Ordinace v růžové zahradě - sledujete?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12134
18.9.15 21:18
@misulinka27 píše: :lol: :lol: :lol: tojo ale důchodci na to koukaj :P

to asi jooo, já ze začátku taky, ale pak to začala být taková slátanina ala Babovřesky a Kameňák, že jsem si říkala, jestli v tom nemá prsty Troška :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149627
18.9.15 22:29
@misulinka27 píše:
no a co taková Zdena? ta jich taky měla.. nebo Česťa…

Všichni :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16906
18.9.15 22:37

Nesleduju to tady.
Bára se mi moc líbila. Rene se asi taky zapojí.
Kateřina a Radek? Ježíš, to snad ne. Radek je úplně odpudivej.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1916
19.9.15 09:44
@Žirafa 69 píše:
ted nevím…kterou?

Bára je doktorka, kterou Zajíc vyštípal i když ona udělala atestaci a on ne, byla sympatická a taky jsem čekala, že jí nějak dají dohromady s Reném, když už se potkali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
39857
19.9.15 19:39
@berundaj píše:
Bára je doktorka, kterou Zajíc vyštípal i když ona udělala atestaci a on ne, byla sympatická a taky jsem čekala, že jí nějak dají dohromady s Reném, když už se potkali.

A joo, ta. Už vím, ta s tou babičkou. Jen mi neutkvělo v paměti její jméno.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8523
19.9.15 20:24
@Olcatko píše:
Je Kaca v Ruzovce, super. Nova zapletka lasky :). Jeste by tam mohl vystoupit Rene treba s tou Barou. To by bylo hezky.

René přece má jít Stele za svědka a Tomáš žádnou svědkyni nemá, tak mě napadlo, jestli mu tam nakonec tu Báru nešoupnou. To by byla docela prča. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1916
19.9.15 20:36
@PetraJ píše:
René přece má jít Stele za svědka a Tomáš žádnou svědkyni nemá, tak mě napadlo, jestli mu tam nakonec tu Báru nešoupnou. To by byla docela prča. :lol: [/citace
Jo, taky mě to napadlo, to by bylo fakt vtipný :mrgreen:.
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13142
22.9.15 09:18

Mně by se k Radkovi Katka líbila. :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149627
22.9.15 09:30
@kometa32 píše:
Mně by se k Radkovi Katka líbila. :palec:

Mě by se k Radkovi nelíbila žádná :think: to už mi ke Káče spíš sedí ten Kovář. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
872
22.9.15 09:58

Holky já už bych si nejvíc přála, aby konečně byyla odhalena pravá tvář zajíce a aby ta stela nebyla furt tak pitomá…ale to chci asi moc co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
22.9.15 11:05
@Kate888 píše:
Holky já už bych si nejvíc přála, aby konečně byyla odhalena pravá tvář zajíce a aby ta stela nebyla furt tak pitomá…ale to chci asi moc co?

tak to je i moje přání, nevím jestli může být opravdu někdo tak pitomý jak ona :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
872
22.9.15 11:09

@Tom-Jerry myslím,že asi může…bohužel…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
22.9.15 11:14
@Kate888 píše:
@Tom-Jerry myslím,že asi může…bohužel…

tak to bych snad ani nechtěla potkat :zed: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
872
22.9.15 11:18

@Tom-Jerry to já taky ne, ale mám jednu velice naivní kamarádku sice né v této pozici, ale spíše pouze rádoby v partnerské pozici, chlap si s ní vytírá zadnici, ale ona ho pořád miluje a je to ok :oops: :roll: :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107
22.9.15 11:20

Souhlasím! a doufám, že už to bude brzo :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová