Nevyučený rodič

Anonymní
13.5.20 07:31

Nevyučený rodič

Dobrý den. Prosim ponechat anonym nebo smazat, je to pro mě citlivější než někdo dokáže pochopit.Jsem maminka dvou krásných dětí, je mi 27,jsem vdaná. Mame krásné zázemí, zahrádku, děti mají co potřebují, věnuji se jim, nekouřím, nepiju, jediný problém je, že jsem nevyucena. Školu vím, že si neudělám už, okolnosti zde psát nebudu, ale věřte mi, zkoušela jsem to.No a co nevidět jdu hledat práci a už teď mám stoho ponorkou, dřív jsem nikde nepracovala, s teď už manželem jsem přišla do jiného stavu, když jsem byla na škole. Nevim proč, ale bojím se, že mě nikde nebudou chtít, názory na nevyucene znám, takže se mám na co těšit, :,( je tu take někdo takový?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6600
13.5.20 07:34

Budeš to mít hodně těžký, nemáš zaměstnavateli co nabídnout, ale možná doplňovat zboží v Albertu, nebo práce někde u pásu by vyjít mohla, případně uklízečka, pokojská :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
13.5.20 07:34

Hele, kdyz pujdes nekam do fabriky, tak vzdelani nikdo moc resit nebude ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1592
13.5.20 07:36

...

Tak práci sice seženeš, ale počítej, že budeš makat jako pitomá, samé podřadné práce a za minimální mzdu. A budou s tebou všude zametat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 07:37

@Alušáček Já vím, mela jsem těžký život od začátku, ale to je jiný příběh z dětství. Napadlo mě se jít zeptat do marketu jedině no

• Citovat
  • Nahlásit
4165
13.5.20 07:38

Kdyby moje mamka mela jen zakladku tak bych se za ni stydela a nebyla by pro me vubec dobrý vzor… nikdy neni pozde to dodelat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 07:38

@Tecumseh Jo vím :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 07:41

@Kaileee Jo takže když se o děti starám jak můžu, mají skoro vše nač si vzpomenou, tak se a mně budou stydět jen proto, že jsem si nedodělala školu jen proto, že jsem si dcerku nechala abych měla jí? Měla jsem rizikové a moje praxe byla náročná, měla jsem i omezení a klidový režim byl prostě na místě

• Citovat
  • Nahlásit
4165
13.5.20 07:41
@Anonymní píše:
@Alušáček Já vím, mela jsem těžký život od začátku, ale to je jiný příběh z dětství. Napadlo mě se jít zeptat do marketu jedině no

To jsou vymluvy, i debiil dokaze udelat aspon ucnak i kdyby dalkove s detmi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
13.5.20 07:42

Práci určitě seženeš, ale nebude to žádná výhra. Nemůžeš si udělat aspoň nějaký kurz? A skolu opravdu dodělat nemůžeš? Nějaký dvouletý obor třeba, aspoň něco. Pokud opravdu ne, tak se jedině smířit s podradnou prací a na hloupé připomínky ohledně vzdělání se naučit nějakou asertivni odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522

No takova Simona Krainova nebo Ana Geislerova maji taky jen zakladku a resi to nekdo?

To je takovy problem ve triceti se vyucit nejakemu remeslu, kucharka treba? Prodavacka apod.?

No jinak budes muset bez vzdelani jen uklizet a delat same blbe prace a kazda pologramotna Ukrajinka si na tebe bude otvirat hubu nebo pokud te uzivi muz, tak byt celozivotne v domacnosti no. Vis kolik takovych zenskych je a netrpi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
@Anonymní píše:
@Kaileee Jo takže když se o děti starám jak můžu, mají skoro vše nač si vzpomenou, tak se a mně budou stydět jen proto, že jsem si nedodělala školu jen proto, že jsem si dcerku nechala abych měla jí? Měla jsem rizikové a moje praxe byla náročná, měla jsem i omezení a klidový režim byl prostě na místě

Hrozne vymluvy fakt. Pro me jsou lidi se základním vzděláním proste uplne spodina spolecnosti… kor kdyz zijou hezky zivot a jedine co jim ve vzdelani brani je lenost. To je snad jeste horsi nez kdybys byla bezdak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8017
13.5.20 07:44

To že si nedoděláš školu je jen výmluva…znám jednu ženu, co si dodělala gympl ve čtyřiceti, ze stejného důvodu jako ty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1470
13.5.20 07:44

A dodělat si učňák dálkově? Určitě i taková možnost musí být. A pokud teď máš rodinné zázemí, neměl by to být problém ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 07:46

@Kaileee Co vám dává právo, semnou takhle mluvit? :cert: paní milá neznáte mě, já bych také mohla napsat, že jste studována, ale vyjadřování máte malého dítěte! Nevíte co se mi v životě přihodilo, školu jsem se snažila dosedat s dcerou, ale s jejich nároky to prostě nešlo, jinak by manžel díky hlídání dcery přišel o práci!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat