Ordinace v růžové zahradě - sledujete?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
149629
9.10.15 12:38
BorMartrich píše:
Možná jsem „objevila Ameriku“, ale věděly jste, že ta co hraje v reklamě na Tesco „vysvětlující“ matku (očičkový sýr, kuřízek a naložené maso:-) je Lada z Ordinace? A té herečce je kolem třiceti a v Růžovce hraje pomalu puberťačku :mrgreen:

Já si toho nevšimla, ale někdo o tom psal, myslím že v diskuzi o Ulici.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149629
9.10.15 12:40
@Žirafa 69 píše:
fakt, joo? Tss, on mu tam „v té době“ vážně pojede? On na služebky snad nejezdil, i když byl primář.. :nevim:

Jo poslal ha na stáż.A on pojede. Zdena řediteli neodolá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39858
9.10.15 14:46
@Martrich píše:
Možná jsem „objevila Ameriku“, ale věděly jste, že ta co hraje v reklamě na Tesco „vysvětlující“ matku (očičkový sýr, kuřízek a naložené maso:-) je Lada z Ordinace? A té herečce je kolem třiceti a v Růžovce hraje pomalu puberťačku :mrgreen:

jooo, je to ona!
https://www.youtube.com/watch?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39858
9.10.15 14:47
@Anna766 píše:
Jo poslal ha na stáż.A on pojede. Zdena řediteli neodolá.

jojoo, už vím, že stáž, nějak jsem to popletla :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
10.10.15 12:04

Holky teď jsem četla upoutávku na další dva díly a tam píší, že Gábina nemá hlídání pro Filípka a bere si ho na noční. Já měla za to, že Gábina už v nemocnici nedělá, je fakt, že to sleduji tak všelijak. Dělá tam Gábina nebo se upsaly?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
10.10.15 12:23

@Tom-Jerry nepletes si to se starymi dily? Tam byla doma, ale v dilech vysilanych tento tyden zadala o navrat do prace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
10.10.15 12:33
@trpaslinka píše:
@Tom-Jerry nepletes si to se starymi dily? Tam byla doma, ale v dilech vysilanych tento tyden zadala o navrat do prace.

tak to mi uteklo, říkám koukám tak všelijak. Já žila v domnění, že odešla s ordinace úplně :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
10.10.15 12:47

@Tom-Jerry no, o ten navrat do prace zadala v dilech vysilanych tento tyden, ale v tech dilech starych. V tech novych dilech neni vubec, co ja vim. Proto si rikam, jestli jsi nekoukala na program na stare dily. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
10.10.15 12:53

@Tom-Jerry http://tv.seznam.cz/porad/detail?… dil 381, puvodne vysilany v roce 2012. To bude asi ono, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
10.10.15 13:20

@trpaslinka tak je to špatně v tom programu, protože tam píší o Stele, že jí hrozí potrat, pak o Radkovy že má další průšvih o Bobovy že má za úplatu zabít tu starou pani a právě o Gábině proto mi to nesedělo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
10.10.15 23:28

@Tom-Jerry tak to nevim… nechame se prekvapit :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149629
10.10.15 23:50
@Tom-Jerry píše:
@trpaslinka tak je to špatně v tom programu, protože tam píší o Stele, že jí hrozí potrat, pak o Radkovy že má další průšvih o Bobovy že má za úplatu zabít tu starou pani a právě o Gábině proto mi to nesedělo.

To je stará Ordinačka. V tom odkazu máš i čas 15.30 a to dávají starè díly. Píše se tam i o Kovářovi a ten tam přece už(a ještě)není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
11.10.15 09:14
@Anna766 píše:
To je stará Ordinačka. V tom odkazu máš i čas 15.30 a to dávají starè díly. Píše se tam i o Kovářovi a ten tam přece už(a ještě)není.

já to četla v novinách, včerejších jako upoutávku na úterý a čtvrtek večer :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22680
11.10.15 09:50
@Tom-Jerry píše:
@trpaslinka tak je to špatně v tom programu, protože tam píší o Stele, že jí hrozí potrat, pak o Radkovy že má další průšvih o Bobovy že má za úplatu zabít tu starou pani a právě o Gábině proto mi to nesedělo.

V příloze blesku byl článek ve dvou sloupcích jeden (o Stele) se týkal večerních dílů a ten druhý o Gabine odpoledních dílů. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149629
11.10.15 15:35

Stejně si to vemte co tam teď je :roll: podvody, pokus o vrażdu pacientky nebo co.Kdo tomu fakt věří aby se bál jít lehnout do nemocnice :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová