Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To mě mrzí
sama se toho bojím jestli ztratím přítele, že bych se z toho špatně vyhrabávala…podle mě by to napravil nový přítel
někoho si najít, kdo vyplní tu prázdnotu v
někdy to zabere dýl, ale je to nejlepší lék ![]()
@haeny trvalo mi to cca pul roku, taky jsem chodila na terapie. Pomohla az nova láska
U mojí první lásky..dloooooouho asi rok to trvalo možná dýl, než jsem se z toho dostala. A u ex před dvouma rokama dva dny ![]()
Me to po skoro 3 letem vztahu trvalo 3 mesice. Vztah byl uz davno mrtvy a deti jsne nemeli. Spis ta samota me nicila… a za 2 mes. jsem potkala sveho muze, se kterym uz budem 7 let
hlavu vzhuru.
Je to asi hodně individuální, mně to trvalo docela krátce, asi po 3 měsících jsem byla z toho nejhoršího venku a dva roky po rozchodu jsem se seznámila s novým partnerem, který je už teď můj manžel
.
Mé kamarádce to trvalo několik let, chodila i na terapii, úplně ji z toho dostal až nový přítel.
Hrozně se bojim a zatim za celou dobu jsem nepotkala nikoho s kym bych chtěla sdílet nějakou m blízkost. Úplně mě to zničilo…Vím, že se musím hnout z místa ale jen tak s někým být nedokážu jen tak.
@haeny já odešla od manžela po 20 letech a bolelo to hoodně a dlouho
Každá to máme jinak, každý potřebuje jiný čas. Někdo to zvládne sám, jiný potřebuje pomoc. Mi to trvalo rok. Moje babička se s tím nevyrovnala nikdy (zemřela v 77 letech, rochod zažila kolem 40…)
Tak držím palce, aby se ti ho podařilo vyhodit z hlavy. Pokud to jde, tak změň svůj život tak, abys ho nepotkávala, abys o něm neměla žádné zprávy - tak jsem to aspoň kdysi řešila já. Hlavně nehlídej v kalendáři žádná výročí.
@haeny Jenže pokud budeš na tom bývalém tak zaseklá, tak se dál nehneš.
Jak dlouho jste spolu byli a proč jste se rozešli?
Dej si čas, nehledej, někoho potkáš až zase budeš ok…někdy to trvá dlouho než se smíříme s rozchodem, není za co se stydět.
@haeny neboj, on nějakej příjde…
ja si taky myslela, že nepříjde, začla jsem na to kašlat, nu což tak jsem sama budu si užívat…jednou jsme s kamoškou jeli na akci a šup, už spolu budeme doklepávat s přítelem 3 rok ![]()
Ahoj chtěla bych se zeptat jak dlouho vam trvalo vyrovnat se s rozchodem v případě toho, že vás opustil partner ktereho jste milovaly. Ted jsem měla 2 roky výročí chodim na terapii a na kraniosakralni masáže, venuji se sobě hodně kamaradi a akce, cvičení a pořád se necítím dobře. On zatim čeká miminko s novou slečnou a ja jsem někde…zajimaly by mě vaše zkušenosti i rady co s tím.
Příspěvek upraven 06.01.15 v 13:49