Potřebuju se líbat, a otevřít své JÁ

20
28.12.19 12:09

Potřebuju se líbat, a otevřít své JA, pomůže mi někdo

Ahojky :) ❤.
Dnes jsem se poprvé zaregistrovala a mám velkou radost, že tady mohu s Vámi být. Děkuji, Že Vám mohu dávat a také od vás přijímat

O mě : Je mi 24, jsem vdaná, děti ještě nemám, jsem z Prahy

Založila jsem hned diskuzi na téma „LIBANI“.

Stručně : potřebuji naplnit svou touhu po polibcich, zbavit se tím případných blokad a více otevřít své JA. Taky se chci zbavit te touhy líbat se s ženou. Naši muži se snaží a miluji nás, jen nemusí rozumět naším potřebám.
Chci tímto zposobem lépe poznat sebe a dát tak možnost i tomu druhému.
Jestli je tu někdo, kdo je ochotný mě v tomto ohledu vést, moc by mi tím pomohl. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
28.12.19 12:11
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
28.12.19 12:16

No tyvl…svet se v pr.del obraci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16068
28.12.19 12:24

@Esmera02 na čem jedeš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
28.12.19 12:27

:lol: :lol: :lol: :lol: Toto neeee

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
28.12.19 12:28

:D:D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
28.12.19 12:32
:mrgreen: :mrgreen: :think: :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5367
28.12.19 12:33

Jako manželské polibky tě neuspokojují a chceš to se ženou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12045
28.12.19 12:33

Já nerozumím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
28.12.19 12:39

A ted vazne? Neni to srozumitelny. Hledas tu holku na libacku, nebo nejakeho guru, farare, ktery te zbavi toho, ze jsi bi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18086
28.12.19 12:45

Bacha na draka v kuchyni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2222
28.12.19 12:53

Ááá, předsilvestrovské veselí začíná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
28.12.19 13:11
@Božislava píše:
Jako manželské polibky tě neuspokojují a chceš to se ženou?

Manžel mě uspokojuje bezvadně, jenom mám větší touhu po polibcich, kterou on momentálně nemá. Lépe si to představují se ženou, protože je jemnější ( to si myslím, třeba se mýlím), protože to možná lépe pochopí moji situaci a taky protoze líbat se s muzem už je pro mě více osobní a jiného může nechci aby se dotýkál Mich rtů, kdežto se ženou je to „profesionální“ bez pocitu, emocí apod. Takhle z mé strany

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
28.12.19 13:15
@Esmera02 píše:
Manžel mě uspokojuje bezvadně, jenom mám větší touhu po polibcich, kterou on momentálně nemá. Lépe si to představují se ženou, protože je jemnější ( to si myslím, třeba se mýlím), protože to možná lépe pochopí moji situaci a taky protoze líbat se s muzem už je pro mě více osobní a jiného může nechci aby se dotýkál Mich rtů, kdežto se ženou je to „profesionální“ bez pocitu, emocí apod. Takhle z mé strany

Jakoze kdyz te bude libat zena, nebudes nic citit, a nebude to zrada??? Holka holka, dej si studenou sprchu. Asi mas ovulaci, ze jo? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
28.12.19 13:17
@KaroliS píše:
A ted vazne? Neni to srozumitelny. Hledas tu holku na libacku, nebo nejakeho guru, farare, ktery te zbavi toho, ze jsi bi?

Chápu, že jsem to ve vašich očích napsala přehnane a možná z toho můžete vyvodit různé předsudky. Měla sem radost, že tady můžu být, tak jsem byla více emotivní, omlouvám se.
Nechci guru, ani farare, ani holku na „libacku“. Zní to jako bych tu holku měla využít na libani. Nechci to tak brát ani popisovat. Možná pomůže když vám řeknu, že jsem se snad pořádně ještě nelibala od srdce, bez masky, bez pocitu souzeni, svobodne a otevřené toužím po tom toužím. A jdu s tím ven, protoze miluji svého manžela a jednoho dne budu maminka, nechci aby se to táhlo se mnou. Chci jít proti tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat