Pro muže orální pokušení

Anonymní
15.9.19 07:20

Pro muže orální pokušení)

Ahoj, prosím vás můj přítel se orálně neuspokojí, myslim tím do konečné fáze)je to můj druhý pritel. U prvního se mě to povedlo vždy)Je to normální? v sexu je to bez problémů. Je mě 22 let, ráda bych bez urážlivých poznámek, jinak díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.9.19 07:46

No, normalni to moc není, ale muj to ma taky tak. Jeste se mi to nepovedlo, a to jsem se fakt snazila. Rikal, ze to tak ma. Jinak ma obrizku. Ale jestli jste spolu zacali teprve spat, tak uvidis, treba jw nervozni.

• Nahlásit
  • Citovat
15.9.19 09:48

Děláš to asi blbě, každý péro potřebuje individuální přístup a ty jsi u přítele ještě nenašla tu správnou pérocestu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.9.19 13:29

On obřízku nemá. Jakou cestu))třeba jsem na to fakt levá…15 min jsem to zkoušela a nic))nechci se ho ptát, ať není nervózní ještě víc. Nejak mě to nevadí, při sexu problém není, jen jsem chtěla vědět, jestli to tak někdo má taky a netrapit se.Ono stejně to nechutná)

• Nahlásit
  • Citovat
46605
15.9.19 13:35
@Anonymní píše:
On obřízku nemá. Jakou cestu))třeba jsem na to fakt levá…15 min jsem to zkoušela a nic))nechci se ho ptát, ať není nervózní ještě víc. Nejak mě to nevadí, při sexu problém není, jen jsem chtěla vědět, jestli to tak někdo má taky a netrapit se.Ono stejně to nechutná)

Taky s tím máme problém

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10108
15.9.19 19:15
@Anonymní píše:

To může být ten problém - bojí se, že nechutná a sprotivý se a už nic nebude. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.9.19 09:25

Vůbec to není divné. Hraje v tom roli cokoliv. Nálada, psycho stav, unavení atd. Z mojí zkušenosti, mě to také vždy nejde. Někdy při orálu začnu myslet na to, že už mi to dělá dlouho a že už jí to určitě nebaví a hele, najednou to nepůjde vůbec, protože se cítím blbě. Jindy naopak se udělám jen když mi ho kouří, při sexu mi to třeba nešlo. Prostě sex od sexu je to jiné a není na tom nic divného. Někdy bušíme třeba hodinu v kuse a ani se nakonec neudělám, protože po hodině tělocviku jsem unavený. Naopak někdy jsem hodně nadržený a po chvilce oralu je hotovo. Zkus ať tě navede, jak to má rád. Kolikrát záleží i na tom jestli leží v posteli, nebo třeba u toho stojí. Musíte si o tom prostě promluvit, ale určitě to není divný. Každý to má jinak a záleží na spoustě věcí. Nejsme roboti a není to pořád stejné a na povel :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama