Odvodnění organismu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terbucha
Kecalka 105 příspěvků 6 inzerátů 18.09.18 05:59
Odvodnění organismu

Ahoj prosím o radu děvčata jak nejlépe odvodnit organismus a jaký čaj popíjet nechci léky :roll: :zed: :jazyk:

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 18.09.18 07:02

Kup si tablety Forfemina,jsou tam jen přírodní složky a prý fakt odvodní suprově. Zatím jsem na ně slyšela jen chválu.

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 18.09.18 07:06

Kopřivový čaj, šťáva z čerstvě vymačkanýho grepu nebo citronu. Čerstvý okurky.

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 6 inzerátů 18.09.18 07:18

A má někdo ještě zkušenosti s tou forfemina já nemám ráda moc leky a ještě beru antidepresiva zoloft tak nevim

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 18.09.18 07:35
@terbucha píše:
A má někdo ještě zkušenosti s tou forfemina já nemám ráda moc leky a ještě beru antidepresiva zoloft tak nevim

Forfemina je doplněk stravy. Ale můžeš se zeptat doktora, zda to na svoje léky můžeš.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 18.09.18 07:37

Ono by to chtělo definovat, co je to podle vás lék. To, že je něco z přírodních látek je spíše reklama.

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 18.09.18 07:42
@terbucha píše:
Ahoj prosím o radu děvčata jak nejlépe odvodnit organismus a jaký čaj popíjet nechci léky :roll: :zed: :jazyk:

Snižit příjem sacharidů a to jde naráz.

kam2
Závislačka 3487 příspěvků 18.09.18 08:39

Pokud si budeš hlídat příjem sacharidů a vejdeš se do nějakých 21g, zmizí ti do tří dnů z těla cca 800g cukru, které má člověk uložené ve svalech a játrech. Samozřejmě sacharidy na sebe vážou vodu, takže to máš cca kolem 3l vody, kterou dostaneš z těla pryč. Ale je potřeba držet stravu na 100%, protože jakmile si dáš normální jídlo, bude to zpět.

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 18.09.18 14:53

@kam2 to už by šla do ketózy..

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 6 inzerátů 18.09.18 16:18

Prosím o radu čaj nebo léky

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 18.09.18 20:30

@terbucha otázka je z čeho jsi zavodněná..
Kortikoidy? Strava?

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 6 inzerátů 18.09.18 21:27

Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 18.09.18 21:29
@terbucha píše:
Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Nafouklá můžeš být i z jídla. Zkus pilates.

Malike
Extra třída :D 11877 příspěvků 18.09.18 21:40
@terbucha píše:
Pořád cvičím a mám pořád velký břicho jak v 6 měsíci myslím si že jsem zavodněná v tom břichu chci to zkusit

Sacharidové břicho..to je známá věc..to máš že sacharidů.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >