Neřekl mi, že je ženatý

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Electrolux_EHM_4400
4.1.15 14:06
@Mrkvička1983 píše:
Přesně moje řeč. Ale znáš to… Rejpal se najde všude, i když není tázán… :)

Blbky jako jsi ty taky najdes vsude :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
4.1.15 14:07
@BellinkaX píše:
Trapne. Pomohla sis tim? Vuci tomu cloveku (tchanovi) ses zachovala primo nelidsky. Kdyz uz, tak si to vyridim primo se zanasecem, ne?

Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.15 14:07
@Electrolux_EHM_4400 píše:
Neni na to sporneho absolutne nic. A mluvime tu o vyssi ochrane osobnosti, viz. cituji Vzala jsem ty nejintimnější fotky, na kterých byl poznat a poslala jsem je né jeho ženě, ale jejímu tatínkovi coz je na regulerni trestni oznameni :* A to pomijim tu trapnost zakladatelky :lol:

Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.15 14:10
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…

Zakladatelka je potvora, ze se vuci tchanovi zachovala nelidsky? A jak se zetak zachoval vuci ni? Jak je videt neumite se vzit do pocitu jinych, myslim zakladatelky. A jiste tu moralizuji ty, ktere nic takoveho nezazily.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6499
4.1.15 14:13
@Mrkvička1983 píše:
Vzala jsem ty nejintimnější fotky, na kterých byl poznat a poslala jsem je né jeho ženě, ale jejímu tatínkovi, tedy tchánovi do pracovní schránky na vzkazy. Ať vidí, jak je o jeho jedinou dceru postaráno…

Tak co by s mým mužem dělal v tomhle případě můj otec, to vůbec netuším, ale moje tchýně - jeho maminka - by ho asi zabila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
4.1.15 14:13
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…

A tchan provedl presne co, ze je nutne mu, jako starsimu cloveku, ktery neni za zanasejiciho zetaka nijak zodpovedny, tohle poslat 8o?

  • Citovat
  • Upravit
9757
4.1.15 14:13
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…

takže ve finále buďme rádi, že jsi to neposlala jejich dětem co? jsi nešťastná, zlá, zapšklá ženská, která závidí ostatním rodinám a chce jim ublížit, to co jsi udělala je hnus

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Electrolux_EHM_4400
4.1.15 14:15
@Bes.tieA píše:
Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???

1. Moje fotky na facebooku nenajdes, tedy urcite ne intimni :mrgreen: a urcite ne s popiskem, ze se jedna o me. Pokud se tam presto nekdy objevil muj ksicht, bez problemu jsem zajistil jeho smazani.
2. Davas za priklad uplne jiny level zneuziti nez zneuziti intimnich fotek, coz mas samozrejme mnohem vyssi pravni ochranu.

Ale me je to fuk, delejte jak myslite… :think:

  • Citovat
  • Upravit
2940
4.1.15 14:15
@Bes.tieA píše:
Zakladatelka je potvora, ze se vuci tchanovi zachovala nelidsky? A jak se zetak zachoval vuci ni? Jak je videt neumite se vzit do pocitu jinych, myslim zakladatelky. A jiste tu moralizuji ty, ktere nic takoveho nezazily.

zakladatelka si neumí své intimní věci vyřešit jinak než tím že do nich zatahuje nevinné lidi.

EDIT admina 6.1. 9:20 - urážky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24149
4.1.15 14:15
@Bes.tieA píše:
Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???

Kdyz uz to Vysavac vytah, i kdyz nechapu, proc tady odhaluje svoje slabiny, je zalovatelny, kdyz nekdo jen preposle mail nekomu druhemu? I s prilohami? Mrkvicka prece psala, ze by manzelky mely zakazat fotaky a zaslepit kameru na mobilu. Z toho mi vyplyva, ze ten jantar si nafotil vlastniho ptaka na svuj mobil, milence to poslal a ona jen preposlala dal. A, oops, zrovna tchanovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Electrolux_EHM_4400
4.1.15 14:16
@Maria37 píše:
takže ve finále buďme rádi, že jsi to neposlala jejich dětem co? jsi nešťastná, zlá, zapšklá ženská, která závidí ostatním rodinám a chce jim ublížit, to co jsi udělala je hnus

Presne tak :palec: :potlesk:

  • Citovat
  • Upravit
2940
4.1.15 14:16
@Lambdada píše:
A tchan provedl presne co, ze je nutne mu, jako starsimu cloveku, ktery neni za zanasejiciho zetaka nijak zodpovedny, tohle poslat 8o?

taky nechápu :roll: z některých lidí mi je nevolno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.15 14:17
@Electrolux_EHM_4400 píše:
1. Moje fotky na facebooku nenajdes, tedy urcite ne intimni :mrgreen: a urcite ne s popiskem, ze se jedna o me. Pokud se tam presto nekdy objevil muj ksicht, bez problemu jsem zajistil jeho smazani.
2. Davas za priklad uplne jiny level zneuziti nez zneuziti intimnich fotek, coz mas samozrejme mnohem vyssi pravni ochranu.Ale me je to fuk, delejte jak myslite… :think:

Pak jiste zalezi na mire intimity, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Electrolux_EHM_4400
4.1.15 14:17
@Arturie píše:
Kdyz uz to Vysavac vytah, i kdyz nechapu, proc tady odhaluje svoje slabiny, je zalovatelny, kdyz nekdo jen preposle mail nekomu druhemu? I s prilohami? Mrkvicka prece psala, ze by manzelky mely zakazat fotaky a zaslepit kameru na mobilu. Z toho mi vyplyva, ze ten jantar si nafotil vlastniho ptaka na svuj mobil, milence to poslal a ona jen preposlala dal. A, oops, zrovna tchanovi.

Ano, i tcuj pripad je bez problemu zalovatelny.

  • Citovat
  • Upravit
Poison Eve
4.1.15 14:18
@Blackova.K píše:
taky nechápu :roll: z některých lidí mi je nevolno.

Na mne je to fakt moc :roll:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová