Peníze bokem a uražený partner. Máte rezervu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16557
21.2.13 13:48

:mavam: Nečetla jsem všechny příspěvky, tak snad se nebudu opakovat, ale mě by to asi taky urazilo, kdyby to teda bylo obráceně :nevim: Jinak si taky šetřím, ale chlap o tom ví. On člověk nikdy nemůže vědět co se stane a když pak chlap nedej bože odejde a nechá vás bez koruny, jak tady kolikrát čtu, tak je dobrý mít nějakou rezervu, mít kam šáhnout a nezůstat úplně bez peněz. Ale můj chlap ví kam si peníze dávám a kolik mám ušetřeno, s tím problém nemám

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7485
21.2.13 13:48
@leene píše:
@ohýnek
UŽ DOOOST, UŽ MĚ Z TOHO TOČENÍ BOLÍ OČI!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mě je ho líto že ho to nebolí, takový chobot musí vážit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3542
21.2.13 13:48

ZAKLADATELKO POŘÁD MĚ TO ZAJÍMÁ: Řekni jediný důvod proč si ho poslala za dveře? proč nesmí vědět kolik tam máš a kde to máš v pokoji schované?? PROČ??
(jak máte nastavené půjčování neřeším)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3542
21.2.13 13:49
@Integra píše:
Mě je ho líto že ho to nebolí, takový chobot musí vážit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ais má vytrénovanou pánev, chlapec :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7485
21.2.13 13:50

@leene bodejť by ho neměl tak dlouhý když si ho tak vytahává :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.2.13 13:51

@lekno NO TO SI VŮBEC NEUMÍM PŘEDSTAVIT 8o TO BY JSME SE ASI HÁDALI DENNĚ A JEŠTĚ BYCH BYLA NESCHOPNÁ, NE ŽE UŽ TED´JSEM TO SLOVO KOLIKRÁT NESLYŠELA..

  • Citovat
  • Upravit
30556
21.2.13 13:52

@leene pánev nebo ocas??? :lol: pardön chobot :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
lekno
21.2.13 13:52

Anonymko…tohlre tedy neí vůůůbec dobrý..jeho rodina o tom ví, jak s tebou jedná??? Potřeboval by otevřít oči, jak se žije jinde :zed: :zed: :zed:

  • Citovat
  • Upravit
lekno
21.2.13 13:55

A svoje prachy myslíš že utratí, nebo si je schovává…ty jo manželé nejste, to abys za pár let neodcházela s holou prdelí…pardon :oops:
přijde mi to podezřelé, že se neangažuje..to neplánujete dovolené, větší nákupy spotřebičů nebo něčeho společně…vize do budoucna???jakože budeme spolu, až dcerka vyroste pojedeme, uděláme zařídíme…atd. atd.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.2.13 13:59
@leene píše:
ZAKLADATELKO POŘÁD MĚ TO ZAJÍMÁ: Řekni jediný důvod proč si ho poslala za dveře? proč nesmí vědět kolik tam máš a kde to máš v pokoji schované?? PROČ??
(jak máte nastavené půjčování neřeším)

Nevím, na to se mě taky ptal ráno, ale nedokážu na to odpovědět…bude to znít hnusně, ale jednoduše je lepší, když si myslí, že mám jen to málo :nevim: Pak by se to proti mě mohlo otočit :think:
 Zak.

  • Citovat
  • Upravit
944
21.2.13 14:01
@tamata píše:
Zakladatelko, tak trochu jinak. Já jsem měla našetřené taky peníze z doby než jsem poznala manžela. Teď jsem na mateřský a on je živitel rodiny. Když jsme potřebovali mimořádně větší peníze, tak jsem ty svoje peníze prostě vzala a použila. A ne že bych za ním přišla a že mu to teda půjčím. On ti přece dává taky peníze na drogerii, školku (která se ani netýká jeho děcka), potraviny. A dává ti to. Ne, že tě to půjčuje. Kdyby ti to měl půjčovat jako ty jemu, tak se dokonce života nedoplatíš :roll: Takže zatímco ty ho škubeš o prachy, tak ty sama bys mu nedala ze svýho ani korunu. Hlavně, že chlapi jsou hajzlové :lol:

No asi tak nějak. Taky bych to tak udělala. Ale třeba má zakladatelka pocit, že si ty penize musi schovávat, kuli prechozimu vztahu. Takže zakladatelko, promluvte si o tom. Zdá se, že to je fajn chlap a bylo by škoda ho ztratit.

Omlouvám se… nektere prispevky jsem psala a mezitím jsi sem psala další info. Takže proto jsem se třeba divila tomu bytu… už tomu rozumím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
21.2.13 14:02
@Anonymní píše:
Nevím, na to se mě taky ptal ráno, ale nedokážu na to odpovědět…bude to znít hnusně, ale jednoduše je lepší, když si myslí, že mám jen to málo :nevim: Pak by se to proti mě mohlo otočit :think:
Zak.

A mimochodem, kolik v té obálce máš?

  • Citovat
  • Upravit
30556
21.2.13 14:03
@RadkaCh píše:
A mimochodem, kolik v té obálce máš?

a ještě kde bydlí viď :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19160
21.2.13 14:06

Zakladatelko já to naprosto chápu, že máš rezervu člověk nikdy neví co se stane.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8566
21.2.13 14:06
@Anonymní píše:
Nevím, na to se mě taky ptal ráno, ale nedokážu na to odpovědět…bude to znít hnusně, ale jednoduše je lepší, když si myslí, že mám jen to málo :nevim: Pak by se to proti mě mohlo otočit :think:
Zak.

No tak to si teď už evidentně nemyslí. Mě by vůbec nevadilo, že máš peníze stranou, ale že máš potřebu přede mnou něco skrývat a ještě si myslet, že bych Ti to odcizila..Ten způsob jakým si mu to řekla - běž do vedlejší místnosti ať můžu vyndat „svůj lup“ není to nic pro tvoje oči.. Kdybys to podala jinak, tak by se zřejmě vůbec neurazil. Vem ty prachy a hoď si je na spořící účet, a máš po starostech. A ještě - v čem by se Ti mělo vymstít to, že by věděl, že máš hodně peněz? Jakože by chtěl po Tobě větší příspěvky na bydlení? Nebo jak to myslíš?

Příspěvek upraven 21.02.13 v 14:11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová