Padání vlasů po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.19 20:19
Padání vlasů po porodu4

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Jsem již tři roky po porodu ale stále mi padají vlasy docela dost. Horší je že vlasy mám kudrnaté a barvím si je na blond jiná barva mi prostě nesedí Potřebuji poradit co mám dělat Už mi jde vidět lysina :,( musím to řešit přes kožní? Bojím se jen že mi řekne abych se přestala barvit a jíst vitamíny které mi nepomáhají Zkoušela jsem Biotin plus, šampon Alpecin a výsledky žádné

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 11.08.19 20:36

Pokud jsi po porodu tak dlouho, řešila bych to na dermatologii. Samozřejmě blond není úplně dobrá barva když máš poškozené vlasy, ale třeba ti pomohou aniž bys musela něco měnit. Možná je problém jinde.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15960 příspěvků 11.08.19 20:41

Co štítná? mě padali vlasy po hrstech ještě ted mám vidět lysiny

mi.anetka
Kecalka 451 příspěvků 11.08.19 20:42

Prvně za to nemusí mít vinu porod ale třeba štítná žláza… O tom že barvení atd. není dobrý víš. Pro jistotu bych na koní šla, nic tím nepokazíš. Moje kadeřnice mi poradila tablety biosil, sama je brala a výsledek viděla do třech měsíců.

marka123
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.08.19 20:45

Zkuste macu peruanskou (z bylinkarstvi), vlasove hnojivo (z lekarny), sampon parusan jsem tu cetla ze je dobry, vlastni zkusenost ale nemam…
Barveni vlasy sice nici, ale osobne si myslim ze kvalitu tech vlasu, ne ze by mely vypadavat… :think:
Pripadne bych si u obvodaka nechala udelat krevni testy, jestli nemate nejak vyrazne mene vitaminu/mineralu?

marka123
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 11.08.19 20:48

@mi.anetka biosil je strasne slaby, taky jsem resila v lekarne pri padani vlasu po porodu a pri pohledu na slozeni je tam oproti vlasovemu hnojivu a tem jinym drazsim produktum uplne prd, je treba si nechat poradit v lekarne. Ale stoji to dost no, idealne by se to melo brat aspon 3 mesice

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 11.08.19 20:50

Hele primárně zajdi za praktickou doktorkou a nech si udělat hormonální panel a živiny.

To aby ti takhle dlouho padaly vlasy není normální, někde je chyba.

Může být ledaskde, ale primárně potřebuješ vyloučit zdravotní problém.

mi.anetka
Kecalka 451 příspěvků 11.08.19 21:05

@marka123

Heled nevím, to mi poradila kadeřnice. Ale sama jsem po zjištění šítné žlázy používala na doporučení kožní Alpicort forte a pomohl mi.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 11.08.19 22:21

Mne pomohl Methionin a mezoterapie (aplikace leciveho sera jehlickou do pokozky hlavy). Oboji od me dermatolozky.

LucieTadeáš
Nováček 1 příspěvek 16.08.19 14:24

@ka2ka na štítnou žlázu me testovali minuly rok a nic mi prý není. Řešila jsem to s obvodakem i kvůli časté únavě a pocit slabosti a napsal mi jen antidepresiva :expressionless:

Váš příspěvek
Reklama