První Silvestr s přítelem a jeho rodinou

Anonymní
31.12.19 15:10

První Silvestr s přítelem a jeho rodinou

Dneska mě čeká první Silvestr s přítelem a jeho rodinou. Jsme spolu od dubna. Jsem z toho hrozně nervózní, protože nevím jak mě jeho rodina vezme. Je mezi námi docela velký věkový rozdíl. Mně je 22 a přítelovi je 39. Já s přítelem jsme už od pátku u nich na chatě na horách a dneska mají přijet i ostatní. Mám strach jak to bude probíhat, protože tu mimo jiné bude i přítelova bývalá žena a já jsem jeho první přítelkyně po rozvodu. Neznám ještě nikoho z jeho rodiny, kromě jeho dvou dcer. Úplně jsem se na to ještě necítila, ale přítel mě přemluvil. Myslíte, že je to brzy nebo to bude v pohodě? Bojím se jak mě přijmou.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1238
31.12.19 15:12

Největší problém bych viděla v jeho ex. Pokud se furt cpe k nim do rodiny, tak ty vztahy nemají ukončené a on i jeho rodiče, sourozenci k ní mají pozitivní vztah. To tě bude stát spousty nervů. Tohle sis měla vyjasnit a ne tiše tolerovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7410
31.12.19 15:13

Muzete od byvale vysondovat informace a pak si dat trojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Waterfall
31.12.19 15:14

Hodně pevné nervy, sama víš, že jsi takto vlezla do jámy lvové. Pokud po alkoholu neblbneš, dej si sklenku vína, buď milá a nic nehroť. Udělej si z té absurdní situace v duchu legraci :)

• Citovat
  • Nahlásit
7329
31.12.19 15:15

On chce, aby jste byli kamaradky ci co? kolik ma deti s byvalou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14110
31.12.19 15:18
@Anonymní píše:
Dneska mě čeká první Silvestr s přítelem a jeho rodinou. Jsme spolu od dubna. Jsem z toho hrozně nervózní, protože nevím jak mě jeho rodina vezme. Je mezi námi docela velký věkový rozdíl. Mně je 22 a přítelovi je 39. Já s přítelem jsme už od pátku u nich na chatě na horách a dneska mají přijet i ostatní. Mám strach jak to bude probíhat, protože tu mimo jiné bude i přítelova bývalá žena a já jsem jeho první přítelkyně po rozvodu. Neznám ještě nikoho z jeho rodiny, kromě jeho dvou dcer. Úplně jsem se na to ještě necítila, ale přítel mě přemluvil. Myslíte, že je to brzy nebo to bude v pohodě? Bojím se jak mě přijmou.

Na uvahy uz je pozde. Proste se bav :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 15:18
@Jana525 píše:
On chce, aby jste byli kamaradky ci co? kolik ma deti s byvalou?

Dvě dcery. S bývalou ženou spolu vychází a je tam kvůli dcerám. Jsou zvyklí trávit Silvestr vždycky celá rodina na chatě.

• Citovat
  • Nahlásit
273
31.12.19 15:19

Já bych se nebála, akorát nechápu, proč by se měla na chlapovu rodinnou oslavu cpát ex. To by mně osobně asi vadilo, ač spolu mají děti. Pokud jsi nebyla příčinou rozvodu, ex bych ignorovala, s ní bych si asi neměla co říct a na zbytek rodiny bych působila mile, nepřetvařovala se. Nepřijde mi to od dubna brzy a ani mi nepřijde extrémní váš věkový rozdíl. Určitě to zvládneš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
31.12.19 15:20
@Anonymní píše:
Dvě dcery. S bývalou ženou spolu vychází a je tam kvůli dcerám. Jsou zvyklí trávit Silvestr vždycky celá rodina na chatě.

Ah, tak to je jiná, pokud mají dobré vztahy. Ale i tak bych si s ní asi moc nevykládala. :?
A jinak platí zbytek z mého příspěvku. Neboj, zvládneš to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
31.12.19 15:22
@Anonymní píše:

hlavně se neopij ;) pozoruj, občas se zapoj a usmívej se ;) ale jinak celkem nezávidím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7329
31.12.19 15:26
@Anonymní píše:
Dvě dcery. S bývalou ženou spolu vychází a je tam kvůli dcerám. Jsou zvyklí trávit Silvestr vždycky celá rodina na chatě.

A jen Silvestr nebo pak i dalsi rodinne akce? Hele to zalezi na tobe, zkus to a sama uvidis, jak moc tohle budes zvladat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2240
31.12.19 15:32

Nepřemýšlej nad tím, že to určitě bude katastrofa, na to už je pozdě, nalad se pozitivně a ono to tak dopadne. Chápu, že jsi nervózní, ale v podstatě nemáš proč. Horší by bylo, kdybys nebyla pozvana. Vzali tě do rodiny, nikdo na tebe nekouká skrz prsty, akceptujou tě jako novou partnerku, na to se soustřed. Nemusíš se kamaradickovat s ex, důležité je, že se nerozesli kvůli tobě no a život jde dál, přece nečekala, že zůstane sám, takže ti ona nemá dát co sežrat třeba. Takže pokud se neozeres jak doga, nevydloubes ex oči a nepozvracis tchána, tak se bav a neřeš!!! Užij si to a šťastný nový rok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2617
31.12.19 15:36

Líbí se mi jak píšete že se jeho ex cpe :mrgreen: třeba náš přítel opustil ale i teď jsem s dětma byla na vánoce u nich jako každý rok.Jeho rodina o mě přijít nechce a já o ně taky ne. myšlenka na společné vánoce vzešla od nich, ex jsem řekla že už bych je navštěvovat neměla a on že proč ne jsem mamka jeho děti a rodina jsem pořád. Je pravda že jeho přítelkyně tam tedy nebyla ale překousnout to případě bude muset ona ne já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23793
31.12.19 15:36
@Anonymní píše:

Předpokládám, že jsi věděla předem, že budeš trávit Silvestra s jeho ex. Když už jsi na to přistoupila, nezbývá, než tohle divadlo s nima hrát. Asi bych těžila z toho, že jsem mladá a hlavně bezdětná. Neopít se a nedělat ostudu je základ. Já osobně bych raději byla někde s přáteli a Silvestra si užila, aniž bych musela hlídat každé slovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6937
31.12.19 15:39

To mi teda přijde docela ujetý. No vlastně úchylný :D Situace fakt jak z nějakého sit-comu. Co k tomu přítele vedlo, to takhle zorganizovat? To opravdu nikomu nepřijde zvláštní, že budete na chatě s bývalou ženou společně slavit příchod Nového roku???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat