Nevyzvednuti zásilky na dobírku

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3204
4.5.19 22:27

Mockrát vám děkuji. Rozhodně zboží nepřevezmu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3204
4.5.19 22:28
@magratka píše:
Já to schválně hledala na Ali a tam píšou zinková slitina.

8o moc děkuji za strávený čas mým případem. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
11.9.19 10:53

Záleží, pokud ti to mají přivézt domů osobně nebo si to máš převzít někde na poště či zásilkovně. Mám zkušenost, že pokud si to nevyzvedneš na poště, nic se neděje a zboží putuje zpět k majiteli. Jestli ale osobně, mohou po tobě chtít poplatek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák