Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahojky
❤.
Dnes jsem se poprvé zaregistrovala a mám velkou radost, že tady mohu s Vámi být. Děkuji, Že Vám mohu dávat a také od vás přijímat
O mě : Je mi 24, jsem vdaná, děti ještě nemám, jsem z Prahy
Založila jsem hned diskuzi na téma „LIBANI“.
Stručně : potřebuji naplnit svou touhu po polibcich, zbavit se tím případných blokad a více otevřít své JA. Taky se chci zbavit te touhy líbat se s ženou. Naši muži se snaží a miluji nás, jen nemusí rozumět naším potřebám.
Chci tímto zposobem lépe poznat sebe a dát tak možnost i tomu druhému.
Jestli je tu někdo, kdo je ochotný mě v tomto ohledu vést, moc by mi tím pomohl. ![]()
Jako manželské polibky tě neuspokojují a chceš to se ženou?
A ted vazne? Neni to srozumitelny. Hledas tu holku na libacku, nebo nejakeho guru, farare, ktery te zbavi toho, ze jsi bi?
@Božislava píše:
Jako manželské polibky tě neuspokojují a chceš to se ženou?
Manžel mě uspokojuje bezvadně, jenom mám větší touhu po polibcich, kterou on momentálně nemá. Lépe si to představují se ženou, protože je jemnější ( to si myslím, třeba se mýlím), protože to možná lépe pochopí moji situaci a taky protoze líbat se s muzem už je pro mě více osobní a jiného může nechci aby se dotýkál Mich rtů, kdežto se ženou je to „profesionální“ bez pocitu, emocí apod. Takhle z mé strany
@Esmera02 píše:
Manžel mě uspokojuje bezvadně, jenom mám větší touhu po polibcich, kterou on momentálně nemá. Lépe si to představují se ženou, protože je jemnější ( to si myslím, třeba se mýlím), protože to možná lépe pochopí moji situaci a taky protoze líbat se s muzem už je pro mě více osobní a jiného může nechci aby se dotýkál Mich rtů, kdežto se ženou je to „profesionální“ bez pocitu, emocí apod. Takhle z mé strany
Jakoze kdyz te bude libat zena, nebudes nic citit, a nebude to zrada??? Holka holka, dej si studenou sprchu. Asi mas ovulaci, ze jo? ![]()
@KaroliS píše:
A ted vazne? Neni to srozumitelny. Hledas tu holku na libacku, nebo nejakeho guru, farare, ktery te zbavi toho, ze jsi bi?
Chápu, že jsem to ve vašich očích napsala přehnane a možná z toho můžete vyvodit různé předsudky. Měla sem radost, že tady můžu být, tak jsem byla více emotivní, omlouvám se.
Nechci guru, ani farare, ani holku na „libacku“. Zní to jako bych tu holku měla využít na libani. Nechci to tak brát ani popisovat. Možná pomůže když vám řeknu, že jsem se snad pořádně ještě nelibala od srdce, bez masky, bez pocitu souzeni, svobodne a otevřené toužím po tom toužím. A jdu s tím ven, protoze miluji svého manžela a jednoho dne budu maminka, nechci aby se to táhlo se mnou. Chci jít proti tomu.