Nudící se osamělý vozíčkář nabízí své služby

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11808
1.2.23 17:53
@Žirafa 69 píše:
@Ploskutáček A co ten méďa s tou dekou, už ji ho našel?

Ani číču, nikde nic, ale už jsem na to včera kamarádku upozornil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
1.2.23 19:05

Slevový výstřik, než půjdu na bábovku

Jsem líný to přepisovat, další kódy máte vpravo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
1.2.23 20:42
@Ploskutáček píše:
Bejvalka miluje zelenou, má i kávovar Smeg v zelené:

https://www.decoronline.cz/…zeleny-smeg/

Plodné dny v tom syslu, že mám hodně úkolů. Do toho jsem vybíral ledničku pro maminku tatínka expřítelkyně a největší pecka - ruční výroba karaoke :mrgreen:

Jinak značku Staub jsem vůbec neznal, ale údajně patří pod Zwilling a nože Zwilling určitě znáte.

Ta ruční výroba mě zajímá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
1.2.23 20:43
@Žirafa 69 píše:
@Ploskutáček A co ten méďa s tou dekou, už ji ho našel?

Pardon, omyl, dvě kliknutí a nejde smazat :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
1.2.23 23:06
@Fiducia píše:
Pardon, omyl, dvě kliknutí a nejde smazat :oops:

O nic nejde, mně zas vypadlo „s“,místo „jsi ho našel“ jsem napsala „si.“ :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 09:30
@Fiducia píše:
Ta ruční výroba mě zajímá :mrgreen:

Ruční výroba znamená, že zbavuju písničky hlasu, naivně jsem myslel, že to umí ten systém karaoke.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 10:12
@Žirafa 69 píše:
O nic nejde, mně zas vypadlo „s“,místo „jsi ho našel“ jsem napsala „si.“ :roll:

Klíd, Žirafko, tady nejsou žádní grammar nazi, a kdyby se tady dělo opravdu něco češtinářsky nepřístojného, paní Korektorová bdí. Upřímně, já v tom taky někdy plavu SI X JSI. A vůbec ne, že bych neuměl jednoduché věty KOUPÍM SI KNIHU X JSI NÁDHERNÁ. POS.RAL SES V KINĚ?

Ale někdy mi splývá jsi a si (TY JSI SE UDĚLAL), snad snaha o nějakou hyperkorektnost. Na střední jsem napsal BY JSTE a vůbec jsem nechápal, proč se češtinářka durdí. Nikdo mi neřekl, že to je špatně, no a že existuje nějaké správné BYSTE, jsem vůbec netušil.

I mně se občas stane že dám JSI tam, kde má být SI, a obráceně. Zčásti proto, že se nesoustředím, a občas proto, že používám příliš květnaté konstrukce, do kterých se pak sám zamotám, a jsem z nich zblblej. Víc mi k mému přirození sedne TY JSI SE SNAD ZBLÁZNILA!? než SES ZBLÁZNILA, ZBLÁZNILA SES? Přitom dva poslední případy jsou správně. Třeba věta TO SI DĚLÁŠ SRANDU mi občas ujede na TO JSI DĚLÁŠ SRANDU. A paní Korektorová si musela jít dát panáka.

Jo, stydím se, naštěstí chyby v JSI X SI nedělám moc často, jen se onehdá v jisté diskuzi pán divil, jak v tom může někdo plavat, když se to probírá už ve 4. třídě. CO SI O TOM MYSLÍTE VY? Taky malinko plavu v postupně rozvijejících přívlastcích:

https://www.montessorislanydoma.cz/…sobny-carky/

a nedávno jsem psal dopis kamarádce a na sedmé stránce jsem udělal hnusnou hrubku ve shodě podmětu s přísoudkem, dal jsem „y“, ale mělo tam být měkké. Všiml jsem si toho až po odeslání, ten dopis měl 16 stran, takže na množství textu zanedbatelné. Ale za hrubky se stydím.

Na druhou stranu, jsem docela dobrý v čárkách, ale až si tenhle ejakulát přelousnkne paní Korektorová, ztratí o mně všechny iluze, protože si myslela, že jsem ynteligentnější, než se zdám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
2.2.23 10:32

@Ploskutáček 8o Jojo, chápu, akorat ze u me to byl preklep, ja „jsi“ „si“ fakt nikdy nepletu, jen jsem spechala. Ja jsem na cestinu docela pes. :lol:
No i ze muj tata mel ucit cestinu (skolu nedokoncil, musel zivit rodinu, jsem se narodila tak nejak neplanovane ;) ),tak nas s brachou k tomu vedl, ja v detstvi i dost cetla, tak i do te „fotograficke“ pameti se to castecne vryje.
Ale kvetnatou mluvu mas opravdu hezkou. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
2.2.23 10:36
@Ploskutáček píše:
Ruční výroba znamená, že zbavuju písničky hlasu, naivně jsem myslel, že to umí ten systém karaoke.

Ojoj, takže už se nenudíš? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 10:37
@Žirafa 69 píše:
@Ploskutáček 8o Jojo, chápu, akorat ze u me to byl preklep, ja „jsi“ „si“ fakt nikdy nepletu, jen jsem spechala. Ja jsem na cestinu docela pes. :lol:
No i ze muj tata mel ucit cestinu (skolu nedokoncil, musel zivit rodinu, jsem se narodila tak nejak neplanovane ;) ),tak nas s brachou k tomu vedl, ja v detstvi i dost cetla, tak i do te „fotograficke“ pameti se to castecne vryje.
Ale kvetnatou mluvu mas opravdu hezkou. :pankac:

Ty jo, mám se tě bát? :mrgreen: To se ti při čtení některých mých příspěvků musí svírat útroby. Když někdo řekne, že je na češtinu pes, sevřou se mi všechny tělesné otvory, protože mám stracha (ahoj Jirko), že budu za kr. eténa.

TOUTO VJETOU VIHLASHUJI CESTYNARSKOU ANARCHYII. KAZDY AT PÍŠE POCITOVJE, TEDY OD SRDÝČKA. STRÍČEK PLJOSKUTJÁČEK.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 10:39
@Fiducia píše:
Ojoj, takže už se nenudíš? :lol:

Nenudím, ale pořád můžu, takže pokud máte nějaké přání i tady, jsem k výslužbám :mrgreen: Já jsem si na to zaplatil chlapa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
2.2.23 10:53
@Ploskutáček píše:
Ty jo, mám se tě bát? :mrgreen: To se ti při čtení některých mých příspěvků musí svírat útroby. Když někdo řekne, že je na češtinu pes, sevřou se mi všechny tělesné otvory, protože mám stracha (ahoj Jirko), že budu za kr. eténa.TOUTO VJETOU VIHLASHUJI CESTYNARSKOU ANARCHYII. KAZDY AT PÍŠE POCITOVJE, TEDY OD SRDÝČKA. STRÍČEK PLJOSKUTJÁČEK.

Smarja, neblbni :D Na to nehled.

Hele, ale jestli se chceš pobavit, pocti si v v „nasem“ vlaknu CESTINARSKE SPEKY, uz to jede dost dlouho. Tam jsou nekdy extremy ze se cloveku krouti palce u nohou. Je tam vsechno mozny, i tam obcas da nekdo neco, co najde na epipi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 11:08
@Žirafa 69 píše:
Smarja, neblbni :D Na to nehled.Hele, ale jestli se chceš pobavit, pocti si v v „nasem“ vlaknu CESTINARSKE SPEKY, uz to jede dost dlouho. Tam jsou nekdy extremy ze se cloveku krouti palce u nohou. Je tam vsechno mozny, i tam obcas da nekdo neco, co najde na epipi.

Občas jsem kouknul a hned jsem se cítil jako Jungmann. :mrgreen: :mrgreen: Každej, kdo v tom tématu není, je vlastně češtinářský velmistr.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35418
2.2.23 12:00
@Ploskutáček píše:
Nenudím, ale pořád můžu, takže pokud máte nějaké přání i tady, jsem k výslužbám :mrgreen: Já jsem si na to zaplatil chlapa.

Tak jestli zveš, na tohle mi od včera vyskakuje reklama :mrgreen: Nevíš o tom náhodou něco? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11808
2.2.23 15:13
@Fiducia píše:
Tak jestli zveš, na tohle mi od včera vyskakuje reklama :mrgreen: Nevíš o tom náhodou něco? :lol:

O Fialovi nevím nic, ale na KičnEjds jsem specialista. Řekni, co bys ráda a jakou barvu, a já se krknu. Tu ledově modrou jsem schopný ti sehnat za 15, ale je to EU distribuce čili pouze dvouletá záruka.

Příspěvek upraven 02.02.23 v 15:59

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák