Reklama

Odvodnění organismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Stálice 89 příspěvků 12 inzerátů 18.09.18 05:59
Odvodnění organismu

Ahoj prosím o radu děvčata jak nejlépe odvodnit organismus a jaký čaj popíjet nechci léky :roll: :zed: :jazyk:

Reklama

Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 18.09.18 07:02

Kup si tablety Forfemina,jsou tam jen přírodní složky a prý fakt odvodní suprově. Zatím jsem na ně slyšela jen chválu.

Tableta
Závislačka 4013 příspěvků 18.09.18 07:06

Kopřivový čaj, šťáva z čerstvě vymačkanýho grepu nebo citronu. Čerstvý okurky.

terbucha
Stálice 89 příspěvků 12 inzerátů 18.09.18 07:18

A má někdo ještě zkušenosti s tou forfemina já nemám ráda moc leky a ještě beru antidepresiva zoloft tak nevim

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 18.09.18 07:35
@terbucha píše:
A má někdo ještě zkušenosti s tou forfemina já nemám ráda moc leky a ještě beru antidepresiva zoloft tak nevim

Forfemina je doplněk stravy. Ale můžeš se zeptat doktora, zda to na svoje léky můžeš.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 18.09.18 07:37

Ono by to chtělo definovat, co je to podle vás lék. To, že je něco z přírodních látek je spíše reklama.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 18.09.18 07:42
@terbucha píše:
Ahoj prosím o radu děvčata jak nejlépe odvodnit organismus a jaký čaj popíjet nechci léky :roll: :zed: :jazyk:

Snižit příjem sacharidů a to jde naráz.

kam2
Závislačka 3481 příspěvků 18.09.18 08:39

Pokud si budeš hlídat příjem sacharidů a vejdeš se do nějakých 21g, zmizí ti do tří dnů z těla cca 800g cukru, které má člověk uložené ve svalech a játrech. Samozřejmě sacharidy na sebe vážou vodu, takže to máš cca kolem 3l vody, kterou dostaneš z těla pryč. Ale je potřeba držet stravu na 100%, protože jakmile si dáš normální jídlo, bude to zpět.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 18.09.18 14:53

@kam2 to už by šla do ketózy..

terbucha
Stálice 89 příspěvků 12 inzerátů 18.09.18 16:18

Prosím o radu čaj nebo léky

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 18.09.18 20:30

@terbucha otázka je z čeho jsi zavodněná..
Kortikoidy? Strava?

terbucha
Stálice 89 příspěvků 12 inzerátů 18.09.18 21:27

Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Russet
Extra třída :D 10926 příspěvků 18.09.18 21:29
@terbucha píše:
Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Nafouklá můžeš být i z jídla. Zkus pilates.

Malike
Extra třída :D 11639 příspěvků 18.09.18 21:40
@terbucha píše:
Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Sacharidové břicho..to je známá věc..to máš že sacharidů.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Britové zapomínají na problémy a šílí po Harrym a Meghan. Čím tak fascinují?

Celý svět přihlíží tomu, jak princ Harry (34) s Meghan Markle (37) cestují po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >