Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Kolar80 píše:
Neco konkretnejsiho k tve reakce a nebo jen vykrik?
Že Tvoje poznámka je v tomto chatu dost nevhodná a silně primitivní.
@Milly2 píše: Že Tvoje poznámka je v tomto chatu dost nevhodná a silně primitivní.
Ahay takze stale obecna deklarace bez oduvodneni. Tak jeste jednou co je primitivniho na stanovisku, ze dotycna osoba ma v 25 letech decko bez taty a pak se ozere nekde na party s buhvi kym a pak se divi, ze ji nekdo vyuzil k sexu? Primitivni je spise jeji chovani. Za rok tu bude jeji dalsi pribeh, jak ma dve deti bez otcu a jak se ozrala na party a nekdo ji zase vyuzil. Sorry, ale toto je presne to co me sere, nezodpovedny styl zivota, ktery my dalsi danovi poplatnici dotujeme.
@Kolar80 píše:
Ahay takze stale obecna deklarace bez oduvodneni. Tak jeste jednou co je primitivniho na stanovisku, ze dotycna osoba ma v 25 letech decko bez taty a pak se ozere nekde na party s buhvi kym a pak se divi, ze ji nekdo vyuzil k sexu? Primitivni je spise jeji chovani. Za rok tu bude jeji dalsi pribeh, jak ma dve deti bez otcu a jak se ozrala na party a nekdo ji zase vyuzil. Sorry, ale toto je presne to co me sere, nezodpovedny styl zivota, ktery my dalsi danovi poplatnici dotujeme.
Ano, ale i toho chlapa. Jak si může dovolit na párty spát s ženou a nenasadit si aspoň kondom, další adept na vymáhání alimentů ![]()
@Kolar80 píše:
Ahay takze stale obecna deklarace bez oduvodneni. Tak jeste jednou co je primitivniho na stanovisku, ze dotycna osoba ma v 25 letech decko bez taty a pak se ozere nekde na party s buhvi kym a pak se divi, ze ji nekdo vyuzil k sexu? Primitivni je spise jeji chovani. Za rok tu bude jeji dalsi pribeh, jak ma dve deti bez otcu a jak se ozrala na party a nekdo ji zase vyuzil. Sorry, ale toto je presne to co me sere, nezodpovedny styl zivota, ktery my dalsi danovi poplatnici dotujeme.
Ona neotěhotněla sama se sebou. Značné odsouzení si zaslouží otec dítěte, který byl nejen tak neschopný, že otěhotněla, ale jeho neschopnost stále trvá v tom, že za dítě nedokaze vzít zodpovědnost. Jsou v tom 2, dítě bez táty rozhodně nemá.
Zdravím zakladatelku.
Zajímá mě jen, jak to celé dopadlo? Potrestala policie nakonec toho tzv.„kamarada“ a ty jsi v pořádku? Takové věci se zkrátka přihodit můžou. Sama jsem samozivitelka a vím, jak člověk zatouží po zábavě. Ale alkohol je sice dobrý sluha, ale zlý pán, a jestli ti ten zlej člověk hodil něco do pití k tomu, pak doufám že za to pika! A to hodně.!! ![]()
@TeriiTerii ahoj.. omlouvám se že sem už tady nereagovala nedala sem ty komentáře. Nakonec jsem na PČR nesla, styděla sem se a vyčítala si že si za to mohu sama, teď pracuju na sobě a od té doby chodím k psychologovi abych to zpracovala, už je to trošku lepší..
@Anonymní píše:
@TeriiTerii ahoj.. omlouvám se že sem už tady nereagovala nedala sem ty komentáře. Nakonec jsem na PČR nesla, styděla sem se a vyčítala si že si za to mohu sama, teď pracuju na sobě a od té doby chodím k psychologovi abych to zpracovala, už je to trošku lepší..
Někdy jsou tady ty komentáře ostré, protože většina lidí si to nedokáže představit, jelikož se do takové situace prostě nedostali nebo ani nedostanou. Záleží hodně na lidech, jací jsou.. Někdo prostě ví, že se nedostane do takové situace, protože by nikdy nešel na podobnou "párty " nebo by tolik nepil apod.. Ale když už se to nějak sejde a ten člověk se v tom shodou okolností ocitne, tak už to také vidí jinak. Na tom nesejde, důležité je, aby TY ses cítila dobře. Každý občas uděláme chybu. Někdo občas obrovskou, Mega! Ale pořád se i z ty Mega chyby lze poučit. Hlavně si odpustit, říct si, že tohle se nepovedlo a už nedopustim aby se to opakovalo. A ten nešťastný styk, který u tebe a toho kluka (který si hrál na kamaráda, přitom s tebou chtěl hlavně sex) proběhl, tak bych brala jako pozitivní že z toho nevzniklo další dítě a s ním bych úplně přerušila kontakt. Prostě tě zklamal jak se zachoval. Myslím že sice by si zasloužil dojít si na PČR kde by ho trochu zmáčkli, ale jemu je trest i to že za prvé tě nezískal a za druhé tě naopak definitivně ztratil. A tím se doufám snad i poučil! Ty se drž a přeji ti jen štěstí ![]()