Překlad papírů němčina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
luciehav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 18:42
Překlad papírů němčina

Ahoj holky není tu někdo kdo by mi tohle přeložil? Já jsem z toho nějaká zmatená a překladač píše nesmysly. :) :kytka:

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 26.10.14 19:12

@luciehav to chces prelozit cele? Toho je mooooc. Spis napis, cemu presne nerozumis a pomuzu.

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 26.10.14 19:13

@luciehav nebo se muzeme spojit nekdy na skypu a ja Ti to nadiktuju… Ale dneska nemuzu.

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 19:15

Hele nemyslim to zle, ale dam ti jednu radu. Ten formular neni kdovijak tezky prelozit. Ja myslim, ze pokud clovek zije v cizine, tak je to zrovna to, na cem se muze hezky ucit mistni rec a co ho motivuje a posouva. Nereknu, kdyby jsi chtela prelozit par slov, ktere treba nenajdes a nebo frazi, kterym nerozumis. Ale cely formular? To je tak tezke se naucit, jak se rekne jmeno, prijmeni atd.? Vzdyt to delas pro sebe, ono zit v cizine a neumet alespon zaklady je hodne neprijemny, mluvim z vlastni zkusenosti.

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 26.10.14 19:18

@luciehav @merde taky si myslim, ze by Ti pomohlo vzit si slovnik do ruky a zlusit to prelozit. Ja Ti pak muzu pomoct se zbytkem, to neni problem. Ale je to dobre pro Tebe, v tehotenstvi musis znat vsechny ty slovicka a pojmy, aby ses domluvila a pochopila, na co se
vlastne doktori a porodni asiatentky ptaji :nevim:

luciehav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 19:21

@blumen děkuju za snahu, zkusim to jinak :), ale děkuju :)

blumen
Hvězda diskuse 46943 příspěvků 26.10.14 19:25

@luciehav jak rikam, neni problem se me zeptat, muzes mi napsat SZ, ale abych to tu cele vypisovala, to by mi zabralo strasne moc casu… :kytka: Maximalne nadiktovat ;)

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 26.10.14 19:50

Myslim, ze pokud mas aspon nejaky zaklady a kdyz si k tomu sednes a nebudes hazet do prekladace.cely vety, ale zkusis to hezky se slovnikem, tak se v.tom rychle. zorientujes :kytka: sama neoplyvam velkyma znalostma. nemciny, ale tohle neni nic moc. sloziteho, jen si na to najdi chvili cas :kytka:

Tunrida
Hvězda diskuse 49274 příspěvků 26.10.14 19:53

Souhlasím s @merde . Jestli máš základy němčiny, tak v tom vidíš složeniny, které si dáš dohromady. Se zbytkem ti pomůže i překladač, do češtiny to jde lehce odvodit. Ty fráze a slovíčka se ti pak budou hodit, až budeš v nemocnici ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >