Neustáli jsme manželskou krizi - co teď?

Anonymní
13.11.20 09:44

Neustali jsme manželskou krizi-co ted

Ahoj všem, prosím o vás náhled, jak náš příběh na vás působí. Zda máte nějakou zkušenost, radu… Jestli je ještě reálné, že to dáme dohromady. Strašně se teď v tom motam… S manželém jsme to oba totálně podelali. Procházeli jsme krizi 2-3roky, manzel ji řešit nechtěl. Jsme spolu 16 let, dvě děti 8 a 11let. Do té doby ideální pár pro okolí. Poslední rok to bylo doma úplně vyhořele, manžel mě totálně přehlížel. Každý jsme si jeli tak nějak po svém. Rozdělené finance a na domácnost nebo děti mi vůbec nepřispíval a z toho pramenily i naše hádky. V červnu jsem si našla milence a teď v září to ruplo. Sice jsem to hned ukončila, ale doma začalo peklo. Každý den od rána do večera jsem slyšela, že jsem slapka, aby zrcadlo přede mnou neprasklo, že jsem totálně neschopná, kdy vypadnu, at mu přispějí na nájem a tak.. Pak si vzal děti, posadil je do obýváku a řekl jim, že odcházím kvůli jinému-to ale nebyla pravda. Donutil je říct, že mě tu taky nechtějí… Pak mě 2×napadl, zavolala jsem PČR, máme to zasokumentovane. Pořád děti postvaval proti mě. Už i před nima o mě mluvil jako o slapce… Hrůza. Zavíral mě venku, vytáhl mi děti z auta, když jsem jela na nákup. Napsala jsem mu dopis, kde ho prosím, aby přestal…kde ho žádám o návštěvu poradny. Po dvou měsících jsem se i s dětmi odstěhovala, teď začalo další peklo… Nevím proc, ale tak nějak ještě doufám, že by nám mohla pomoct. Manžel si vzal na mě právníka a chce rozvod… Teď jsem náhodou zjistila, že manžel má založený už přes rok profil na erotické seznamce… Podelali jsme to oba, ale úplně zahodit to nechci, ale nevím, jestli se to ještě dá slepit a jestli si ho budu dál vážit. Nebo děti budou více v klidu, když budeme Kazdy sám a bez hádek. Podotýkám, že já jsem jeho třetí žena a má další 2 děti z předešlých manželství, které s ním ukončily kontakt. Anonym slunicko

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
670
13.11.20 09:52

Já bych to na tvém místě zabalila a odešla. Stalo se toho mezi vámi moc zlého na to, aby se to dalo jen tak lehce zamáznout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2715
13.11.20 09:53

Ideální pár pro okolí :lol: :lol: :lol: Co chceš lepit? Nejmíň dva roky to nestálo za nic, ty jsi to vyřešila nevěrou a on se začal chovat jako magor. Je to škoda, kdybyste se rozešli v klidu už před rokem, tak byste si třeba tyhle scény ušetřili. Teď bych o něm před dětmi mluvila neutrálně, jeho bych poprosila o to samé a kromě dětí a majetku už bych s ním neřešila nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25148
13.11.20 09:56

Tohle se obávám už slepit nedá. Ne kvůli seznamce nebo nevěře, ale to co dělal on pak je pro mě přes čáru, hlavně do toho tahle tahat děti :roll:

Příspěvek upraven 13.11.20 v 09:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
13.11.20 09:56

Život je sakra krátký na to, abyste se takhle trápili. Rozvod, a začni znovu, lépe a radostněji. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6870
13.11.20 10:05

Ber to jako sanci na novy a lepsi zivot, nechapu, co chces zachranovat a hlavne proc???
Proc chces takoveho cloveka?

Ze jsi jeho treti zena, me taky neprekvapuje. Ocividne je to kreten. Mela jsi nejdriv odejit a pak si teprve nekoho hledat, ale to uz je ted jedno. Nech ho jit, ona se treba najde nejaka dalsi ctvrta s nizkym sebevedomim, co se necha nachytat a zkazit si zase na chvili zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4465
13.11.20 10:06

No k takovýmu cvokovi bych se nevracela teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2426
13.11.20 10:38

Tam už není, co zachraňovat. Začni jinak a lépe. Dětí je mi líto, ten rozchod se dal zařídit daleko šetrněji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52216
13.11.20 10:45

Co chceš zachraňovat? ideálně se domluvit co a jak kolem dětí a každý si budete žít dle svého ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23692
13.11.20 10:50

Co chceš lepit? Tys ho podváděla, on se chová jako magor a je sprostej a napadá tě až tak, že voláš policii. Navádí proti tobě děti.
Rozveď se a popřemýšlej, jestli nezkusit příště řešit vztahovou krizi jinak než nevěrou. On se sice vybarvil jako dobrej materiál :zed:, ty máš ale na hlavě máslo taky… :?
Nemyslíš si, že je to dobrý důvod, proč to ukončit a jít dál? Opravdu bys tohle chtěla lepit? S mužem, na kterého si musela volat policii?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:55

No, prave já vím děti… Ale on si je bral proti mě jako zbraň. Já to chtěla v klidu bez emocí s tom, že se dohodneme, ale s ním to nejde. Je strašně zlej, útočnéj nevím, co kdy od něj čekat. Chtěla jsem zachovat rodinu. Nebo se o to pokusit. Bojím se že to finančně nezvládnu a přijdu o děti. Ikdyz doma jsem to táhla já a když by mi dal alimenty, tak bych to zvládnout mohla. Bojím se všeho co teď bude, nevím co mě čeká… Hlavně se bojím o děti, jak bude probíhat soud a tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:59
@Mar__tanka1983 píše:
Co chceš lepit? Tys ho podváděla, on se chová jako magor a je sprostej a napadá tě až tak, že voláš policii. Navádí proti tobě děti.
Rozveď se a popřemýšlej, jestli nezkusit příště řešit vztahovou krizi jinak než nevěrou. On se sice vybarvil jako dobrej materiál :zed:, ty máš ale na hlavě máslo taky… :?
Nemyslíš si, že je to dobrý důvod, proč to ukončit a jít dál? Opravdu bys tohle chtěla lepit? S mužem, na kterého si musela volat policii?

No, prave, to si moc dobře uvedomuju, že mám máslo na hlave… Proto si taky říkám, že kdyby se to nestalo, tak třeba bysme to ustali… Já nevím. Mám výčitky i z toho, že k tomuhle chování jsem ho třeba dohnala já.

• Citovat
  • Nahlásit
3376
13.11.20 11:35
@Anonymní píše:
No, prave, to si moc dobře uvedomuju, že mám máslo na hlave… Proto si taky říkám, že kdyby se to nestalo, tak třeba bysme to ustali… Já nevím. Mám výčitky i z toho, že k tomuhle chování jsem ho třeba dohnala já.

To máslo na hlavě máte oba… Účet na erotické seznamce si nikdo neudá proto, aby prodal starý gauč. Jestli se s nějakými povětrnými ženštinami scházel nebo jim jen posílal fotky své chlouby není ani tak důležité. Vlastní nevěrou jsi tomu nepřidala a vlastně jsi mu dala ochutnat stejnou medicínu, kterou ordinoval on tobě. Kdyby jsi ji ochutnala před svým vlastním úletem, psala by jsi úplně jiný příspěvek.

Náprava možná je, ale to by jste museli chtít oba - takto to na mě dělá dojem (a nemusí to tak být), že on se na odchod připravoval už rok (proto ta seznamka) a teď jsi mu poskytla vhodnou záminku.

Za mě sháněj poradnu, ale právníka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
13.11.20 11:41
@Anonymní píše:
V červnu jsem si našla milence a teď v září to ruplo. Sice jsem to hned ukončila, ale doma začalo peklo.

Je otázka kde se takový milenec hledá a co to bylo zač, když bylo tak snadné ho opustit?

Víc mužský pohled na věc - svoji roli na vnímání nevěry (hloubky zranění) hraje i toto.
Jestli to byla erotická seznamka nebo nějaká pochybná diskotéka, bude to asi vnímat daleko hůř než úspěšného spolužáka ze střední. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23692
13.11.20 11:43

@Josef_t zakladatelko, upřímně? Souhlasim s Josefem.
Nějak rychle se mu hodilo do krámu, že si „šlapka“ a rovnou si sehnal právníka :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama