinak co se týče nadstandartu tak ten budu chtít určitě…ale jak píšeš že se musim trefit do volnýho… :-( fakt síla

• Citovat
  • Nahlásit
33
11.2.10 20:18

Čerstvá zkušenost to je :) dá se to přežít…je fakt, že dole v ambulanci jsou takový studený čumáci…teda strašně dlouho tam člověk čeká, hodně maminek, neútulné prostředí…je to chodba bez oken…nevím, jestli jsi někdy už byla v MB porodnici.Pak když už se dostaneš nahoru na porodnici a pak na šestinedělky, tak tam už je docela dobře. Není na objednání 35tt. brzy? Já tam šla až v termínu…poslal mě tam můj gynekolog (Mudr. Pudil) a od tehdy jsem chodila skoro obden. Takže jsem tam trávila hodně času…můj muž byl skvělý, byl tam pořád se mnou,takže to nebyl tak hroně dlouhý. Velká škoda tomu nadstandardu…opravdu je škoda, když se netrefíš, ale relativně se to tam točí, takže já šla na poslední dva dny na nadstandart (uvolnil se a mě to stálo za to :wink: )nevím, co přesně bys chtěla ještě vědět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
luccinda
12.2.10 14:27

Ahojky,

Tak já se tam objednala už takhle brzy, protože moje mudra je v Praze a řekla mi že k ní se vrátím až na kontrolu po šestinedělí a do tý doby mám docházet už do porodky (je to pro mě i pohodlnější páč to mám kousek) jinak v Praze to takhle funguje…tady je to opačně jsem zjistila :-D, ráda bych si našla slušnou gynekologii v Bolce, ale poté co jsem párkrát navštívila mudr. Strakovou tak jsem zdrhla zpět do Prahy (jednání katastrofa).
Co se týče Boleslavský porodky mě hlavně zajímá ten postup, co s tebou vlastně udělaj když tam přijedeš :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
monika1111
23.3.10 10:23

straková

To se vám nedivim,včera jsem se Strakovou měla tak neuvěřitelný konflikt,že jsem to u lékaře nikdy nezažila,snad někdo tak arogantní a ješitnej ani léčit nesmí,vyběhla za mnou až do čekárny,byla celá brunátná a že mě bude žalovat a podle zpráv na netu-koukám,že se to o ní ví,že je Straková konfliktní!!!!!!!!

• Citovat
  • Nahlásit
luccinda
25.3.10 10:51

Až tak s vámi jednala…tak to je fakt neuvěřitelný, já po té co jsem se dožadovala v ordinačních hodinách návštěvy s tím že je to akutní…mi bylo řečeno že pani doktorka na mě nemá čas a že mě teda milostivě objednaj nejdřív za 14dní, tak sem si tam pak už jenom došla pro svou zdravotní kartu a pěkně od plic jsem se tam zhádala s nějakou sestrou nebo telefonistkou či co to bylo :))) no běda jak se ke mě dostane mudr.Straková v porodnici…

• Citovat
  • Nahlásit
174
28.3.10 13:47

Ahoj holky, to snad ani není možné a já jsem si myslela, že Straková je fajn. Ještě jsem s ní neměla žádný konflikt. Jenom jednou jsem potřebovala vyšetřit přednostně, protože jsem měla problémy a byla jsem taky odmítnuta a to jsem tam byla před osmou hodinou a doktorka tam nikoho neměla. Pozvaly mě až za čtrnáct dnů, bože jak já tu dobu zkoušela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
174
28.3.10 13:57

Já jsem taky rodila v Mladé Boleslavi. První porod probíhal kleštěma, měla jsem u porodu mladou doktorku, která si nevěděla rady, tak musel přijít jiný doktor. Kluk se mě narodil se zlomenou klíční kostí, krvácel do očního pozadí a krvácel z pupečníku. Byl na JIPU, sestřičky to bylo hrůza už na to nechci vzpomínat. Při druhém těhotenství jsem přemýšlela že půjdu rodit jinak, ale stejně jsem rodila tady. Holčička se narodila bez problémů, doktorka mladá a příjemná. U sestřiček to bylo horší, taky byly příjemné, ale když jsem chtěla poradit, tak jsem musela za nimi, do pokojů moc nechodily. Dětské doktorky, které chodily prohlížet miminka, taky byly příjemné, ale nechtěly u mě pochopit, že se mě vůbec netvoří mlíko, nakonec jedna doktorka svolila aby malé dávaly trochu umělého mlíčka, to jí však nestačilo. Já byla moc zoufalá, protože malé už kručelo v bříšku a sestřičky, mě víc mlíčka nechtěly dát, že to nemají povoleno od doktorky. Poslední den, když nás měly pouštět domů, tak malou zvážily a ona shodila 400g, už jsem se bála, že si nás tam nechají, ale doktorka byla rozumná a pustila nás. Bohužel jsem se nerozkojila a malá byla na umělém mlíčku, jako její brácha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.4.10 09:47

Ahoj vůbec neměj strach sestry i doktoři jsou skvělý staraj se o tebe i o mimíska..Já s nima neměla problém..Sestry choděj každou chvíli se ptát a když něco potřebuješ vždycky poradí i v noci.. :-) já sem 100% spokojená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.4.10 20:27

straková

Je taky na Vás straková taky nepřijemná.Na mě vyjeli před týdnem,že jsem za celý těhotenství přibrala a že to není možné.Že nemám jíst a že jsi nemůže mě představit u porodu strašně mě děsila.Jsem byla červená,jak na prdeli.Já jsem puvodně ze Semil jsem měla toho vynikajicího gynekologa,že toho lituju,že jsem se přihlásila ke Strakový jen jse modlím,aby jsem jí neměla u porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.6.10 16:50

Já chodím na gyndu do škodovky k MUDr. Čepelíkovi. To je tak suprovej člověk. A nebo se s ním střídá ve stejný ordinaci MUDr. Novotná, ta je taky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
15.6.10 21:42

Ahojky holky…já taky plánuju že budu rodit v Boleslavi ale když to tu čtu tak začínám mít docela obavy :-( slyšela jsem už hodně názorů na porodnici a pořád nevím…budu rodit poprvé tak mám opravdu strach… :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
16.6.10 11:20

Ahojky…budu rodit teď v září a rozhodovala jsem se mezi Boleslaví a Turnovem…po zkušenostech mých kamarádek a známých co rodily v MB jsem se rozhodla pro Turnov…
Ale znáte to…všude je něco, takže to záleží na mamině kde chce rodit…i tak vám všem držím palečky ať vše dobře dopadne…
Jinak je pravda že Čepelík je celkem dobrý gyndař…ale třebas mě zkazil testy na tělesný vady a na rovinu řekl, že bude dítě postižené…Kvůli tomu jsem se musela nechat objednat na plodovku aby mi to na 100stopro vyvrátili…no ale jak říkám, každá z nás má jiné zkušenosti ať s porodnicí nebo s doktorem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.10 16:55

hm

Tak ted jsem z toho celkem vedle nevím rodila tam před rokem moje sestra a říkala že je to tam super asi si sestry vybíraj lidi podle toho kdo se jim líbí jako ty si ošklivá tak budem zlé ty hezká tak budem milé což si myslím že by to takhle fungovat nemělo, hlavně prvorodičky jsou asi v šoku já jsem taky prvorodička a mám z toho opravdu strach jak to tam dopadne.Zas mám dobrou zkušenost se sestrama na porodopisu byly super ted v pátek tam jdu na předporodní tak jsem zvědavá.Jinak slečně taky doporučuji Čepelíka je někdy trošku jinej huhná ale je fakt super,co se týče sester jedna tam je na ránu mno trošku ještě jedna ale ta co je tam už hrozně dlouho je opravdu super. :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama