Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@haeny píše:
Každý je jinak citlivý jinak přemýšlí a vnímá ma jiné zkušenosti a zažitá přesvědčení z dětství. Pro mě až ted přijatelná představa někoho jiného.
Tak dva roky už sou dva roky, to třeba budu taky přemýšlet jinak, ale po tich 7 měsících sem fakt zarytě proti „nahrazování“ vůbec si nedovedu představit připustit si někoho k tělu.
@Meha píše:
Jasný, jak jsem psala, každý to má jinak, já se vždy řídila tím, že co je v domě, není pro mě.A máte nějaké specifické zaměstnání?
ozbrojená složka. Oba jsmě neměli šťastné manželství a při službách se do sebe zamilovali, a pak jsme přešla jinam, jsme spolu už přes 5 let, máme dítko, velmi si rozumíme, máme hodně společného, nejen zaměstnavatele ![]()
Už jsem i myslela na to zda nejsem blázen když se v tom tak babrám…Rozhodně vím, že chci rodinu a děti to je moje přesvědčení o tom proč tady na světě vůbec jsme.
@sad 1 píše:
ozbrojená složka. Oba jsmě neměli šťastné manželství a při službách se do sebe zamilovali, a pak jsme přešla jinam, jsme spolu už přes 5 let, máme dítko, velmi si rozumíme, máme hodně společného, nejen zaměstnavatele
To je hezké
Moc se v práci do kontaktu s lidmi nedostnu a když tak se starýma a nebo pouze telefonicky. ![]()
@sad 1 píše:
ozbrojená složka. Oba jsmě neměli šťastné manželství a při službách se do sebe zamilovali, a pak jsme přešla jinam, jsme spolu už přes 5 let, máme dítko, velmi si rozumíme, máme hodně společného, nejen zaměstnavatele
Tak to je super ![]()
@haeny píše:
To je hezkéMoc se v práci do kontaktu s lidmi nedostnu a když tak se starýma a nebo pouze telefonicky.
v každém případě ty nejhezčí vztahy se objeví obvykle, když to nejméně čekáš. Držím ti moc pěsti. Já věřím, že to fakt zvládneš a jednou, s odstupem času, si řekneš, jak dobře, že se staly tyhle věci.
@Meha píše:
To není hodně. Já se rozešla, když mi bylo 32, taky jsem si nejdříve myslela, že už nenajdu nikoho, kdo by mi byl tak blízký a teď mám nejlepšího chlapa na světe.
Pokoušíš se seznamovat aktivně?
Moc to neumím
Měla jsem profil na seznamce tam mi psalo hodně chlapů ale nikdy jsem se s nikým nesešla nějak jsem z toho vždy vycouvala, chodím na koncerty a na vylety a do kina a divadla a do hospody na brusle a běžky ale komunikaci obvykle nezačínám prostě to v sobě tak nějak mám, že chlap by měl být lovec asi to není ideální…
@Meha píše:
Tak to je super
bylo to štěstí, ale věřím, že se to prostě takto může stát, a člověk to vůbec nečeká.
@sad 1 píše:
v každém případě ty nejhezčí vztahy se objeví obvykle, když to nejméně čekáš. Držím ti moc pěsti. Já věřím, že to fakt zvládneš a jednou, s odstupem času, si řekneš, jak dobře, že se staly tyhle věci.
Děkuji, je to na mě nějaké dlouhé tohle rozpoložení, bývala jsem jiná veselá a v pohodě a ted je to jinak, musím si to odžít a kdy bude konec mi nikdo neřekne…
@haeny Každý není extrovertní a nezačíná komunikaci s cizími lidmi, tomu rozumím.
Zkus se osmělit a jednou se s někým ze seznamky sejít, takový trénink komunikace
.
@haeny píše:
Děkuji, je to na mě nějaké dlouhé tohle rozpoložení, bývala jsem jiná veselá a v pohodě a ted je to jinak, musím si to odžít a kdy bude konec mi nikdo neřekne…
když ti řeknu, že jsme se po prvním rozchodu nekoukala na cestě, když jsem přecházela, jestli něco jede
no dneska se tomu musím smát a zároveň si klepu na čelo. Ty vypadáš, že už jsi mnohem dál, ale odžít si to musí každý. Drž se, to půjde.
@Meha píše:
@haeny Každý není extrovertní a nezačíná komunikaci s cizími lidmi, tomu rozumím.
Zkus se osmělit a jednou se s někým ze seznamky sejít, takový trénink komunikace.
Dokud si píšeme je to ok ale pak… přitom normálně v komunikaci problém nemám když mě někdo někde osloví a nebo mám někde něco řešit bez problému ale tohle je něco jiného prostě v baru se já s nějakým klukem sama bavit jen tak nezačnu
@haeny píše:
Moc hezky napsané děkuji. Minule jsem zahlédla jeho auto a tak nějak ve mě hrklo na okamžik hned to zmizelo, i paní doktorka tvrdí, že ze mě to nikdy nezmízí a tyhle pocity ve mě budou…
Já myslím, že na tom nic špatného není…
Věřím, že až přijde tvoje chvíle, tak novou lásku poznáš. ![]()
To určitě, proto se o to tak zajímám a ptám na zkušenosti jiných.