Problémy ve vztahu matka a dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.19 19:17
Problemy ve vztahu matka a dcera

Ahoj, mam dotaz a budu vdecna za radu, nazor. Prijde vam normalni, kdyz po celkem banalnim konfliktu mezi matkou a dospelou dcerou (40 let), matcino chovani eskaluje do rozmeru jakesi agrese a rekne dceri: „Jsi sobec, nechci te uz videt, jsi tady naposledy, mam te plne zuby.“? Podle me docela jako agresivni reakce na konflikt, jednalo se ohledne nejake domluvy, ktera uz byla davno domluvena a ja jsem si akorat dovolila neco malo zmenit a chtela jsem to s ni probrat, ovsem ve vysledku by vlastne to nemelo zadny negativni dopad na ni. Prijde mi, ze mama je neflexibilni, stresuje ji i mala zmena planu, nema zadne zajmy, je deset let doma na duchode a nema zadnou aktivitu, jen doma uklizet maly byt a kazda malickost ji rozhodi nebo vadi. Ziju daleko a tak se vidime treba tyden v kuse jednou za 3 mesice, jak ona u nas, tak ja u ni. Tentokrat mi ovsem po trech dnech bezproblemoveho pobytu rekla toto. Nemame uplne idealni vztah, ale nic vazneho jsem ji neudelala a tato celkem agrese az nenavist ke mne, mne docela zaskocila. Trochu si rikam, jestli to neni zacinajici alzheimer. Take dost zapomina, nekdy si neco vymysli. Jinak me kritizuje docela cely zivot za ruzne veci.

Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 9260 příspěvků 08.04.19 19:19

Kolik mámě je? Oni ve vyšším věku mívají lidé problém se přispůsobit

Nova snazilka
Kecalka 430 příspěvků 08.04.19 19:25

70 let. To chapu, ale ona se jako uplne rozcilila a toto z ni vypadlo, jeste do me strcila. Mne to proste neprijde normalni. Takova nenavist.

Netopirek
Echt Kelišová 9260 příspěvků 08.04.19 19:26

a nemůže to už být začínající demence?

Nova snazilka
Kecalka 430 příspěvků 08.04.19 19:29

Prijde mi to tak trochu. Nevim.

Netopirek
Echt Kelišová 9260 příspěvků 08.04.19 22:31

tak bych to zkusila s ní víc probrat. Pokud možno i s jejím doktorem. Že se reakce tvojí mamky změnili, jestli to nemůže být to a to…

Váš příspěvek
Reklama