Přítel jako jeden z mála - potíže v sexu

Anonymní
31.12.19 15:39

Přítel jako jeden z mála - potíže v sexu

Ahoj ženy,
mám bohužel problém a bohužel je to JEN můj problém. Týká se sexu ve vztahu. S mým drahým jsme spolu čtyři roky. V počátcích sex byl, dalo by se říci, obden. Bohužel už nějaké varovné signály byly, které jsem ignorovala, protože úplně to nevybočovalo.
Přítel se mnou nechce spát. Myslím si, že se mnou spí z donucení nebo z povinnosti. To je tak 1× za měsíc až dva. Nepomáhají oblečky, hračky, atmosféra, uvolněný rozhovor, nic. On si přijde normální a v pohodě. Já jsem ta, která má problém. Řešit to nechce. Když prý si najdu bokovku, tak si mám sbalit fidlátka a táhnout. Sama v sobě jsem si probrala nás vztah a je faktem, že se v něm odehrálo mnoho, co se na něm podepsalo. Mám ho ráda, vážím si jeho starostlivosti. Zatím jsem nedozrála k tomu, že bych se s ním chtěla rozejít. Myslím si, že bych se musela někde hodně zamilovat, abych dokázala odejít. Zažili jsme pěkné i méně pěkné. Akorát nejsem si jistá, jestli ve 27 letech můžu být bez sexu, bez líbání, bez nějakého bližšího kontaktu. Raději už nikam nechodím, mám strach s příležitosti. Jednou jsem už musela utéct 8o sebeovládání zatím funguje, ale cítím, že je to horší a horší.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23794
31.12.19 15:43

A co je tak fenomenálního na jeho starostlivosti, že se musíš dobrovolně zavírat doma, aby ses nezamilovala do někoho normálního? To hodláš ztráce čas, dokud nezjistíš, že ti tohle opravdu, ale opravdu nevyhovuje? Děti neplánuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
31.12.19 15:54

V 27 letech?
A myslíš, že po 10 až 20 letech společného života to bude lepší? Že si zvykneš? :D

I kdyby nic jiného, tak se k sobě nehodíte a Ty to v sobě potlačuješ. To nemá dlouhodobě smysl a nedopadne to dobře.
Radši odejdi. Jsi mladá, najdi si někoho, s kým Ti to bude víc vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 15:55
@hanka.br. píše:
A co je tak fenomenálního na jeho starostlivosti, že se musíš dobrovolně zavírat doma, aby ses nezamilovala do někoho normálního? To hodláš ztráce čas, dokud nezjistíš, že ti tohle opravdu, ale opravdu nevyhovuje? Děti neplánuješ?

Zakladatelkq: On je dobrý člověk, sice svůj, ale udělal by pro mě hodně a také udělal. Děti mít nechci/nemůžu (dost rizik v mém zdravotním stavu). Jasně oba máme nárok na normální vztah. Až na to, že existuje dlouhodoběji fungující vztah, kde by oba nezávisle řekli, že je to super?! Bohužel i dobře vypadající vztahy nejsou tak malované.

• Citovat
  • Nahlásit
23794
31.12.19 15:59
@Anonymní píše:
Zakladatelkq: On je dobrý člověk, sice svůj, ale udělal by pro mě hodně a také udělal. Děti mít nechci/nemůžu (dost rizik v mém zdravotním stavu). Jasně oba máme nárok na normální vztah. Až na to, že existuje dlouhodoběji fungující vztah, kde by oba nezávisle řekli, že je to super?! Bohužel i dobře vypadající vztahy nejsou tak malované.

Tomu nerozumím. Ty si přece o vašem vztahu nemyslíš, že je super, naopak, jsi z něj slušně frustrovaná. A jestli s ním jsi z vděčnosti, že pro tebe něco udělal, tak to s fungujícím a super vztahem nemá nic společného už vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12899
31.12.19 16:01
@Anonymní píše:

Vetsi nesmysl jsem dlouho necetla. Fakt chces dalsich 40 let soulozit 1× za
dva mesice? Jsi v idealnim veku najit si jeste fajn partnera. Ver, ze postupem let to zacina byt probrane a mnohem tezsi. I kdyz, urcite neni nerealne najit partnera treba ve 40.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
31.12.19 16:02

Zakl.: Mne jen přijde frustrující být bez sexu. Ostatní jsou maličkosti, na kterých narozdíl od toho sexu, umíme zapracovat a mluvit. Kompromisy také fungují, ale opět ne v sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 16:12

Abys ale neprebrala, protoze takovych chlapu je siiilene moc…nebo aspon co jsem zazila ja a slycham od kamaradek :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
53001
31.12.19 16:15

Jestli jsi spokojená tak fajn. Dle popisu jsem si myslela věk po 50. Udělá pro tebe cokoliv jen ten sex ne co :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4056
31.12.19 16:17

Máte děti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
31.12.19 16:18

Vadí ti to teď, představ si, co budeš dělat za deset let. Přítel je hodný a starostlivý. Ani jedno není nikterak vzácná vlastnost, kvůli které by ses ho musela zuby nehty držet. Přítel ti sex nedá a jinde ho hledat nesmíš. Upřímně, on by si měl najít ženu, co to vidí stejně a o sex nestojí, a ne si začít se zdravou holkou a pak se tvářit, že nemít sex je normální.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 16:20

Asi je to divna doba nebo nevim 8o ale co vidim okolo, tak mi to staci :D My s partnerem spolu spime tak -2× tydne, prijde mi, ze bych nekdy mohla i vic, ale parner uz kazdodenni sex taky nevyhledava :mrgreen: a fakt dost kamaradek to ma pry klidne i jednou za mesic, takze ja radeji mlcim

• Citovat
  • Nahlásit
30330
31.12.19 16:26
@Anonymní píše:
Ahoj ženy,
mám bohužel problém a bohužel je to JEN můj problém. Týká se sexu ve vztahu. S mým drahým jsme spolu čtyři roky. V počátcích sex byl, dalo by se říci, obden. Bohužel už nějaké varovné signály byly, které jsem ignorovala, protože úplně to nevybočovalo.
Přítel se mnou nechce spát. Myslím si, že se mnou spí z donucení nebo z povinnosti. To je tak 1× za měsíc až dva. Nepomáhají oblečky, hračky, atmosféra, uvolněný rozhovor, nic. On si přijde normální a v pohodě. Já jsem ta, která má problém. Řešit to nechce. Když prý si najdu bokovku, tak si mám sbalit fidlátka a táhnout. Sama v sobě jsem si probrala nás vztah a je faktem, že se v něm odehrálo mnoho, co se na něm podepsalo. Mám ho ráda, vážím si jeho starostlivosti. Zatím jsem nedozrála k tomu, že bych se s ním chtěla rozejít. Myslím si, že bych se musela někde hodně zamilovat, abych dokázala odejít. Zažili jsme pěkné i méně pěkné. Akorát nejsem si jistá, jestli ve 27 letech můžu být bez sexu, bez líbání, bez nějakého bližšího kontaktu. Raději už nikam nechodím, mám strach s příležitosti. Jednou jsem už musela utéct 8o sebeovládání zatím funguje, ale cítím, že je to horší a horší.

V 27 máš nárok na lepšího chlapa. Aspoň by se měl snažit o bližší kontakt. Jinak spolu žijete skoro jako bratr a sestra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 16:46

Mas pred sebou hodne let, je ti 27 a uz ted jsi nespokojena a sex ti chybi. Pritom v tomto veku lidi vesmes sex provozuji casto. Partner se asi nezmeni, bude to spis horsi. Vsak tu casto ctes, jake to je, kdyz jeden by chtel a druhy chce jednou za mesic nebo dva. Pak tu jsou pripady, co to nedelali uz rok. Jakmile ve vztahu neni zadna intimita, dojde rychle k odcizeni a byva to nevratne. Budes se citit partnerem nemilovana a nechtena, pokud s nim nebudes mit zadne intimnosti, doteky, atd. Ta intimita vevztahu je prave to, co ty dva sblizuje. Byt tebou, ukoncim to. Je to proste divne, zvlaste u mladeho muze. Muz by mel po zene touzit, chtit ji uspokojit a tesit se na spolecne chvile, ne aby zena jeste pomalu prosila. Snad nechces cely zivot trpet, ukonci to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 16:48
@Anonymní píše:
Asi je to divna doba nebo nevim 8o ale co vidim okolo, tak mi to staci :D My s partnerem spolu spime tak -2× tydne, prijde mi, ze bych nekdy mohla i vic, ale parner uz kazdodenni sex taky nevyhledava :mrgreen: a fakt dost kamaradek to ma pry klidne i jednou za mesic, takze ja radeji mlcim

Za vse mohou ty internety :) Chce to vypnout wifi, mobily a dalsi elektroniku a byt spolu a mluvit spolu, mit spolecne zazitky, i male, prochazka, kdy jeden druheho chytne za ruku a jsou sami dva a zacnou spolu mluvit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat