Odsuzuji IVF

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beccca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 07:38
Odsuzuji IVF

Je tady ještě někdo kdo nesouhlasí s umělým oplodněním? Zkrátka se mu to zdá jako mě proti přírodě?
Nechci provokovat ani vyvolávat hádky ale nemůžu si pomoct, mám předsudky vůči ženám které se za každou cenu chtějí stát matkami a přitom ani nepomyslí na dětské domovy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 69 Další »
Reakce:
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 13.11.14 07:40

Za každou cenu?? 8o 8o :roll:

Peficano
Povídálka 18 příspěvků 13.11.14 07:41

Proti přírodě možná, ale určitě lepší mít dítě ze zkumavky než žádný.. a promiň, ale vzít si dítě z dd není jako mít svoje

Keyllah
Extra třída :D 11111 příspěvků 13.11.14 07:41
@Beccca píše:
Je tady ještě někdo kdo nesouhlasí s umělým oplodněním? Zkrátka se mu to zdá jako mě proti přírodě?
Nechci provokovat ani vyvolávat hádky ale nemůžu si pomoct, mám předsudky vůči ženám které se za každou cenu chtějí stát matkami a přitom ani nepomyslí na dětské domovy.

A ty si myslíš, že dojdeš do dětského domova a vybereš si?? Tušíš vůbec jak probíhá adopce v praxi? Jak dlouho trvá? Že velká část dětí není v dětských domovech právně volná??
Myslím, že jsi přišla jen vyvolat hádky a konflikty..dost možná i ublížit těm, kteří jinou volbu nemají…

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19546 příspěvků 13.11.14 07:44

@Beccca nechtěla jsem reagovat, ale musím…jsem v procesu IVF a jsem na to pyšná..

IVF neznamená, že jsme nemožné či neschopné..prostě jen někdy stačí strašně malinko, třeba jen vybrat zdravou spermiji..a to přeci stojí za to.

1Evuli
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 13.11.14 07:44

@Beccca Nechápu zakladatelko, provokace??? :pocitac: Jsou ženy, které opravdu jinou možnost nemaji, jak mít vlastní dite :zed: A detsky domov? Ty bys raděj dite „cizí“ než vlastní???

lukresia
Kelišová 7140 příspěvků 13.11.14 07:44

Tak navzdory tomu, že nechceš vyvolávat hádky a ve svém podpisu máš, že nejsi úplný nováček, bys mohla vědět co se tu rozpoutá :roll:
IVF mi nevadí, přiznám se klidně, že já sama bych šla raději do něj než si osvojit cizí dítě, je to každého volba a to IFV udělá hodně lidí štastnými tak proč to odsuzovat? :nevim:

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19546 příspěvků 13.11.14 07:46

@Keyllah přesně…slečna či paní asi neví, co je to chtít vlastní dítě…tím neodsuzuji adpopce atd..naopak, klobouk dolů…jen je to téměř nemožný proces a ne pro každého…a vzdát se vlastního, když opravdu stačí jen pomoct??? :roll: nikdy

ana11
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 13.11.14 07:47

@Beccca myslím si, že jsi tuto diskusi založila na špatném fóru a budeš roznesena na kopytech. Něco jako poklidné diskuse v teoretické rovině tady příliš nefrčí :twisted:
Já mám děti přirozeně, poměrně snadno, když se porovnám se spoustou příběhů třeba tady. Přijde mně zcestné nějak hodnotit, co a jak dělají jiní, když nemám tu zkušenost a sama nevím, kam až bych zašla. Teď si říkám, že bych dala ty tři IVF, na které ZP přispívá a pak bych to nechala na přírodě a dala žádost o adopci. Ale kdo ví, jak by to pak bylo ve skutečnosti, takže neodsuzuji nikoho a proti IVF rozhodně striktně nejsem.

Liška2014
Neúnavná pisatelka 19546 příspěvků 13.11.14 07:47

@1Evuli nazdar Ebvuli :mavam: v pátek už jdu na OPU :*

Mišela1
Závislačka 3115 příspěvků 13.11.14 07:47

No dávám této diskusi 5 stránek, maximálně 10:-))

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 13.11.14 07:47

Zajímalo by mě, jestli máš vlastní dítě…a pokud by ses dostala do situace, v které je hromadu párů, jestli bys to automaticky zavrhla, i kdybys věděla, že tímto způsobem můžeš mít vlastní dítě.. Myslím, že ne..

Pokud jsi přišla vyvolat hádku, provokovat a ublížit, tak věřím, že se ti něco z toho povede " :potlesk: "

JLP
Závislačka 4665 příspěvků 13.11.14 07:48

@Beccca jsem odsouzeníhodná, protože jsem chtěla SVÉ dítě 9 měsíců nosit pod srdcem, porodit, kojit a kochat se, jak je povahou po tatínkovi nebo jak má nosánek po mně… atd? Promiň, ale odsouzeníhodný a naprosto netolerantní mi přijde Tvůj postoj :nevim:

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 13.11.14 07:49

Vidíš, já odsuzuju spíše ty, kteří dopustí, aby jejich děti skončili v DD.. Stejně jako jejich příbuzné..Chápu, že to někdy jinak nejde, ale myslím, že nebýt nezodpovědných rodičů a příbuzných (např. po smrti rodičů), byla by v DD tak polovina dětí. Jen upozorňuji - je to můj názor a v problematice DD se nevyznám.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 07:49
@Beccca píše:

Ja z mnoha duvodu.
Ale nemam potrebu to tady rozvadet. Je to kazdeho vec a takova diskuze nema smysl, kazdy at si zije podle sveho nejlepsiho svedomi. To me se s timhle neslucuje.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 69 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >