Povislé poprsí

22.4.17 19:49

Povislé poprsí

Zdravím dámy,
mám otázku, nemáte některá přímou zkušenost nebo něco vyzkoušeného přímo na sobě na povadlá prsa?
Je mi teprve 25, a mám je příšerná, stydím se za to i před svým manželem. Chtěla bych jednou na modelaci prsou, ale to až po dětech.
Na netu je plno „zázračných“ tablet a krémů, ale třeba Vám něco pomohlo. Prosím poraďte. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

915
22.4.17 19:55
@Simuška123 píše:
Zdravím dámy,
mám otázku, nemáte některá přímou zkušenost nebo něco vyzkoušeného přímo na sobě na povadlá prsa?
Je mi teprve 25, a mám je příšerná, stydím se za to i před svým manželem. Chtěla bych jednou na modelaci prsou, ale to až po dětech.
Na netu je plno „zázračných“ tablet a krémů, ale třeba Vám něco pomohlo. Prosím poraďte. :(

Tma, dobra podprsenka a asi nejlepsi plastika… Tablety ani kremy ti moc nepomuzou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 19:57

Přidávám se do skupiny povisla prsa :lol: a zajimalo by me taky, jestli nekdo nezna nejaky zazrak krome plastiky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 19:59

@Rézinoslav Vítám Tě v klubu :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2999
22.4.17 20:05

Tak trosku pomuze cviceni, vymakat prsni svaly… dobra podprsenka a pak uz jedine plastika. Masticky, kremy a tabletky jsou vyhozene penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5164
22.4.17 20:06

Tak to by mě taky zajímalo mimo plastiky :mrgreen: Ještě to není tak hrozný, podprsenka to jistí ale bojím se jak budou vypadat po druhém těhoteství :lol: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9501
22.4.17 20:58

@Simuška123 A pockej, az ti bude 40 :lol: :lol: Ne vazne… bohuzel i toto je dan za nase milovane deti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 21:02

Já měla lepší prsa, když jsem měla trochu víc kil. Teď jsem zhubla a prsa jsou děs běs :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21858
22.4.17 21:10

Věk, dvě odkojene děti, zhubnutí…Co nadělám. Na plastiku bych nešla, ujizdim na spodním prádle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
22.4.17 21:11

Trošku nabrat a doufat, že to půjde do prsou, pevná prsa dělá tuk.
Jinak kromě plastiky nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 21:15

Haha, rozumím ti. Měla jsem psí uši od 14 let a jsem šťastná, že po dalších 15 letech a dvou dětech jsem s nimi konečně něco udělala. Vážně žádný zázrak, který by stáhnul vytahanou kůži a zmenšil prsní dvorce, neexistuje, řešení je pouze plastika. Cena modelace bez implantátů je do 50 000 Kč, což je sice hodně peněz, ale zase ne tolik, aby to člověk neušetřil.

Samozřejmě i plastika má svoje mínusy, zůstanou po ní jizvy a výsledek není úplně trvalý, gravitace samozřejmě působí i po operaci. Mně osobně to za to stálo velmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
22.4.17 22:19
@Simuška123 píše:
Zdravím dámy,
Na netu je plno „zázračných“ tablet a krémů, ale třeba Vám něco pomohlo. Prosím poraďte. :(

Jestli jsou prsa už moc povislá, pak kromě plastiky nic nepomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 22:33

@cecetka Kdybych tohle měla řešit ve 40-ti tak už bych se s tím možná i smířila :lol: ale nechci se stydět v tomhle věku :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.4.17 22:35

@nostress to jste mě nepotěšila :( ty zákroky jsou doporučovány po dětech, nebo je to jen moje mylná domněnka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
22.4.17 23:02
@Simuška123 píše:
@nostress to jste mě nepotěšila :( ty zákroky jsou doporučovány po dětech, nebo je to jen moje mylná domněnka?

Určitě bych ti doporučila počkat na děti, odkojit, a pak bych to řešila plastikou. Základ úspěchu je najít si solidního operátora. Nenechávala bych si dělat nějaké velké balóny, a implantáty doporučuji dát pod sval. Vypadá to moc hezky. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama