Nudící se osamělý vozíčkář nabízí své služby

Napsat příspěvek
Velikost písma:
39861
21.2.23 20:12
@Ploskutáček píše:
Přesně tak, můj nejoblíbenější akční film.

Miluju i tu skladbu.

https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
21.2.23 21:30

A víte, že začátek téhle scény jako to jediné v tom filmu není trik?

https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
22.2.23 09:07
@Žirafa 69 píše:
Miluju i tu skladbu.https://www.youtube.com/watch?…

Tu skladu taky miluju a vždycky mám husinu, je taková zvláštně melancholicky-depresivní. Když si vezmeš, že Terminátor 2 je o zabránění jaderný válce. A ty ty bouchající kladiva v tý melodii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
22.2.23 09:12
@Žirafa 69 píše:
A víte, že začátek téhle scény jako to jediné v tom filmu není trik?https://www.youtube.com/watch?…

To jsem nevěděl, ale při týhle výtahový scéně praskl Lindě Hamiltonový (vymyslela ten předporodní chvat, ne?) při výstřelu z brokády ušní bubínek:

Načítám video...
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
22.2.23 10:07
@Ploskutáček píše:
To jsem nevěděl, ale při týhle výtahový scéně praskl Lindě Hamiltonový (vymyslela ten předporodní chvat, ne?) při výstřelu z brokády ušní bubínek:

Pustim si to zas až doma na pc, at si nezeru data ;)
Ale krome toho, ze s tim bubinkem to zas nevim ja, tak to ze jsou dve, neni trik proto, ze Linda Hamilton ma dvojče. Takze to byla segra. Kdysi jsem to nekde cetla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
22.2.23 10:46
@Žirafa 69 píše:
Pustim si to zas až doma na pc, at si nezeru data ;)
Ale krome toho, ze s tim bubinkem to zas nevim ja, tak to ze jsou dve, neni trik proto, ze Linda Hamilton ma dvojče. Takze to byla segra. Kdysi jsem to nekde cetla.

Aha, dík, netušil jsem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
22.2.23 15:17

Titanic:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
22.2.23 17:32

Sperm na Centrumu.cz

Za cca posledních 14 dní až měsíc evidují extrémně zvýšené množství spermu na Centrum.cz, kam si nechávám přeposílat maily ze Seznamu.cz, protože e-mail Centrumu jako jediný otevřu na své tlačítkové Nokii C2-01. Evidentně nejsem sám, takže pokud vám chodí nabídky na nákup bitchcoinu, lepší erekce nebo už jste stokrát vyhráli ajfón, čtěte zde:

https://www.zive.cz/…default.aspx?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6682
22.2.23 19:38

@Ploskutáček Já mám taky centrum a nijak víc spamu mi nechodí. :nevim: Vlastně mi tam nechodí skoro žádný spam, filtrem proleze tak 1 za měsíc, maixmálně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
22.2.23 19:57
@Ploskutáček píše:
To jsem nevěděl, ale při týhle výtahový scéně praskl Lindě Hamiltonový (vymyslela ten předporodní chvat, ne?) při výstřelu z brokády ušní bubínek:

A joo, tak to je jedna z ukázek, které jsem si včera pouštěla. Ale čemu říkáš předporodní chvat, to netuším.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6682
22.2.23 20:02
@Žirafa 69 píše:
A joo, tak to je jedna z ukázek, které jsem si včera pouštěla. Ale čemu říkáš předporodní chvat, to netuším.

https://cs.wikipedia.org/…%C5%AFv_hmat ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
22.2.23 20:20
@klamonožka píše:
https://cs.wikipedia.org/…%C5%AFv_hmat ;)

Jo ten, to znám, jen nevím, jestli jsem to tam postřehla, ale díky. :mavam:
Jo kruci, já si spletla Heimlichův a tento :roll:,je to dost podobný. No už jsem doma. :)

A ne, jen kvůli shodě jmen to nevymyslela ;),ale jeden muž.
Postup byl poprvé popsán v roce 1810 skotským lékařem Jamesem Hamiltonem,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6682
22.2.23 21:45

@Žirafa 69 Já myslím, že to byl jen takový humor, s tím jménem, že si Ploskutáček nemyslí, že by ho vymyslela ta herečka. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39861
23.2.23 01:50
@klamonožka píše:
@Žirafa 69 Já myslím, že to byl jen takový humor, s tím jménem, že si Ploskutáček nemyslí, že by ho vymyslela ta herečka. ;)

Určitě, už ho trochu znám, proto jsem dala ten smajlík, to jsem malinko zavtipkovala já.
Ale v první chvíli se mi spletly ty 2 podobné názvy, to přiznám…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11812
23.2.23 09:16
@klamonožka píše:
@Žirafa 69 Já myslím, že to byl jen takový humor, s tím jménem, že si Ploskutáček nemyslí, že by ho vymyslela ta herečka. ;)

Přesně tak. Měl to být trapný pokus o vtip a hned mě napadl další vtip - jak vypadá den na houno? Když ti dělají v jeden den Heimlicha i Hamiltona :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák