Prosím o doporučení na dobrou kadeřnici v Praze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
15.1.12 13:36

aha, vzkaz pro Leníka - omlouvám se, jsem tu prvně :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
AdushkaTM
5.2.12 20:31

Ahoj holky, potřebovala bych poradit. Ráda bych zkusila něco nového v podobě trvalé. Nikdy jsem ji neměla takže se v tom nevyznám, proto bych od vás potřebovala poradit nějaký opravdu dobrý, ozkoušený salón v Praze kde vědí jak na trvalou. Předem moc děkuju za radu ;)

  • Citovat
  • Upravit
Radka273
17.2.12 13:02

Hledám dobrou kadeřnici

Ahojky. Hledám schopnou a šikovnou kadeřnici z Prahy. Každá mne zatim tzv. oškubala i přesto, že jsem chtěla jen srovnat konečky. Nevím jestli to říkám nesrozumitelně, ale pokaždé odejdu s ježourem.Včera jsem to chtěla zase jen zarovnat ale výsledek je opět stejný. Mám na hlavě zase ježka i přesto, že jsem měla vlasy už docela delší.Jsem naštvaná, protože vypadám jako když mně propustíli z kriminálu. Díky za případné tipy.Radka.

  • Citovat
  • Upravit
Kajka 79
5.6.12 21:58

Ahoj.Byla jsem v salonu Variace u Jindrisky a to uz po treti,taktez na doporuceni me kamaradky,ktera tam chodi na kosmetiku:-)Uz jsem ani necekala,ze me nekdo pochopi:-)Mam melir uplne supr a strih taktez!Jsou tam vsichni moc mili,vrele doporucuji.Zdravi Kaja

  • Citovat
  • Upravit
Kajka 79
5.6.12 21:58

Ahoj.Byla jsem v salonu Variace u Jindrisky a to uz po treti,taktez na doporuceni me kamaradky,ktera tam chodi na kosmetiku:-)Uz jsem ani necekala,ze me nekdo pochopi:-)Mam melir uplne supr a strih taktez!Jsou tam vsichni moc mili,vrele doporucuji.Zdravi Kaja

  • Citovat
  • Upravit
3
18.7.12 22:53

To zni dobre

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
18.7.12 22:56

To zni dobre

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
7.2.13 21:29

MNÍŠEK POD BRDY

Ahoj holky, a co kadeřnice v Mníšku pod Brdy, nevíte o nějaký dobrý? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
225
4.3.13 13:45

Ahoj holky,

vím, že už těch otázek ohledně kadeřnice je tady hodně, ale já se zeptám, jestli nemáte někdo zkušenosti s někým šikovným na Praze 9?? Někde Prosek - Střížkov. je tady hodně kadeřnictví, ale radši se někoho zeptám, než si troufnu tam zajít. Samozřejmě tam nechci nechat všechny peníze, takže aby to bylo za rozumnou cenu, ale byl tam někdo, kdo má opravdu talent. Protože takových je málo :(
Děkuji za rady :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
terri-ynka
28.3.13 15:44

kadeřnice Praha 8

Já bych poprosila kontakt na té Prahu 8 - kdopak je ta šikovná kadeřnice? :-)

  • Citovat
  • Upravit
3
28.3.13 15:49

Kadeřnice

A kdepak kadeřnice Terezka působí - má nějakové internetové stránky?

Terka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Inka ,tel. 773950011
8.5.13 22:04
@oblacek píše:
ahoj holky, prosím máte nějaký tip na dobrou kadeřnici v Praze? Ráda bych si našla nějakou stálou…Vždy když jdu někam v Praze do kadeřnictví tak jsem naštvaná, protože tam nechám za sestříhání a mytí 2000kč a jsem maximálně nespokojena protože mi ustřihnou víc než chci! :evil: potřebuju šikovnou holku která porozumí, když řeknu 2 centimetry, tak ustřihne opravdu jen dva a né 5cm :zed:
díky za tipy…

ahoj, delam na Praze1, strih a barva 1800,pro stale zakazniky mame cennove vyhody.Vzdy se na vsem dohodn

  • Citovat
  • Upravit
Inka ,tel. 773950011
8.5.13 22:07
@Inka ,tel. 773950011 píše:
ahoj, delam na Praze1, strih a barva 1800,pro stale zakazniky mame cennove vyhody.Vzdy se na vsem dohodn
  • Citovat
  • Upravit
Honza-kt
30.7.13 19:44

kadeřnictví Zuzana

@Kikija píše:
http://www.info-praha.cz/…a/index.html?…je opravdu moc šikovná :pankac:

Ano musím souhlasit a doporučit, jednání, kvalita práce i cena na 1*.

  • Citovat
  • Upravit
3.2.14 23:37

Už jsem to psala na podobnou diskuzi tady, ale našla jsem si na Seznamu toto a byla jsem tam už dvakrát spokojená :potlesk: :potlesk: :potlesk: http://www.dobrakadernice.cz/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková