Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@bigl
Tak já měla oboje, potrefená husa se vždycky ozve, že jo? ![]()
Vlasy jsem si přidávala jen na clipech a jen občas, před 10 lety to byl hit, a ty řasy jsem vydržela mít prodloužené přesně 5 dní, strašně mě ty „smetáky“šimraly na víčkách, tak jsem se za ty řasy furt tahala a škrabala, nemluvě o tom hegeši po ránu co se v tom držel, když se ti ospalky a všechen ten ztuhlý sekret z oka
drží mezi těmi řasami a přitvrdne to k tomu a nedá se to smýt,
kvůli tomu jsem zbytek doškubala a mám pokoj.Moje řasy to neničilo, ale nemoct si promnout oči?- tak pro to už za mě nee. Používám serum a mám řasy jak mrkací panenka svoje a bez trablů, že mi při večeři pri svíčkách vypadne půlka ochlupení oka do polévky ![]()
@Bytsamsebou píše:
Toho jsem viděla osobně nedávno na benzínce a hnus. Jsem nikdy neviděla na živo tak velká prsa na tak malou postavu a tak napíchané rty. Pak promluvil svým hlubokým mužným hlasem a prodavačka vykulila oči. Jak odešel, zeptala se, co to do pr.dele jako bylo?… No celebrita přece.
Me je 30 a zatim o zadne plastiky nestojim. Pusu mam velkou i bez vyplne( v puberte jsem se za to stydela). Urcite jde udelat dobra plastika a nic proti tomu nemam. Ale kdyz to poznam na prvni pohled, tak to neni oki. A navic me pripada, ze jsou vsechny ty zeny stejne, umele bez vyrazu.
@brisco píše:
@rmot A to jsme ještě vynechali experty jako Rodrigo Alvez nebo Honza Šimša, kteří se jen tak pro kšeft s fotkama na netu nechali přešít na ženský.
Uf, toho Honzu Šimšu jsem neznal, to je brutal.
@rmot píše:
Uf, toho Honzu Šimšu jsem neznal, to je brutal.
Jako na fotkách na Instagramu se to ještě dá, ale na živo vypadá hrozně. Tak trochu šmudla.
@inkakřivák píše:
@sirikit rozhodně bych si kvůli tomu, že mi poklesl ksicht, pod kudlu nelehla. Já jsem já, jsem taková jaká jsem, a komu se to nelíbí, ať kouká jinam. Já se sama sobě většinou líbím. A nějaké vrásky jsou mi fuk. Stáří, ne? Jsem s tím naprosto srovnaná.
Vždyť v pohodě, ne? Asi Tě nikdo nenutí, mě taky nikdo nenutil. ![]()
@Anonymní píše:
@neila mensi anatomicke implantaty pod sval a pokud mate alespon nejake vlastni prsa, v podprsence poznat prilis nejdou. Bez samozrejme ano. Rty byvaji zretelne na prvni pohled skoro vzdy.
vždycky jdou poznat, protože se na rozdíl od přirozených prsou nehnou ani když uděláš stojku ![]()
@neila píše:
vždycky jdou poznat, protože se na rozdíl od přirozených prsou nehnou ani když uděláš stojku
Naše sousedka má umělá prsa a kdyby mi to neřekl její manžel, nevěděla bych to.
@bigl
Facevolution Hairplus a fakt je vidět rozdíl, rozhodla jsem se právě díky spoustě dobrých recenzí.
U toho prodlužka řas si schválně všimni, jak má většina nositelek zarudlé oči a mají to buď z alergie na lepidlo nebo mají zánět spojivek z infekce co se v těch trsech drží.
@Bytsamsebou píše:
Naše sousedka má umělá prsa a kdyby mi to neřekl její manžel, nevěděla bych to.
ne vždycky to člověku napadne, já bych taky cizí babu neskenovala jen tak, ale kdyby na to přišla řeč a trochu bych se na dané partie soustředila, tak to poznám ![]()
@Upsidedown píše:
@bigl
Facevolution Hairplus a fakt je vidět rozdíl, rozhodla jsem se právě díky spoustě dobrých recenzí.
U toho prodlužka řas si schválně všimni, jak má většina nositelek zarudlé oči a mají to buď z alergie na lepidlo nebo mají zánět spojivek z infekce co se v těch trsech drží.
No kamarádce nějaké sérum za dva litry vnutila kosmetička, nevím teda jaké a žádný moc rozdíl na ní nevidím. Tak mě fakt zajímá, jestli je to jen taková reklama, nebo jestli to fakt pomáhá.
@neila
Tak že má silikony Michaela Kociánová jsem nepoznala ani já, tak má dobře udělané anatomy.Ale on je rozdíl mezi prsama za 50.000 a za 250.000. ![]()
@Upsidedown píše:
Jó, zapomněla bych na prodlužko na vlasech a řasách, bez toho to přece nejde
vlasy a řasy jsou proti některým invazivním zásahům čajíček
Jako jo, Lela je mi svým způsobem sympatická, ale co ze sebe vytvořila je otřesný.
@neila píše:
ne vždycky to člověku napadne, já bych taky cizí babu neskenovala jen tak, ale kdyby na to přišla řeč a trochu bych se na dané partie soustředila, tak to poznám
No, tak tato má úplně normální,,přirozené" trojky. Nechodí ani nijak vyzývavě oblečená, takže to nepoznáš, dokud se nesvleče do naha.