Dá se najít muž, když mám děti?

Anonymní
12.11.20 21:24

Dá se najít muž, když mám děti?

Zdravím,
Dá se s dětmi začít znovu?
Existují v dnešní době muži kteří se dobrovolně
zamilují do ženy, která má již děti?
Děti (2) a (6) :srdce:
Mate některá zkusenost? Slysela jsem, ze někdy se cizi muž postará o decka lepe, než vlastní.
Ale taky, ze nikdo nebude mít dite rad tak jako jeho otec. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.11.20 21:27
@Anonymní píše:
Zdravím,
Mate některá zkusenost? Slysela jsem, ze někdy se cizi muž postará o decka lepe, než vlastní.
Ale taky, ze nikdo nebude mít dite rad tak jako jeho otec. :nevim:

Ano existují

• Citovat
  • Nahlásit
24379
12.11.20 21:33

Ano, existují. Zvlášť mého mladšího syna bere manžel jako svého. Se starším je to těžší, ale to tak prostě je, je těžší ho přijmout, najít cestu, pro všechny, natož pro " cizího". Rozvedla jsem se když jim byly 2,5 a 4 roky. S manželem jsem skoro 7 let, máme i společné děťátko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3939
12.11.20 21:34

Kamarádka našla, ale nedělá z něj „otce“, nechce s ním ani bydlet, ani aby je sponzoroval. Tráví s ním vikendy, když jsou kluci u táty. Vyhovuje ji to tak. Jak říká, nechce vařit a prat dalšímu chlapovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:40

@Mallorka rozumné

• Citovat
  • Nahlásit
24379
12.11.20 21:49
@Mallorka píše:
Kamarádka našla, ale nedělá z něj „otce“, nechce s ním ani bydlet, ani aby je sponzoroval. Tráví s ním vikendy, když jsou kluci u táty. Vyhovuje ji to tak. Jak říká, nechce vařit a prat dalšímu chlapovi

My to takhle měli několik let. Pak jsme se rozhodli se sestěhovat, vzít a pořídit si společné dítko. Ale ty první tři roky byly též fajn, víkendový vztah, v podstatě bez dětí.. vzpomínám ráda, a po krachu původního vztahu jsem to takhle potřebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
12.11.20 22:05

Pokud to chceš ty, tak najdeš. toho bych se nebála. Hodně chlapů přijme děti, když jsou šťastní se ženou a moc detaily neřeší. Otázka je, jak se to nakonec bude líbit tobě - měla by sis vybrat dobře :)

Já naopak řeším, jestli si nějakého dalšího chlapa do života pustit. Nějak se mi moc nechce riskovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50182
12.11.20 22:06

Dá. Zkus s dětmi chodit na hřiště-a třeba se s nějakým tátou zapovidáš a zjistíš, že je taky sám. A i tady pár takových píše. Pamatuji, jak tu psal táta třech dětí. Zkus si projít diskuse. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11534
12.11.20 22:08
@Mallorka píše:

mám to hodně podobně… se synem se nikdy neviděl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7086
12.11.20 22:55

No pritel rika, ze vsechny deti jsou strasny a je fuk, jestli jsou vlastni nebo cizi :lol: Mam tri a nejsou jeho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64846
12.11.20 22:59
@Anonymní píše:
Zdravím,

A hledáš partnera pro sebe nebo náhradního otce? Já nikoho na stará i o děti nepotřebuji, hledala jsem, kdo se bude starat o mě, prostě parťáka pro sebe. A našla, bez problémů. Děti rád jako vlastní nemá. Já jeho také ne. A je to úplně v poho. Jiné očekávání bych ani neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
12.11.20 23:04

Najdeš jako nic, chlapa s dětmi i bez děti, já měla štěstí na firmu a vlastne až na jednoho, který byl z tehdejší novinky Tinderu, jsou všichni z firmy, co naplat, večírky, meetingy, výjezdy :P záleží hodně, co od toho čekáš, byl jeden bez děti a ten je nemusel, tak jsem ho viděla, když jsem měla volno, pak jeden, co deti neměl, ale s ním to bylo těžké, chtěl kecat do výchovy a nevěděl, o čem to je, nynější má svoje děti a já své a tolerujeme si vzájemnou výchovu, bohužel, děti jsou cajk, horší je to s ex a její rodinou, odtamtud pramení všechny potíže. Takže holka, najdeš, az to vypustís nebo to budeš nejméně čekat, hlavně nehledej a nezoufej :palec: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
12.11.20 23:08

Dá, byl jsem sám se dvěma dětmi a našel jsem ženu s malým chlapečkem, s dvojčatama to bylo těžší, než mou ženu přijali, ale dnes jsme rodina a všichni se máme moc rádi. Pro děti jsme táta a máma a oni jsou všechny naše. Je teda pravda, že to nebylo hned, musel jsem si počkat, vím, že každá na to není jít do vztahu s chlapem co má děti výhradně ve své péči a musel jsem fakt vybírat, léta jsem měl jen takové kamarádské vztahy s výhodama a ty jsem vůbec netahal do života mých dětí a pak se najednou objevila ta pravá a oba jsme věděli, že chceme být rodina i s dětma a že to půjde. A ještě jedna Dobrá zpráva pro Tebe, po zkušenostech v okolí vidim, že chlap přijme cizí dítě mnohem lépe než žena. Takovou potkat, to je trošku zázrak, ale já jsem důkaz, že to jde ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 23:10
@Mallorka píše:

Mám to stejně už 5 let a vyhovuje nám to oběma :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
60923
13.11.20 02:46
@Anonymní píše:
Zdravím,

Pokud hledáš partnera, tak je šance velká.. Nehledej zivitele a ono to půjde.. Můj současný si s kluky rozumí mnohem víc, jak jejich otec :think: a to už jsou značně odrostlejsi :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama