Respiratory, roušky - kupujete?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
26874
24.2.21 20:34
@TopSecret píše:
Ok. Pro hnidopichy. https://www.rousko.cz/…levandulova/ :nevim:

A???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.2.21 20:38
@racooon píše:
@TopSecret

Uz od stredni vim, ze jsou lidi, kteri maji problem chapat psany text, ale stejne me to vzdycky prekvapi, kolik jich je. Prave proto, ze uzivatelka psala, ze “lze pouzivat i nanorousky (ty se stribrem)”. Vyznam teto vety je, ze nanorouska je rouska, ve ktere je stribro. Coz je blud.

Lide totiz mohou pouzivat proste jen uplne normalni nanorousky (ty bez stribra) ;)

Nehodlám se s tebou dohadovat. Psala si o něčem úplně jiným. Ze nano není stříbro. Což není. Ale že je tam přidáno. Do rousky. Což je. A ted mluvíš o něčem úplně jiným? 8o
Ze ja nechápu text? 8o o tom, že může být i normální nanorouška, si nikde nepsala. Psala si jen a pouze o stříbre. A uzivatelka to zřejmě myslela tak, že ještě nebylo/není? známo, zda muzou být nanorousky. Tak proto psala o těch, se stříbrem, že jsou antibakteriální.
Tož vše. Dal se s tebou nehodlám handrkovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.2.21 20:39
@cecetka píše:
A???

No psala si, že rousky z minulého odkazu, nebyly certifikované. Tady jsou :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
24.2.21 20:43
@TopSecret píše:
No psala si, že rousky z minulého odkazu, nebyly certifikované. Tady jsou :nevim:

Nejsou. Pisou, ze jsou zdravotne nezavadne, ne ze jsou certifikovane podle normy CSN EN 14683+AC Takze ucinnost zarucena neni. Navic pranim se kvalita snizuje :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3812
24.2.21 20:48

Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
24.2.21 20:51
@Gerberka píše:
Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný… :nevim:

Jestli myslis tyhle https://www.dm.cz/…9001563.html tak to jsou normalni bavlnene rousky. Popis NanoKids na tom nic nemeni. Co na tom stale nechapes :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
24.2.21 20:52
@Monchichik píše:
@cecetka tak to je obzvláště prefikané… :mrgreen: existuje ještě někdo, kdo se v tom vyzná? vzhledem k tomu, že mi respirátor nikdo nedal a já nevydělávám na něčí blbé rozmary, tak je mi to jedno :mrgreen:

Mně jich zaměstnavatel dal 20, heč :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
24.2.21 21:02

Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.2.21 21:03
@Gerberka píše:
Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný… :nevim:

Tady jsou dětský nanorousky. https://www.nanospace.cz/…ousky-10-ks/ ty z DM jsou fakt jen bavlněný. A jeste predrazeny :zed: a navíc zbytečně vyhozen prachy. Když musí být jednorazovy :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.02.21 v 21:05

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
24.2.21 21:04
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?

No venku určitě ne.
Ale teda nemám v plánu se courat po městě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9880
24.2.21 21:11

@Tamtama jenom kde je shluk lidi, určitě ho nebudu mít naražený někde když jdu přírodou a nebo odlehlou ulici, ale spíš zastávka- což ej povinné a třeba někde před nemocnicí, střediskem u lékaře, před školou, když půjdu poro kluka cestou dám dolů

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26874
25.2.21 04:00
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?

Venku ti staci od pondeli 1 zdravotnicka rouska (bod 1. opatreni), ode dneska do nedele bavlnena (bod 4. opatreni).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1069
25.2.21 06:55
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?

Venku určitě ne. Budu dýchat čerstvý vzduch.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32232
25.2.21 07:04

@Tamtama no mě zaměstnavatel taky, dvě krabice, heč :mrgreen: já jsem myslela že i je nedal nikdo z těch, co to nařídili…sem poslali občanům jen roušky… ;) a ne, venku nehodlám nosit vůbec nic…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37716
25.2.21 08:48

Tajný tip - na první pohled nevedou, ale… roušky s nanofiltrem:
https://www.triola.cz/vyhledavani?…ka 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová