Jak dlouho jste se vyrovnávaly s rozchodem?

haeny
3.1.15 20:56

Jak dlouho jste se vyrovnavaly s rozchodem?

Ahoj chtěla bych se zeptat jak dlouho vam trvalo vyrovnat se s rozchodem v případě toho, že vás opustil partner ktereho jste milovaly. Ted jsem měla 2 roky výročí chodim na terapii a na kraniosakralni masáže, venuji se sobě hodně kamaradi a akce, cvičení a pořád se necítím dobře. On zatim čeká miminko s novou slečnou a ja jsem někde…zajimaly by mě vaše zkušenosti i rady co s tím.

Příspěvek upraven 06.01.15 v 13:49

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
50
3.1.15 21:00

To mě mrzí :( sama se toho bojím jestli ztratím přítele, že bych se z toho špatně vyhrabávala…podle mě by to napravil nový přítel :kytka: někoho si najít, kdo vyplní tu prázdnotu v :srdce: někdy to zabere dýl, ale je to nejlepší lék ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4734
3.1.15 21:01

@haeny trvalo mi to cca pul roku, taky jsem chodila na terapie. Pomohla az nova láska

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6257
3.1.15 21:01

U mojí první lásky..dloooooouho asi rok to trvalo možná dýl, než jsem se z toho dostala. A u ex před dvouma rokama dva dny 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2235
3.1.15 21:02

Me to po skoro 3 letem vztahu trvalo 3 mesice. Vztah byl uz davno mrtvy a deti jsne nemeli. Spis ta samota me nicila… a za 2 mes. jsem potkala sveho muze, se kterym uz budem 7 let ;-) hlavu vzhuru.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
3.1.15 21:02

@Andy27 nestál za to, jo? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.1.15 21:02

Je to asi hodně individuální, mně to trvalo docela krátce, asi po 3 měsících jsem byla z toho nejhoršího venku a dva roky po rozchodu jsem se seznámila s novým partnerem, který je už teď můj manžel ;).

Mé kamarádce to trvalo několik let, chodila i na terapii, úplně ji z toho dostal až nový přítel.

  • Citovat
  • Upravit
6257
3.1.15 21:03

To není právě moc dobrý, záplatovat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
haeny
3.1.15 21:03

Hrozně se bojim a zatim za celou dobu jsem nepotkala nikoho s kym bych chtěla sdílet nějakou m blízkost. Úplně mě to zničilo…Vím, že se musím hnout z místa ale jen tak s někým být nedokážu jen tak.

  • Citovat
  • Upravit
33916
3.1.15 21:03

@haeny já odešla od manžela po 20 letech a bolelo to hoodně a dlouho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6257
3.1.15 21:04

Byl to magor, nebylo čeho litovat :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1142
3.1.15 21:04

Každá to máme jinak, každý potřebuje jiný čas. Někdo to zvládne sám, jiný potřebuje pomoc. Mi to trvalo rok. Moje babička se s tím nevyrovnala nikdy (zemřela v 77 letech, rochod zažila kolem 40…)

Tak držím palce, aby se ti ho podařilo vyhodit z hlavy. Pokud to jde, tak změň svůj život tak, abys ho nepotkávala, abys o něm neměla žádné zprávy - tak jsem to aspoň kdysi řešila já. Hlavně nehlídej v kalendáři žádná výročí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
3.1.15 21:05

@haeny Jenže pokud budeš na tom bývalém tak zaseklá, tak se dál nehneš.

Jak dlouho jste spolu byli a proč jste se rozešli?

  • Citovat
  • Upravit
6257
3.1.15 21:06

Dej si čas, nehledej, někoho potkáš až zase budeš ok…někdy to trvá dlouho než se smíříme s rozchodem, není za co se stydět.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50
3.1.15 21:06

@haeny neboj, on nějakej příjde… :kytka: ja si taky myslela, že nepříjde, začla jsem na to kašlat, nu což tak jsem sama budu si užívat…jednou jsme s kamoškou jeli na akci a šup, už spolu budeme doklepávat s přítelem 3 rok :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová