Nudící se osamělý vozíčkář nabízí své služby

Napsat příspěvek
Velikost písma:
34322
30.1.23 22:46

@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
 https://www.czc.cz/…3233/produkt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
30.1.23 23:00
@Lucie_Sx píše:
@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
https://www.czc.cz/…3233/produkt

za me spis ten Sandisk

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
30.1.23 23:04
@Ploskutáček píše:
za me spis ten Sandisk

Diky. Akorat se mi nepodarilo dohledat, jestli obsahuje sluchatka v baleni. Netusis…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
30.1.23 23:17
@Lucie_Sx píše:
Diky. Akorat se mi nepodarilo dohledat, jestli obsahuje sluchatka v baleni. Netusis…?

mel by mit:
https://www.bscom.cz/…46k_d1324468

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
31.1.23 09:58
@Fiducia píše:
@Ploskutáček v klidu, emaily samý o sobě tě nemůžou k ničemu zavázat. Mě chodí pošta pro Petru B bez tečky :mrgreen:

Takže ty máš e-mail na Petru Buzkovou? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
31.1.23 10:01
@Martina D. píše:
Já vím, že je to tajný. ;)

Ano, ona tady i na několik desítek dotazů odpovídala, ale v podstatě si tady ten profil založila kvůli mně, už sem asi nechodí, ale stejně ti to pošlu do mailu:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
31.1.23 11:00
@Ploskutáček píše:
Takže ty máš e-mail na Petru Buzkovou? :mrgreen:

Na tu taky :mrgreen: https://www.akvks.cz/spolecnici/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
31.1.23 15:24
@Lucie_Sx píše:
@Ploskutáček
Vracim se k mp3… Co si myslis o tomhle…?
https://www.czc.cz/…3233/produkt

Včera už jsem hajal v postýlce, ten Hyundai se moc nevyplatí, má jen 4GB paměti, ten Sandisk 32GB. Za dobrou cenu je tady:

https://www.alemat.cz/…cervena-16gb?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
1.2.23 10:01

Poradíte, co je tohle za knížku?

Jsem líný zakládat extra téma, nevadilo by vám, dámy a pánové, kdybych to tady zasemenil občas i svými dotazy? Kamarádka si doplňuje vzdělání a zeptala se, jestli netuším, jak se jmenuje kniha níže. Ptal jsem se bejvalky, která pracuje jako učitelka, prý netuší. Mně se tu knížku vygooglit nepodařilo. Dík všem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6682
1.2.23 10:40
@Ploskutáček píše:
Jsem líný zakládat extra téma, nevadilo by vám, dámy a pánové, kdybych to tady zasemenil občas i svými dotazy? Kamarádka si doplňuje vzdělání a zeptala se, jestli netuším, jak se jmenuje kniha níže. Ptal jsem se bejvalky, která pracuje jako učitelka, prý netuší. Mně se tu knížku vygooglit nepodařilo. Dík všem.

Googlím, googlím, snad je to ono:
https://martinamickova.blog.idnes.cz/blog.aspx?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
1.2.23 10:59
@klamonožka píše:
Googlím, googlím, snad je to ono:
https://martinamickova.blog.idnes.cz/blog.aspx?…

Ty jsi hledací Bůh, děkuji převelice :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
1.2.23 16:15

Mám plodné dny

Dotaz číslo dvě: ich bin grosse idiota a zablokoval jsem si účet na Amazonu, moje ex mě poprosila, jestli bych ji nesehnal zelený litinový hrnec Staub o průměru 28 cm. Tady stojí 8 litrů. Řekl jsem, že by za to bylo ojetý auto. Ona odvětila, že až zemře, použije ho jako urnu a nechá se do něj nasypat. Můj dotaz: jak se objednává na Amazonu?

https://tinyurl.com/2adcaevs

Všimněte si, že ho pojmenovali po mně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
1.2.23 17:20

@Ploskutáče🤤 🤤 🤤 ten mi doma neprojde ani kdybych měla superovulaci (to je reakce na tvoje plodný dny :lol: ) ale snad není tajný, jakou barvu jste vybrali :srdce:
Promiň, neporadím, na Amazonu umím jen prohlížet :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
1.2.23 17:33
@Fiducia píše: @Ploskutáče🤤 🤤 🤤 ten mi doma neprojde ani kdybych měla superovulaci (to je reakce na tvoje plodný dny :lol: ) ale snad není tajný, jakou barvu jste vybrali :srdce:
Promiň, neporadím, na Amazonu umím jen prohlížet :oops:

Bejvalka miluje zelenou, má i kávovar Smeg v zelené:

https://www.decoronline.cz/…zeleny-smeg/

Plodné dny v tom syslu, že mám hodně úkolů. Do toho jsem vybíral ledničku pro maminku tatínka expřítelkyně a největší pecka - ruční výroba karaoke :mrgreen:

Jinak značku Staub jsem vůbec neznal, ale údajně patří pod Zwilling a nože Zwilling určitě znáte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39859
1.2.23 17:47

@Ploskutáček A co ten méďa s tou dekou, už ji ho našel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák