Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
https://www.czc.cz/…3233/produkt
@Lucie_Sx píše:
@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
https://www.czc.cz/…3233/produkt
za me spis ten Sandisk
@Ploskutáček píše:
za me spis ten Sandisk
Diky. Akorat se mi nepodarilo dohledat, jestli obsahuje sluchatka v baleni. Netusis…?
@Lucie_Sx píše:
Diky. Akorat se mi nepodarilo dohledat, jestli obsahuje sluchatka v baleni. Netusis…?
mel by mit:
https://www.bscom.cz/…46k_d1324468
@Fiducia píše:
@Ploskutáček v klidu, emaily samý o sobě tě nemůžou k ničemu zavázat. Mě chodí pošta pro Petru B bez tečky
Takže ty máš e-mail na Petru Buzkovou? ![]()
@Martina D. píše:
Já vím, že je to tajný.
Ano, ona tady i na několik desítek dotazů odpovídala, ale v podstatě si tady ten profil založila kvůli mně, už sem asi nechodí, ale stejně ti to pošlu do mailu:-)
@Ploskutáček píše:
Takže ty máš e-mail na Petru Buzkovou?
Na tu taky
https://www.akvks.cz/spolecnici/
@Lucie_Sx píše:
@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
https://www.czc.cz/…3233/produkt
Včera už jsem hajal v postýlce, ten Hyundai se moc nevyplatí, má jen 4GB paměti, ten Sandisk 32GB. Za dobrou cenu je tady:
Jsem líný zakládat extra téma, nevadilo by vám, dámy a pánové, kdybych to tady zasemenil občas i svými dotazy? Kamarádka si doplňuje vzdělání a zeptala se, jestli netuším, jak se jmenuje kniha níže. Ptal jsem se bejvalky, která pracuje jako učitelka, prý netuší. Mně se tu knížku vygooglit nepodařilo. Dík všem.
@Ploskutáček píše:
Jsem líný zakládat extra téma, nevadilo by vám, dámy a pánové, kdybych to tady zasemenil občas i svými dotazy? Kamarádka si doplňuje vzdělání a zeptala se, jestli netuším, jak se jmenuje kniha níže. Ptal jsem se bejvalky, která pracuje jako učitelka, prý netuší. Mně se tu knížku vygooglit nepodařilo. Dík všem.
Googlím, googlím, snad je to ono:
https://martinamickova.blog.idnes.cz/blog.aspx?…
@klamonožka píše:
Googlím, googlím, snad je to ono:
https://martinamickova.blog.idnes.cz/blog.aspx?…
Ty jsi hledací Bůh, děkuji převelice ![]()
Dotaz číslo dvě: ich bin grosse idiota a zablokoval jsem si účet na Amazonu, moje ex mě poprosila, jestli bych ji nesehnal zelený litinový hrnec Staub o průměru 28 cm. Tady stojí 8 litrů. Řekl jsem, že by za to bylo ojetý auto. Ona odvětila, že až zemře, použije ho jako urnu a nechá se do něj nasypat. Můj dotaz: jak se objednává na Amazonu?
Všimněte si, že ho pojmenovali po mně
![]()
@Ploskutáče🤤 🤤 🤤 ten mi doma neprojde ani kdybych měla superovulaci (to je reakce na tvoje plodný dny
) ale snad není tajný, jakou barvu jste vybrali ![]()
Promiň, neporadím, na Amazonu umím jen prohlížet ![]()
@Fiducia píše: @Ploskutáče🤤 🤤 🤤 ten mi doma neprojde ani kdybych měla superovulaci (to je reakce na tvoje plodný dny) ale snad není tajný, jakou barvu jste vybrali
Promiň, neporadím, na Amazonu umím jen prohlížet
Bejvalka miluje zelenou, má i kávovar Smeg v zelené:
https://www.decoronline.cz/…zeleny-smeg/
Plodné dny v tom syslu, že mám hodně úkolů. Do toho jsem vybíral ledničku pro maminku tatínka expřítelkyně a největší pecka - ruční výroba karaoke ![]()
Jinak značku Staub jsem vůbec neznal, ale údajně patří pod Zwilling a nože Zwilling určitě znáte.