Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@lucenka píše:
Třeba proto, že zakaldatelka to teď řeší na netu
Ale ona neřeší neplánované těhotenství, to už mají vyřešené… řeší tchýni, která s tím má problém.
@prokr píše:
Adopce je snad dobrovolná a Tobě ani omylem nepřísluší zakladatelku její situaci a rodinu tímto způsobem hodnotit.
Ptala se v diskuzi na názor. Tak ho má. Ta tchyně ji nejspíš vidí stejně jako já. Ale tady jsou jen samé ženské, které by byly nadšené, když jim syn přitáhne domů roztažnožku a ještě s kukačkou ![]()
@lucenka píše:
Jenže jsem otěhotněla s dlouhodobým partnerem a ne neznámým chlapem na dovolený, který nejspíš v sezoně vkeze na všechno, co je ochotný mu dát
Z těch výlevů bych skoro řekla, že jsi ta tchýně
![]()
Já bych neustupovala a aktivně se o smíření nesnažila. K pomluvám se vždycky důvod najde. A aspoň tchyně ukázala svůj charakter. Klučíkovi bych to vysvětlila ještě před nástupem do školy. Dřív nebo později mu to někdo vpálí a měl by se to dozvědět od vás, formou úměrnou věku.
@lucenka píše:
Jenže jsem otěhotněla s dlouhodobým partnerem a ne neznámým chlapem na dovolený, který nejspíš v sezoně vkeze na všechno, co je ochotný mu dát
A mohla bys nám tady prosím Tě objasnit proč Tě zakladatelčin příběh tak neskutečně irituje? Působíš dojmem, že Ti každou chvíli prdne cévka.
@lucenka píše:
Ne nejsem matka Tereza. Ale nespím s cizími chlapy a ještě k tomu bez ochrany. Myslela jsem, že to tak má většina žen
Většina určitě ne. A nezávazný, žhavý sex může být super - mohla bys to zkusit ![]()
Tak zpět k tématu.
Jak už tu zaznělo, vysvětlit to tomu šestiletému kloučkovi, protože s takovou se to velmi rychle dozví od někoho z okolí. Dalším krokem je, že si manžel musí promluvit se svou matkou, aby jí zkusil vysvětlit svůj pohled na věc. No a nakonec, když nic nepomůže, tak se doopravdy odstěhovat - můžete tím nejdřív tchýni vyhrožovat, třeba ji ta vidina trošku uklidní.
@LilyJane píše:
Mě tady dojímá to množství ženštin co zakladatelce nadávají
Jako to toho chlapa uřkla, že si jí SÁM vzal, a že se SÁM OD SEBE rozhodl, že ho adoptuje? Moc dobře věděl do čeho jde, byla už několik měsíců těhotná, když si jí vzal. Mohl se na ní vykašlat ale neudělal to.
To kdo, kdy a jak komu roztáhne nebo neroztáhne nohy není vaše věc. Třeba jí praskla ochrana? Co my víme? Tady přece nebudu plivat na ženskou jenom kvůli tomu, že měla sex na dovolené. Tolik ženských to tak mělo…
Nechápu proč jí tak odporně nadáváte.Zakladatelko: tohle se asi jen tak nespraví. Tchýni bych ale jasně vysvětlila, že tohle dítěti dělat nebude. To že se nebaví s váma je jedna věc, ale děcku bordel v hlavě dělat nebude. Jestli s tím má problém, tak ať to řeší s váma. A asi jenom čekat až jí to přebolí. Chápu, proč jí to štve a není to pro ni snadné překousnout. Ale je to rozhodnutí jejího syna, ne tvoje.
Synovi bys to taky měla vysvětlit, dřív než babička…
ty neumíš číst? Nadává jí jedna, furt dokolečka ![]()
@lucenka píše:
Ptala se v diskuzi na názor. Tak ho má. Ta tchyně ji nejspíš vidí stejně jako já. Ale tady jsou jen samé ženské, které by byly nadšené, když jim syn přitáhne domů roztažnožku a ještě s kukačkou
Kukačky jsou ty děti, o kterých otcové neví, že nejsou jejich! To se k tomuto případu opravdu nevztahuje!
@MaxBlack píše:
Ale ona neřeší neplánované těhotenství, to už mají vyřešené… řeší tchýni, která s tím má problém.
A proto píšu, proč s tím nejspíš tchyně má problém
Nelíbí se jí, že kukačka bude právně patřit do rodiny. A jako matka, bych u takové ženské měla obavu, že se s ním časem rozvede, roztáhne nohy nějaký jiný obří lásce na dovolené, a chlap pak akorát bude platit alimenty na kukačku.
@lucenka píše:
Ne nejsem matka Tereza. Ale nespím s cizími chlapy a ještě k tomu bez ochrany. Myslela jsem, že to tak má většina žen
ale to tě neopravňuje k tomu, abys hned tak sprostě vyjela na zakladatelku
@lucenka Líbit se jí to nemusí, ale není to její rozhodnutí…a říkat to malému klukovi je prasárna…
@MaxBlack píše:
Většina určitě ne. A nezávazný, žhavý sex může být super - mohla bys to zkusit
O to opravdu nemám zájem, přijde mi odporný vyspat se s někým, koho neznám ![]()
@lucenka píše:
A proto píšu, proč s tím nejspíš tchyně má problém
Nelíbí se jí, že kukačka bude právně patřit do rodiny. A jako matka, bych u takové ženské měla obavu, že se s ním časem rozvede, roztáhne nohy nějaký jiný obří lásce na dovolené, a chlap pak akorát bude platit alimenty na kukačku.
baví tě to? papouškovat to pořád dokola?
@mojmira píše:
ale to tě neopravňuje k tomu, abys hned tak sprostě vyjela na zakladatelku
Napsala jsem jen svůj pohled na ní. Pro mě ženská, co se bez ochrany vyspí s neznámým chlapem na dovolené, je a bude lehká děva.