Po D1 do ZOO Praha

2929
24.7.15 22:01

Po D1 do ZOO Praha

Ahoj,
moc prosím o radu pražačky. Příští týden jedeme do ZOO, přijedeme do Prahy po D1. Navigace v autě nám minulý týden odešla. Mohli byste mi, prosím, napsat stručný popis, kudy tam dojedeme? Mapu jsem si samozřejmě stáhla, ale raději bych instrukce:

D1-vjezd do Prahy-držet se na x-odbočit na x-držet se x-odbočit na x a jsme tam :mrgreen:

Poradí prosím někdo?

Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
24.7.15 22:06

http://mapy.cz/zakladni?…{%22criterion%22%3A%22fast%22}&ri=0

nevim, co víc bys chtěla…

• Citovat
  • Upravit
2929
24.7.15 22:07
@monrom píše:
http://mapy.cz/zakladni?…{%22criterion%22%3A%22fast%22}&ri=0nevim, co víc bys chtěla…

Popsala jsem celkem polopatě, co bych chtěla. Pokud mi neumíš nebo nechceš poradit, nemusíš, nikdo tě neunutí… Nevím, co víc bych měla chtít… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9150
24.7.15 22:14

Řekla bych, že máš dvě možnosti. 1.pokračovat po magistrále na centrum, okolo Václaváku hl. Nádraží, pres Štvanici směr Holešovice a za mostem Barikádníků už bude zoo značená. 2.po jižní spojce, pres lanový most, Průmyslovou do Letňan a tam zpět na centrum Libereckou a V Holešovičkác, před mostem Barikádníků doprava do Troji. Bude to na kilometry o hodně delší ale možný rychlejší. Hustotu provozu je těžký odhadnout :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
24.7.15 22:15

@ivašot. Děkuju! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9150
24.7.15 22:19
@Loll píše:
@ivašot. Děkuju! :kytka:

Fakt není zač. Já ty trasy úplně vidím před sebou, ale ten popis dost pokulhává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
24.7.15 22:26

@Loll Přijedete do Prahy a pojedete stále po hlavní… když to budu brát od Nuseláku, kolem hlavního nádraží, florence, kolem štvanice přes hlávkův most a hned za mostem doprava. Na nejbližší světelné křižovatce doleva na argentinskou, po levé ruce budete mít benzinu a pojedete stále rovně, přes velkou svetelnou křižovatku, stále rovně, po chvilce po pravé ruce omw pumpa a vjedete na most barikádníků. Držte se v pravém pruhu, protože hned na prvním sjezdu odbočíte doprava. Přijedete na křižovatku a dáte se doleva a podjedete ten most. No a pak dále rovně a budete v Troji a to už je do zoo kousíček. Pak je to stále doprava, doleva, úzké uličky, jednosměrky, ale je to perfektně značené, takže uvidíte šipky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
24.7.15 22:26

„Chytrý“ telefon nemáte? Že byste spustili navigaci tam? Jinak neporadím, Praha je moje noční můra :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2929
24.7.15 22:28

@krtek7489 Boží! Děkuju moc! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5827
24.7.15 22:33

@Loll Nemáš zač, to zvládnete ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
24.7.15 22:34

V podstatě jedeš pořád po hlavní nekolikraproudé (nikam z D1 neodbočuješ, ve městě to pak už není dálnice, ale pořád je to hlavní - několikaproudá), tzn. pořád rovně až do HOlešovic… - tzn. jedeš přes Nuselský most, nad Národním Muzeem, kolem Hlavního nádraží, pak přes Vltavu - vjíždíš do HOlešovic a stále pojedeš kam až to jde rovně. Na konci (je to nedaleko Výstaviště HOlešovice)zahneš doprava, navede Tě to na nový „Trojský most“ (velký bílý, jezdí přes něj i tramvaje), opět přejedeš Vltavu a pak za stanicí tramvaje to vezmeš doleva a dojedeš až k parkovišti u ZOO. Je to vlastně z té D1 docela jednoduché, hlavně nikam hoodně dlouho neodbočovat:-).
JInak Monron to poslala dobře - (je to spíš nedorozumění), také si tisknu popisy trasy z mapy.cz nebo michelin.com (hlavně do zahraničí, spolujezdec prostě podle popisu naviguje). Ale stačí mrknout na tu mapu, jak poslala MOnron, odpovídá to tomu mému popisu.
Tak ať se vám tady líbí:-)!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 22:36

Jo tak mezitím Ti poslali další tipy, tak to jen jako další možnost… dle mého je ta rovná cesta až skoro k Trojskému mostu nejjednodušší a nejrychlejší (jednodušší než odbočovat hned za Vltavou a pak se motat v Holešovicích).

• Nahlásit
  • Citovat
2929
24.7.15 22:42
@Anonymní píše:
V podstatě jedeš pořád po hlavní nekolikraproudé (nikam z D1 neodbočuješ, ve městě to pak už není dálnice, ale pořád je to hlavní - několikaproudá), tzn. pořád rovně až do HOlešovic… - tzn. jedeš přes Nuselský most, nad Národním Muzeem, kolem Hlavního nádraží, pak přes Vltavu - vjíždíš do HOlešovic a stále pojedeš kam až to jde rovně. Na konci (je to nedaleko Výstaviště HOlešovice)zahneš doprava, navede Tě to na nový „Trojský most“ (velký bílý, jezdí přes něj i tramvaje), opět přejedeš Vltavu a pak za stanicí tramvaje to vezmeš doleva a dojedeš až k parkovišti u ZOO. Je to vlastně z té D1 docela jednoduché, hlavně nikam hoodně dlouho neodbočovat:-).
JInak Monron to poslala dobře - (je to spíš nedorozumění), také si tisknu popisy trasy z mapy.cz nebo michelin.com (hlavně do zahraničí, spolujezdec prostě podle popisu naviguje). Ale stačí mrknout na tu mapu, jak poslala MOnron, odpovídá to tomu mému popisu.
Tak ať se vám tady líbí:-)!

Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18259
24.7.15 22:44
@RadkaCh píše:
„Chytrý“ telefon nemáte? Že byste spustili navigaci tam? Jinak neporadím, Praha je moje noční můra :lol:

Ja bych taky zkusila navigaci v telefone, nekde bude uzavirka a ja jsem pak osobne bez navigace v haji :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
24.7.15 22:55

Já doporučim akorát jedno, nejezdit do Prahy ve špičce 7:30-9:00, myslim tim, že bude na Nuseláku a před nim zácpa a trasu po Jižní spojce nedoporučuji vůbec, tam je ten provoz pořád nejistý.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama