Pohádky pro starší kluky,poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 458 příspěvků 29.04.18 08:59
Pohádky pro starší kluky,poraďte

Ahoj holky, na co se dívají Vaši synové, cca 8 let? Nejsem příznivcem vysedávání u TV, ale občas si chce malý něco pustit, a máme na dvd Krtečka…Mašin­kov…atd :D a to mi už odmítá :lol:
Líbí se mu třeba Špunti na vodě, to si pustil už třikrát, ale má rád i animované. Nemáte tip na vhodné filmy a pohádky pro kluky v tom věku? Před časem viděl na Déčku nejaký film o lásce kluka a pelikána, to bylo moc pěkné..Díky moc za tipy a přeji hezkou neděli..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineNovire
Neúnavná pisatelka 19672 příspěvků 29.04.18 09:13

Dračí akademie - Škyťák a spol.

Ijen
Kecalka 331 příspěvků 29.04.18 09:36

U nas klasika. Nasi kluci koukali na Auta, Letadla, Jak zkrotit draka, Doby ledove, Toy story, Chipmunkove, Shrek, Priserky, Jako kocky a psi, Ja padouch, Harryho Pottera 1-4.dil
Starsi pak miloval Spidermana a Transformery a Avengery.
Mladsiho to nebralo, ten je spis na Star Wars. Z nejoblibenejsich animaku musim zminit Zootropolis a svete div se Ledove kralovstvi a Na vlasku.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 29.04.18 09:47

@rsisa Z filmovych by se mu mohly libit filmy s Tomasem Holym. Z animovanych jsou u kluku oblibene Dinosaurus, Hodny dinosaurus, Uzasnakovi, Astroboy, Croodsovi, Legendarni parta, Trzan, Turbo, Vall-i, Raubir Ralf.

Gituš
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 29.04.18 10:01

U nás jednou všechny možné animované pohádky:

Toy Story, Shrek, Hodný dinosaurus, Příšerky s. r.o., Univerzita pro příšerky (ta je teď hodně oblíbená), Doba ledová, Madagaskar, Auta, Letadla, Ratatouille, Mravenčí polepšovna, Příběh žraloka, Úžasňákovi, Raubíř Ralf, V hlavě, Bolt a spousta dalších.

Ale přiznám se, animované pohádky baví asi nejvíce mě a pak až mé děti, ale jdou mi v tomhle v patách, asi geny :mrgreen:.

ZuzaMi  29.04.18 10:26

Ještě přidám teď nové - Ferdinand a Coco, obě krásné :) (taky jsem na animované :mrgreen: )

Kriss Tina
Závislačka 3921 příspěvků 29.04.18 10:46

Já bych řekla jakýkoliv animak od Disney, pixaru apod, na to u nás koukaj malý i velký :mrgreen: a pak třeba marvelovky, star wars apod

rsisa
Kecalka 458 příspěvků 29.04.18 11:32

Děkuji všem, podívám se, postahuji. Ještě dotaz, stahujete pohádky na ulozto.cz na flashku nebo to delate jinak?

Gituš
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 29.04.18 11:43

@ZuzaMi Ano, Coco je nádherný film, ten milujeme s dcerama všechny (a já asi nejvíc) :mrgreen: A všechny 4 jsme u toho řvaly :D

Ijen
Kecalka 331 příspěvků 29.04.18 11:44

Stahovali jsme jinde ( konkretni nebudu) ted se vetsinou divame online pres stremuj.cz, mam tam zaplaceny premium ucet a netflix.

Ijen
Kecalka 331 příspěvků 29.04.18 11:46

Taky Hotel Transylvania a treba ten medved s cervenym kloboukem, ted nevim nazev, ten je taky super.

Tamtama
Extra třída :D 11211 příspěvků 29.04.18 11:51

Z těch, co tu nezazněly, Tajný život mazlíčků a Lotrando a Zubejda, poslední dobou to u nás běží pořád dokola :lol: stahuju na ulozto

bartsch
Závislačka 4340 příspěvků 29.04.18 12:58

V 8 letech? :think: Star wars, Transformers, Tajný život mazlíčků, Madagaskar, Doba ledová, G-force (to je o morčatech), Angry birds ve filmu, Mimoni, Já padouch… A dokumenty o dinosaurech, žralocích, vorvaních, pavoucích atd.

rsisa
Kecalka 458 příspěvků 29.04.18 13:11

Holky díky moc, a jestli vás ještě něco napadne, třeba nějaký pěkný film, napište. Me napadl ještě Pan Piper a tučňáci, to malý „žere“ :D

rsisa
Kecalka 458 příspěvků 29.04.18 13:13

Pan Piper, ne Piper, píšu na telefonu, jde to blbě nav8ic u toho snažím řízky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama