Nepřestal s kouřením

Anonymní
19.3.17 17:44

Nepřestal s kouřením

Mám takový nestandardní problém s chlapem a kouřením. nekdy před novým rokem jsme si jen tak placli jaké si dáme do toho nového roku předsevzetí, navrhli jsme přestat kouřit. Ja kouřím tři až pět denně, přítel více. v lednu už jsem řekla že to kvůli předsevzetí nedám a sem tam furt kouřím, strašně málo omezila jsem to na polovic, ale kouřím, a drahý můj „Přestal“… moc jsem ho obdivovala že to dokázal zlomit, až dosud, v bundě jsem našla cigarety, takže nepřestal. a já mu věřila, já mu to jeho kouření nezakazala to on se rozhodl že přestane a čtvrt roku mě vodil za nos. jeste se ohradil že mu lezu do kapes, no pardón asi před praním ty kapsy prohlidnu :( No každopádně lže i sám sobě a nevím jak se vrátí z dílny co říct.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4186
19.3.17 17:54

Tak novoroční předsevzetí nevydrží skoro nikdo, třeba taky vydržel nějakou dobu a pak to nezvládl jako ty..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5191
19.3.17 18:03

Sama si to nevydržela a teď to vycitas chlapovi 8o Nechápu, takže ty si můžeš pálit a on ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7664
19.3.17 18:04

A proč mu to vyčítáš, když sama kouříš dál? :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2745
19.3.17 18:08

@Paola21 @Šmoulice Damy, ona mu nevycita, ze kouri, ale ze ji od Noveho roku tvrdi, ze nekouri, ze to vydrzel a pritom to neni pravda. Chce to číst to, co je psano ;-)
Rekla bych mu, ze je jak maly dítě, ktere neumi přiznat, ze neco nezvladl a mavla nad tim rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
212
19.3.17 18:09

Já přestala kouřit pred rokem ze dne na den a přítel taky řikal že přestane ale nepřestal. Chvilku kouří a pak třeba týden nekouří. Já ho neřešim když chce kouřit a smrdět tak ať. Po cigaretě se naučil mně nelíbat, fakt se mi z toho pachu chce zvracet :poblion: doma se nekouří kvůli dceři…takže tak :lol: nechala bych ho ať si dělá co chce, nemá smysl se o tom hádat když bude chtít kouřit, bude kouřit ať se vám to líbí nebo ne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 18:10

Třeba to byla první krabka od nového roku ;) neřešila bych to - jeho věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 18:14

Děvčata já nic nevyčítám, jde i princip, že tvrdí rodičům, mě, že přestal jak není dobrý a přitom kouří dál to není vyčítání. ja kdybych řekla tak přestala jsem a potají kouřila cítila bych se blbě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.17 18:16

@pamelka20 určitě se kvůli tomu nepohadam, ale celkem mě to mrzí.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.17 18:17

@Tichošlápek to bych neřekla, ale dejme tomu

• Nahlásit
  • Citovat
22040
19.3.17 18:22
@Anonymní píše:
Děvčata já nic nevyčítám, jde i princip, že tvrdí rodičům, mě, že přestal jak není dobrý a přitom kouří dál to není vyčítání. ja kdybych řekla tak přestala jsem a potají kouřila cítila bych se blbě

A to z něj necítíš kouř z pusy?! :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
19.3.17 18:26
@Anonymní píše:
Děvčata já nic nevyčítám, jde i princip, že tvrdí rodičům, mě, že přestal jak není dobrý a přitom kouří dál to není vyčítání. ja kdybych řekla tak přestala jsem a potají kouřila cítila bych se blbě

Ale tak třeba přestal, ale nevydržel a tu krabičku cigaret si mohl koupit i včera, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
19.3.17 18:27
@ProfZav píše:
@Paola21 @Šmoulice Damy, ona mu nevycita, ze kouri, ale ze ji od Noveho roku tvrdi, ze nekouri, ze to vydrzel a pritom to neni pravda. Chce to číst to, co je psano ;-)
Rekla bych mu, ze je jak maly dítě, ktere neumi přiznat, ze neco nezvladl a mavla nad tim rukou.

Ano, já to chápu, ale jak jsem psala, prostě to nemusel vydržet jako zakladatelka a krabičku cigaret si mohl koupit nedávno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24410
19.3.17 18:43
@Russet píše:
A to z něj necítíš kouř z pusy?! :nevim:

Když sama kouří, tak těžko.
Můj chlap nekouří rok a něco a nějakou dobu trvalo, než se mu čich a chuť srovnaly a uznal, že cigára fakt smrdí. Předtím to necítil :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 19:07

@Pipet Také potvrzuji. Je to už třetí rok, co nekouřím a také mi to moc smrdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama