Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@BellinkaX píše:
Trapne. Pomohla sis tim? Vuci tomu cloveku (tchanovi) ses zachovala primo nelidsky. Kdyz uz, tak si to vyridim primo se zanasecem, ne?
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…
@Electrolux_EHM_4400 píše:
Neni na to sporneho absolutne nic. A mluvime tu o vyssi ochrane osobnosti, viz. cituji Vzala jsem ty nejintimnější fotky, na kterých byl poznat a poslala jsem je né jeho ženě, ale jejímu tatínkovi coz je na regulerni trestni oznameniA to pomijim tu trapnost zakladatelky
Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…
Zakladatelka je potvora, ze se vuci tchanovi zachovala nelidsky? A jak se zetak zachoval vuci ni? Jak je videt neumite se vzit do pocitu jinych, myslim zakladatelky. A jiste tu moralizuji ty, ktere nic takoveho nezazily.
@Mrkvička1983 píše:
Vzala jsem ty nejintimnější fotky, na kterých byl poznat a poslala jsem je né jeho ženě, ale jejímu tatínkovi, tedy tchánovi do pracovní schránky na vzkazy. Ať vidí, jak je o jeho jedinou dceru postaráno…
Tak co by s mým mužem dělal v tomhle případě můj otec, to vůbec netuším, ale moje tchýně - jeho maminka - by ho asi zabila.
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…
A tchan provedl presne co, ze je nutne mu, jako starsimu cloveku, ktery neni za zanasejiciho zetaka nijak zodpovedny, tohle poslat
?
@Mrkvička1983 píše:
Cokoliv řešíš s jedním členem rodiny jde i na druhýho, to jsi ještě nepochopila…? Nemůžeš je teď od sebe odtrhnout, jednou provždy se to bude vždycky odrážet i najeho ženu či děti… od toho je ten celek manželství, že to má být jeden celek, žádná trhlinka pro milenku…
takže ve finále buďme rádi, že jsi to neposlala jejich dětem co? jsi nešťastná, zlá, zapšklá ženská, která závidí ostatním rodinám a chce jim ublížit, to co jsi udělala je hnus
@Bes.tieA píše:
Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???
1. Moje fotky na facebooku nenajdes, tedy urcite ne intimni
a urcite ne s popiskem, ze se jedna o me. Pokud se tam presto nekdy objevil muj ksicht, bez problemu jsem zajistil jeho smazani.
2. Davas za priklad uplne jiny level zneuziti nez zneuziti intimnich fotek, coz mas samozrejme mnohem vyssi pravni ochranu.
Ale me je to fuk, delejte jak myslite… ![]()
@Bes.tieA píše:
Zakladatelka je potvora, ze se vuci tchanovi zachovala nelidsky? A jak se zetak zachoval vuci ni? Jak je videt neumite se vzit do pocitu jinych, myslim zakladatelky. A jiste tu moralizuji ty, ktere nic takoveho nezazily.
zakladatelka si neumí své intimní věci vyřešit jinak než tím že do nich zatahuje nevinné lidi.
EDIT admina 6.1. 9:20 - urážky
@Bes.tieA píše:
Mam pravni vedomi o techto vecech, takze je to celkove sporne.
Uz jste nekdo zaloval nekoho kdo zverejnil Vasi fotku na Facebooku???
Kdyz uz to Vysavac vytah, i kdyz nechapu, proc tady odhaluje svoje slabiny, je zalovatelny, kdyz nekdo jen preposle mail nekomu druhemu? I s prilohami? Mrkvicka prece psala, ze by manzelky mely zakazat fotaky a zaslepit kameru na mobilu. Z toho mi vyplyva, ze ten jantar si nafotil vlastniho ptaka na svuj mobil, milence to poslal a ona jen preposlala dal. A, oops, zrovna tchanovi.
@Maria37 píše:
takže ve finále buďme rádi, že jsi to neposlala jejich dětem co? jsi nešťastná, zlá, zapšklá ženská, která závidí ostatním rodinám a chce jim ublížit, to co jsi udělala je hnus
Presne tak
![]()
@Lambdada píše:
A tchan provedl presne co, ze je nutne mu, jako starsimu cloveku, ktery neni za zanasejiciho zetaka nijak zodpovedny, tohle poslat?
taky nechápu
z některých lidí mi je nevolno.
@Electrolux_EHM_4400 píše:
1. Moje fotky na facebooku nenajdes, tedy urcite ne intimnia urcite ne s popiskem, ze se jedna o me. Pokud se tam presto nekdy objevil muj ksicht, bez problemu jsem zajistil jeho smazani.
2. Davas za priklad uplne jiny level zneuziti nez zneuziti intimnich fotek, coz mas samozrejme mnohem vyssi pravni ochranu.Ale me je to fuk, delejte jak myslite…
Pak jiste zalezi na mire intimity, ne?
@Arturie píše:
Kdyz uz to Vysavac vytah, i kdyz nechapu, proc tady odhaluje svoje slabiny, je zalovatelny, kdyz nekdo jen preposle mail nekomu druhemu? I s prilohami? Mrkvicka prece psala, ze by manzelky mely zakazat fotaky a zaslepit kameru na mobilu. Z toho mi vyplyva, ze ten jantar si nafotil vlastniho ptaka na svuj mobil, milence to poslal a ona jen preposlala dal. A, oops, zrovna tchanovi.
Ano, i tcuj pripad je bez problemu zalovatelny.
@Blackova.K píše:
taky nechápuz některých lidí mi je nevolno.
Na mne je to fakt moc ![]()
Blbky jako jsi ty taky najdes vsude