Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
ahoj holky, prosím máte nějaký tip na dobrou kadeřnici v Praze? Ráda bych si našla nějakou stálou…Vždy když jdu někam v Praze do kadeřnictví tak jsem naštvaná, protože tam nechám za sestříhání a mytí 2000kč a jsem maximálně nespokojena protože mi ustřihnou víc než chci!
potřebuju šikovnou holku která porozumí, když řeknu 2 centimetry, tak ustřihne opravdu jen dva a né 5cm ![]()
díky za tipy…
Ahoj, tak přesně takovou jsem nedávno našla
Byla jsem vždy strašně nespokojená, ostříhali mě moc, i když jsem chtěla jen konečky, do toho flekatej mělír a platila jsem za to hafo peněz. Pak my byla doporučena jedna kadeřnice na Praze 8 (jestli to nemáš moc z ruky) a jsem po několika letech naprosto spokojená
Když řeknu konečky, vezme mi vážně jen konečky. Já si to nechávám trochu růst a co jsem u ní, tak se konečně daří
![]()
Jestli chceš, tak mi napiš SZ a pošlu ti na ní kontakt ![]()
jsem z PHa 4 ale klidně si dojedu kamkoli za dobrou kadeřnicí!!!! ![]()
Já teď byla v malém kadeřnictví na Libuši u zastávky PŘÍRODNÍ. Byla jsem docela spokojená a střih s vyfoukáním mě stál 270,–. Nevěděla jsem teda,jak se nechat ostříhat, tak jsem jen řekla,aby to šlo do culíku..a dobrý
Zatím jsem byla teda jen jednou.Ale i kamarádka je tam spokojená.
ahoj, mám kadeřnici přímo na florenci. česala mě už na svatbu, jsem jí ‚věrná‘ už asi 6 let. chodí k ní i můj muž, máma…
umytí, ostříhání, vyfoukání cca 900 kč. pokud budeš mít zájem, napiš sz.
Chodím do radikální sekce Bomtonu za Luckou Melovou, je to kamarádka kamarádky, má veliké nadání a zvlášť umí velké změny a krátké účesy. Velká spokojenost, cenově kolem 1000 Kč. http://www.rsbomton.cz/team_foto.php
ja byla ted na blind na pankraci a byla jsem spokojena s terezou. cenove jeste o 100kc min nez z ceniku
sla jsem na melir a strihani. slecna se na vsechno ptala, komunikovala. ja teda chtela strihnout vic, ale udelala presne to, co jsem ji rekla, i kdyz mi treba navrhovala jine varianty. ![]()
http://www.info-praha.cz/…a/index.html?…
je opravdu moc šikovná ![]()
Pokud chceš naprosto zaručenou spokojenost, perfektní služby a nevadí ti si to zaplatit, tak určitě zajdi k Michalovi Zapomělovi. Je to jeden z nejlepších kadeřníků na světě (jako fakt, není to jen příměr). webovky: www.salonportrait.cz
Petra Mechurova a jeji studio Hair Design. Vyhrala i v Londyne nebo pak jit na blint do Tony and Guy, ale doporucuji se domluvit alespon anglicky a pripravit si minimalne dva-tri tacy.
ahojky, můžu doporučit Terezku, je to perfekcionalistka pracuje s Lorealem a lepší kadeřnici neznám. Tak jí vyzkoušej
tel:776332002
mohla bych taky poprosit o adresu, kam chodíš ?
taky stále sháním ![]()
díky