Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Saidy tak určitě se budeme snažit. Jen dneska ten folikul měl 10 mm což je na 12 DC málo, ale na druhou stranu mám cykly i 60 dní, tak klidne může ještě dorůst. No uvidíme, ale spíš to vypadá na anovulacni cyklus, ale naděje umírá poslední
Taky doufám, že to tak zařídila příroda a teď bude vše v naprostém pořádku
A co ty? Myslíš, že jsi tu ovulaci měla? Nezkousela jsi ovulační testy?
@Markulllka nevím, testy jsem nezkoušela
rozhodla jsem se to nechat na přírodě a až se povede, tak to bude. Už to asi nemám sílu řešit.
@Saidy Jo jo, ono je to asi nejlepší. Teď už jsem aspoň 2 měsíce na ovulační testy nešáhla. Ale zkusím je o víkendu, jestli ten folikul dozrál nebo ne. Celkem mě to zajímá…Každopádně si myslím, že tento měsíc na 95% nic no ![]()
@Saidy Ahoj, tak jak to u tebe vypadá? Myslíš, že se blíží MS? U mě to vypadá bledě, sice to teď poslední 4 dny vypadalo na ovulaci, ale zkusila jsem ovu test a negativní. Takže asi anovulační cyklus. Tak jsem zvědavá, kdy dorazí MS, protože prsa zase nebolí ![]()
Ahoj
Navazuji na téma pokud má z vás podobný problém zdali se někdo po roce ozve. Loni 2018v srpnu jsem potratila. Skoro třetí měsíc. Po revizi šesti neděli a přišla MS bez problémů. Celý život jsem cyklus plus mínus dva tři dny jsem mela přesný. Bohužel už je to více jak rok co se snažíme a vytoužené //stále nikde. MS celou dobu od revize taky pravidelná. Až letos od září se se mnou něco děje. První zpoždění MS 11dni zpoždění kdy jsem dostala vyvolavacku a MS dorazila pátý den. Předpokládala jsem že další MS už přijde v pohodě a opět zpoždění 11dni. Včera opět vyvolavacku a sono mi mudr našla cystu. Dostala jsem utrogestan na další dva měsíce že mám brát od 18dne cyklu deset dní.
Mám obavy co se to se mnou děje že dvakrát za sebou mám problémy s MS. Během té doby jsem ovu testy nedělala ale ani jsem ovu na sobě nepozorovala. Potřebuji ještě aby mi vajecniky fungovaly a brzy byly //. Ještě miminko nemáme a čas letí.
Měla jste některá stejný problém? Dvakrát zasebou vyvolavacku.?
@ESlunce ahoj, ja jsem to takto mela jen jednou. Taky jsem potratila v zari 2016 v 10. tydnu, pak prisla MS a pak dalsi cyklus uz byla cysta, vyvolavacka nepusobila a pak jsem tady dostala radu, ze mam zkusit salvej, dva dny jsem ji pila a hned jsem to dostala, cysta zmizela, pak mi nasadili clostilbegyt a rikali mi, ze to na ovulaci nevypada, ze asi ten folikul nedoroste (viz predchozi konverzace) no a ejhle, ten maly folikul ma uz pres rok! Ja taky nikdy nepoznala ovulaci, jen jednou s tim clostilbegytem, to byla ukazkova ovulace! A mela jsem dlouhe cykly, 60 dni…Zkus se zeptat na ten clostilbegyt, uz jsou to hormony, ale mne pomohly k vytouzenym //. ![]()