Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lucenka píše:
Tak kdyby to bylo s ochranou, tak by nepřijela těhotná
Ehm, ochrana může i selhat, to nevíš? Nepatří ty náhodou mezi ženské, co neplánovaně otěhotněli. Pamatuji si tě z diskuze o tom, proč si nedodelala VŠE? ![]()
@lucenka píše:
Náladu mám výbornou. Ale nebudu tady psát, že nje úžasný, když ženská roztáhne na dovolený nohy neznámému chlapovi, otěhotní, rychle se vdá a dítě jim nechá adoptovat.
Adopce je snad dobrovolná a Tobě ani omylem nepřísluší zakladatelku její situaci a rodinu tímto způsobem hodnotit.
Tak tchyni lze o na jednu stranu chápat- pokud si on dítě adoptuje (osvojí), stává se toto nepominutelnym dědicem, skončí placení alimenty, v případě, že by se v budoucnu rozvedli, tak bude platit alimenty na své i osvojene dítě ![]()
Jinak samozřejmě, nechat se na dovolené vystříkat cizincem nebo čechem (to je celkem jedno) a přivézt si dáreček…neni úplně košer… ![]()
@LilyJane píše:
Mě tady dojímá to množství ženštin co zakladatelce nadávají
Jako to toho chlapa uřkla, že si jí SÁM vzal, a že se SÁM OD SEBE rozhodl, že ho adoptuje? Moc dobře věděl do čeho jde, byla už několik měsíců těhotná, když si jí vzal. Mohl se na ní vykašlat ale neudělal to.
To kdo, kdy a jak komu roztáhne nebo neroztáhne nohy není vaše věc. Třeba jí praskla ochrana? Co my víme? Tady přece nebudu plivat na ženskou jenom kvůli tomu, že měla sex na dovolené. Tolik ženských to tak mělo…
Nechápu proč jí tak odporně nadáváte.Zakladatelko: tohle se asi jen tak nespraví. Tchýni bych ale jasně vysvětlila, že tohle dítěti dělat nebude. To že se nebaví s váma je jedna věc, ale děcku bordel v hlavě dělat nebude. Jestli s tím má problém, tak ať to řeší s váma. A asi jenom čekat až jí to přebolí. Chápu, proč jí to štve a není to pro ni snadné překousnout. Ale je to rozhodnutí jejího syna, ne tvoje.
Synovi bys to taky měla vysvětlit, dřív než babička…
Jej, tady nekdo hodne preskakoval, aby se už už mohl čílit…
Na tchyni bych vlítla, tohle bych si líbit nenechala…může to říct tobě do očí, že se jí to nelíbí, ale bylo a je to rozhodnutí jejího syna…ale aby tohle říkala malému klukovi, to bych jí upozornila, že pokud se s tím nehodlá smířit, nemusíme se vůbec vidět…
@Anonymní píše:
Tak tchyni lze o na jednu stranu chápat- pokud si on dítě adoptuje (osvojí), stává se toto nepominutelnym dědicem, skončí placení alimenty, v případě, že by se v budoucnu rozvedli, tak bude platit alimenty na své i osvojene dítěJinak samozřejmě, nechat se na dovolené vystříkat cizincem nebo čechem (to je celkem jedno) a přivézt si dáreček…neni úplně košer…
Ještě jde o to jestli je osvojení zrušitelné nebo nezrušitelné. Pokud je nezrušitelné, pak je nebio otec i v rodném listě a tudíž je dítě plnohodnotně i budoucím dědicem. To je fakt.
To možná tchýni štve ze všeho nejvíc. ![]()
@Wani píše:
Jak přivedla kukacku? On přeci věděl, že dítě není jeho, bylo to jeho svobodné rozhodnutí mu dělat otce.
To svědčí o kvalitě jeho charakteru - ovšem na faktu, že dítě není jeho, se tím nic nemění.
@mojmira píše:
oj promluvila matka Tereza, prosím tě už toho nech
Ne nejsem matka Tereza. Ale nespím s cizími chlapy a ještě k tomu bez ochrany. Myslela jsem, že to tak má většina žen ![]()
@LilyJane píše:
Mě tady dojímá to množství ženštin co zakladatelce nadávají….
Nechápu proč jí tak odporně nadáváte.
Zklidni hormon a nepoužívej, prosím, množné číslo pro jednu slepici.
@lucenka píše:
To těžko. Nejsem lehká děva, abych měla sex bez ochrany s neznámým chlapem
u nás se říká „Z nouze ctnost“ a myslím, že to platí přesně na tebe.
@Anonymní píše:
Tak tchyni lze o na jednu stranu chápat- pokud si on dítě adoptuje (osvojí), stává se toto nepominutelnym dědicem, skončí placení alimenty, v případě, že by se v budoucnu rozvedli, tak bude platit alimenty na své i osvojene dítěJinak samozřejmě, nechat se na dovolené vystříkat cizincem nebo čechem (to je celkem jedno) a přivézt si dáreček…neni úplně košer…
Tak zakladatelka byla svobodná, bez přítele, na kterého se pokoušela o dovolené zapomenout. To, že to dopadlo dítětem, to je prostě smůla. Ale to, že se k ní bývalý vrátil i přes to, že věděl, že je těhotná s jiným, to byla už jeho volba. Ona mu nikdy nelhala.
No a to ostatní jsou jen peníze. Především, když nejspíš alimenty na první nedostává (jak se hledá náhodná známost z dovolené?). A naopak ten staro-nový přítel/manžel je vlastně otcem už od narození syna a teď to chce jen stvrdit i právně.
@lucenka No asi má, ale prostě stane se…není to konec světa…a všichni chlapi jsou cizí, kdyby byl vlastní, byl by to incest ![]()
@Wani píše:
Ehm, ochrana může i selhat, to nevíš? Nepatří ty náhodou mezi ženské, co neplánovaně otěhotněli. Pamatuji si tě z diskuze o tom, proč si nedodelala VŠE?
Jenže jsem otěhotněla s dlouhodobým partnerem a ne neznámým chlapem na dovolený, který nejspíš v sezoně vkeze na všechno, co je ochotný mu dát ![]()