Proč byl tak nervózní?

Anonymní
6.2.20 22:26

Proč byl tak nervózní?

Pokusím se stručně:
jde o kolegu, sympaťák, rozumíme si a tak nějak jsem zjistila, že se na něj do práce i těším.
Občas jsem měla pocit, že to mezi námi jiskří, ale nechtěla jsem to nějak přiživovat.
Nicméně, předevčírem jsme spolu byli na pracovní cestě. On se nechoval jako na pracovní cestě, pracovní věci jsme taky řešili, ale povídal i o sobě, co kdy zažil (jako když se chce předvést, příběhy ze života atd.), co se mu povedlo a tak. zároveň vtipy a tak, musím říct, že jsem se skvěle bavila a bylo to doslova super. Sedl si i tak, aby seděl vedle mě, několikrát se stalo, že jsme k sobě byli hodně blízko…
Když jsem včera přišla do práce, potkali jsme se na chodbě a on byl úplně šíleně nervózní, nevěděl kam s očima a vypadalo to, jak když to s ním sekne. Skoro jsem se ho chtěla zeptat, jeslti mu nic není, kdybych nějak netušila, že to souvisí se mnou. Když jsem na něj mluvila a normálěn se usmívala, tak se po chvilce trochu uklidnil. Ale samotnou mě to docela zmátlo, překvapilo.
Když odcházel, tak se usmíval a šel se se mnou rozloučit a ještě jsme si chvíli povídali. Možná je to spíš otázka na pány, ale proč jednu chvíli muž chová jako největší borec a gentleman, vtipy, a tak a pak je najednou nervní jak nevím co?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9123
6.2.20 22:30

Já bych to moc neřešila, nechala to normálně plynout a čekala, co se z toho vyvrbí ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.20 22:32

Asi se mu libis :lol: :palec: drzim palce :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11311
6.2.20 22:33

Prohrála sparta? Je zadluženej? Umírá mu kočka? Trpí mnohačetnou osobností? Měl průjem a zrovna řešil že fakt potřebuje jít na záchod a ty si tam zacláněla a flirtovala?

Jasně že chceš slyšet že je do tebe děsně udělanej a byl nervózní z tvého kouzla.

Ale to ti asi těžko řekne někdo úplně cizé na internetu. Protože ho jaksi neznáme a četli jsme jen to co si tu napsala, kde to jasně vedeš k tomu, co chceš slyšet.

Btw - jak jsi na tom s kamarádkami, nestálo by za to trošku opečovávat své vztahy, aby si tohle mohla řešit někde nad kafem/čajem/vínem/rituální pravou čokoládou/odvarem z pohankových slupek?

Pak by ses vyhla rejpavým komentům na to, že teda jsi zamilovaná a mozek ti stávkuje.

(a to raději předpokládám, že jste oba single)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
6.2.20 22:36

Myslím, že se mu líbíš. Určitě bych za tím nehledal nic divného. :) někteří chlapi jsou prostě stydlíni :grinning:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
6.2.20 22:43

Treba jste spolu meli v noci koitus v jeho snu a kdyz ze videl, tak si vzpomnel :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27590
6.2.20 22:54

Na pracovní cestě zapomněl, že má doma manželku. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.20 22:54

Takhle přesně se ke mně chová jeden kolega, co je gay. Taky to nechápu. Furt se tak nějak ke mně víc má, hladí mě po zádech, pak se zase stydí, pak zas přinese kytky, se vším pomůže; navíc už si z toho dělají i srandu ostatní, že chce asi odnosit dítě, či co… Je to tajem. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 23:12
@Anonymní píše:
Takhle přesně se ke mně chová jeden kolega, co je gay. Taky to nechápu. Furt se tak nějak ke mně víc má, hladí mě po zádech, pak se zase stydí, pak zas přinese kytky, se vším pomůže; navíc už si z toho dělají i srandu ostatní, že chce asi odnosit dítě, či co… Je to tajem. :nevim:

No, tenhle gay není, to vím jistě :mrgreen: Kamaráda gaye mám a taky se choval tak nějak, ale jsou tam rozdíly ve spoustě věcí.
Jako jo já tu popsala jen část, takže chápu, že to asi celé zní blbě nebo si to někteří vyložili zase jinak, než to bylo myšleno (třeba Ou…). Jenom mě to překvapilo, no…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.2.20 23:25
@Anonymní píše:
No, tenhle gay není, to vím jistě :mrgreen: Kamaráda gaye mám a taky se choval tak nějak, ale jsou tam rozdíly ve spoustě věcí.
Jako jo já tu popsala jen část, takže chápu, že to asi celé zní blbě nebo si to někteří vyložili zase jinak, než to bylo myšleno (třeba Ou…). Jenom mě to překvapilo, no…

Tak se zeptej toho kamaráda gaye, ten ti vysvětlí pochody v mužské duši… :kytka: Mně teda přijde, že ta nervozita nesouvisela přímo s tebou, ve smyslu - jo, styděl se, protože se mu líbíš (nebo má k tobě blízko) - ale ten důvod byl jinde - např. průjem, nevolnost (když vypadal na omdlení). Ve smyslu, že se mu stal nějaký trapas, a ještě ke všemu jsi u toho byla zrovna ty. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1174
6.2.20 23:33
@Ou píše:
Ale to ti asi těžko řekne někdo úplně cizé na internetu. Protože ho jaksi neznáme a četli jsme jen to co si tu napsala, kde to jasně vedeš k tomu, co chceš slyšet.

Btw - jak jsi na tom s kamarádkami, nestálo by za to trošku opečovávat své vztahy, aby si tohle mohla řešit někde nad kafem/čajem/vínem/rituální pravou čokoládou/odvarem z pohankových slupek?

Pak by ses vyhla rejpavým komentům na to, že teda jsi zamilovaná a mozek ti stávkuje.

(a to raději předpokládám, že jste oba single)

Když někdo, kdo má 11000 příspěvků na emiminu, poučuje, jak máš radši oprášit svůj sociální život :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
6.2.20 23:33
@Anonymní píše:
Pokusím se stručně:
jde o kolegu, sympaťák, rozumíme si a tak nějak jsem zjistila, že se na něj do práce i těším.
Občas jsem měla pocit, že to mezi námi jiskří, ale nechtěla jsem to nějak přiživovat.
Nicméně, předevčírem jsme spolu byli na pracovní cestě. On se nechoval jako na pracovní cestě, pracovní věci jsme taky řešili, ale povídal i o sobě, co kdy zažil (jako když se chce předvést, příběhy ze života atd.), co se mu povedlo a tak. zároveň vtipy a tak, musím říct, že jsem se skvěle bavila a bylo to doslova super. Sedl si i tak, aby seděl vedle mě, několikrát se stalo, že jsme k sobě byli hodně blízko…
Když jsem včera přišla do práce, potkali jsme se na chodbě a on byl úplně šíleně nervózní, nevěděl kam s očima a vypadalo to, jak když to s ním sekne. Skoro jsem se ho chtěla zeptat, jeslti mu nic není, kdybych nějak netušila, že to souvisí se mnou. Když jsem na něj mluvila a normálěn se usmívala, tak se po chvilce trochu uklidnil. Ale samotnou mě to docela zmátlo, překvapilo.
Když odcházel, tak se usmíval a šel se se mnou rozloučit a ještě jsme si chvíli povídali. Možná je to spíš otázka na pány, ale proč jednu chvíli muž chová jako největší borec a gentleman, vtipy, a tak a pak je najednou nervní jak nevím co?

Já to tak mela u partnera. Kolegové, normální pokec o zivote, o práci. Pak se to zlomilo a mě se začal hrozně líbit, najednou jsem byla nervózní, nekoukla mu ani do očí, jak puberťačka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3917
7.2.20 00:14

Buď se mu opravdu líbíš a chtěl by více nebo mu došlo, že má doma ženu a je mu trapně z důvěrností, které přisednutím do blízkosti proběhly. Mohlo toho na něho jako zadaného být příliš.
Nervákovi je třeba usnadnit cestu tak, aby na to nepřišel a myslel si, jak to hezky vymyslel sám.
Pokud je volný, měl by se snažit. Ty mu to můžeš usnadnit.
Pokud volný není, jeho projevy budou vrtkavé. Jednou bude působit tak, podruhé jinak. To je takový dost spolehlivý market zadanosti chlapa, který slintá, ale zatím nezahýbal. Hrozně by chtěl, ale je mu to blbý. Takových potkáš v životě možná desítky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 07:14
@LaPaloma píše:
Buď se mu opravdu líbíš a chtěl by více nebo mu došlo, že má doma ženu a je mu trapně z důvěrností, které přisednutím do blízkosti proběhly. Mohlo toho na něho jako zadaného být příliš.
Nervákovi je třeba usnadnit cestu tak, aby na to nepřišel a myslel si, jak to hezky vymyslel sám.
Pokud je volný, měl by se snažit. Ty mu to můžeš usnadnit.
Pokud volný není, jeho projevy budou vrtkavé. Jednou bude působit tak, podruhé jinak. To je takový dost spolehlivý market zadanosti chlapa, který slintá, ale zatím nezahýbal. Hrozně by chtěl, ale je mu to blbý. Takových potkáš v životě možná desítky.

A pokud platí ten druhý případ, není pak lepší si s ním o tom promluvit? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7.2.20 07:19

Tak je zadaný nebo ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama