Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Mamca1989 píše:
Podle téhle logiky by neexistovaly žádné seznamy hledaných osob…
Seznamy hledanych osob sice existuji, ale valna vetsina hledanych se uz stejne neobjevi
@lenajs píše:
Náhodou, tahle diskuze se mohla stát zajímavou diskuzí a nejen plácání se v hovnech, jak se nám tady pan rozvraceč snaží namluvit. To, co se stalo, přináší spoustu otázek a širších témat, nácvikem evakuačního plánu počínaje a možnými psychickými poruchami konče…a nejde o to, že se jako hyeny chceme přiživit na cizím neštěstíale asi těžko vysvětlit, takže raději ignorovat
Jak chces delat evakuacni plan kdyz prijde clovek na zastavku a zacne strilet
je to ciry nesmysl vubec uvazovat o prevenci. Clovek nemusi mit ani psychickou poruchu aby nekoho zabil nebo si myslis, ze tyhle zlociny pachaji jen psychicky nemocny lidi?
@Komsomol píše:
Seznamy hledanych osob sice existuji, ale valna vetsina hledanych se uz stejne neobjevi
No a jsme u toho. Jak je to tedy možné, když je dnešní doba plná kamer, jak říkáš…
@Mamca1989 píše:
No a jsme u toho. Jak je to tedy možné, když je dnešní doba plná kamer, jak říkáš…
Protoze jsou pod maceskama nebo na dne nejakeho lomu. Nebo je to uplne normalni, ze prijede frajer odnekud z vladivostoku zabije tady dva, tri lidi a odjede zpet. Nez se najdou tela a dukazy, zaznamy, tak je davno nekde v jekaterinburgu a ty tady sice mas fotku, zaznam, vsechno ale jak zjistis co za volodu to je? Nemluvim potom o vydavani a vysetrovani na jinem uzemi a dalsich peripetiich. Sice muzes mit fotku nejakeho ahmeda ze tam nastrazil bombu, ale ten uz se ztratil a ten co je zatim sedi v klidu v saudske arabii a kouri pokojne dymku
@Komsomol píše:
Protoze jsou pod maceskama nebo na dne nejakeho lomu. Nebo je to uplne normalni, ze prijede frajer odnekud z vladivostoku zabije tady dva, tri lidi a odjede zpet. Nez se najdou tela a dukazy, zaznamy, tak je davno nekde v jekaterinburgu a ty tady sice mas fotku, zaznam, vsechno ale jak zjistis co za volodu to je? Nemluvim potom o vydavani a vysetrovani na jinem uzemi a dalsich peripetiich. Sice muzes mit fotku nejakeho ahmeda ze tam nastrazil bombu, ale ten uz se ztratil a ten co je zatim sedi v klidu v saudske arabii a kouri pokojne dymku
Ale právě jde o to, že ta média k tomu pak značnou mírou přispějí, aby byl pachatel dopaden. Dobrá, třeba ne ve všech případech, ale v určitém procentu jo. Ta důležitost médií je při tom rozhodující. Navíc policejní orgány si ty informace filtrují a pečlivě vybírají, co pustit novinářům. Já bych to zas tak neodsuzovala.
@Mamca1989 píše:
Ale právě jde o to, že ta média k tomu pak značnou mírou přispějí, aby byl pachatel dopaden. Dobrá, třeba ne ve všech případech, ale v určitém procentu jo. Ta důležitost médií je při tom rozhodující. Navíc policejní orgány si ty informace filtrují a pečlivě vybírají, co pustit novinářům. Já bych to zas tak neodsuzovala.
V tomhle konkretnim pripade udelala okolo akorat verejny zmatek a strach v lidech. Policie profiltrovala zaznamy kamer a vedela tak nejak po kom jde a kudy ujizdel. Otazka casu nez jej vrtulnik najde a spadne klec. Media ve vetsine pripadu jeste pachatele varuji a vyplasi. Kdyz porovnam to, kde pomuzou a kde uskodi tak to bude tak 30 na 70
@Komsomol píše:
V tomhle konkretnim pripade udelala okolo akorat verejny zmatek a strach v lidech. Policie profiltrovala zaznamy kamer a vedela tak nejak po kom jde a kudy ujizdel. Otazka casu nez jej vrtulnik najde a spadne klec. Media ve vetsine pripadu jeste pachatele varuji a vyplasi. Kdyz porovnam to, kde pomuzou a kde uskodi tak to bude tak 30 na píše: Více
Ty pracuješ na statistickým úřadě? Diskuzi zase zakončujeme těmi tvými odhady baj vočko ![]()
@inkakřivák píše:
@Komsomol ne jenom vyjadřuji fakt.
Prosím nezaměňovat pojem fakt a osobní domněnka.
@Komsomol píše:
To je konstatovani. Myslim, ze bychom jako lidi meli byt mezi sebou uprimni
Tak se omlouvám, není to fakt, je to konstatování. Myslím, že bychom měli být k sobě upřímní.
@Mamca1989 píše:
Ty pracuješ na statistickým úřadě? Diskuzi zase zakončujeme těmi tvými odhady baj vočko
Mas cisla nebajocko? Tohle neni uplne bajocko jak rikas, ale nejake data o duverneho zdroje btw
@Komsomol píše:
Mas cisla nebajocko? Tohle neni uplne bajocko jak rikas, ale nejake data o duverneho zdroje btw
Vubec nevim, co si to napsal ![]()
https://www.seznamzpravy.cz/…ni-sef-84617?…
Tady je moc zajimavy clanek, mimo to je tam i vyzdvihnuta spoluprace se socialnimi sitemi.