Respiratory, roušky - kupujete?

73
23.2.21 06:52

Respiratory, roušky-kupujete?

Ahoj holky, chci se zeptat. Kupujete respiratory a roušky a budete stále kupovat? První vláda řekla, že se slevni aby byly lépe dostupné, jenže co teď se zvedla poptávka, tak jdou ceny nahoru. Tak kde je to slevňování? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.2.21 07:15

Já jich pár doma mám, osobně budu asi to čuně, co to bude nosit měsíc :oops: :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
63636
23.2.21 07:17

@Simonetie ne, nekupuju. Mám tedy jeden pro sebe hodlám ho nosit celou dobu, stejně jako roušku a pár ks pro chlapa a nejstaršího syna, protože ten jezdí MHD atd. Ale pro muže jen proto, že bude chodit do obchodu, jinak byhc ho taky neporizovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63636
23.2.21 07:18
@Anonymní píše:
Já jich pár doma mám, osobně budu asi to čuně, co to bude nosit měsíc :oops: :oops:.

Já mám roušku od března, ještě žije :mrgreen: a vůbec se za to nestydím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19648
23.2.21 07:18

Jo, budu. Tak ona to neprodává vláda, že? Kupuji je pro naši rodinu, že v tom vidím význam, ohrožuje na covid, ne vláda. Pokud v tom význam nevidíš, nos to, co doteď, nebo kup jeden a nos ho jak klobouk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
23.2.21 07:19

Ano kupujeme, včera jsem koupila v lékarně roušky, jedna stála 11,90Kč, dneska prý přijdou respirátory. V zaměstnání dostaneme od zaměstnavatele. Přítel pracuje doma, nakupovat jezdím sama, tak jich pár musím vždy mít, a když dojdou přikoupím. Děti nemáme, takže pro děti to nemusíme řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
23.2.21 07:23

Včera jsem kupovala. Spíš tedy hlavně pro rodiče, kteří jsou oba momentálně nemocní a chodí po doktorech. Příteli jsem objednala černé, ať dýl vydrží :D. No a sobě jsem musela před chvílí objednat dvě nanoroušky, protože respirátor mi všude plandá, nesedí mi kolem nosu a v mém případě určitě nemá tu funkci co má mít a hádat se s nikým nikde nehodlám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1042
23.2.21 07:25

Ano, kupuji. Jsem těhotná a chci se co nejvíce chránit. Koupila jsem za 10 Kč za kus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
565
23.2.21 07:25

Objednala jsem teď slušnou zásobu na netu. Jako ty ceny mne upřímně štvou, když čtu, za kolik se to prodává v Rakousku, Německu. Nehodlám je používat na jedno použití, tolik peněz do toho pravidelně sypat nebudu. Ale přijde mi nechutný nosit jednu roušku, respirator x měsíců v kuse, to bych si mohla na ksicht naplácnout nepraný kalhotky, když do toho furt prskám… Takže budu vyhazovat po pár dnech, podle potřeby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
23.2.21 07:26

Taky nebudu pořád kupovat. Tento systém se mi nelíbí, ale co člověk nadělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4011
23.2.21 07:27

Rousky jsem koupila za necelou korunu kus a respirator po 7 kc. Rousek mam nekolik set a respiratoru jen par desitek. Radsi vezmu 2 rousky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
23.2.21 07:28
@Pegus píše:
Ano, kupuji. Jsem těhotná a chci se co nejvíce chránit. Koupila jsem za 10 Kč za kus.

A právě vám těhotným by to vláda měla zvláště proplatit. Přeji hodně štěstí přivést dítě do tohohle světa. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.2.21 07:29

Ne, nebudu kupovat, budu nad párou vyvářet nano roušku. Mám covid krátce za sebou a těšila jsem se, že alespoň 3 měsíce nebudu tolik hrotit respiratory, ale bohužel

• Citovat
  • Nahlásit
53450
23.2.21 07:30

Co jineho mi zbyva?
Koupila jsem 200 bilych a 100 cernych na Alliexpres. To uz jsem rozdala po rodine, neco jsme si nechali. V patek jsem objednala dalsi zasobu i kolegynim. Ze ony neumi nakupovat na Alliexpres.
Chci normalne chodit do prace, fungovat a nebudu se nikde hadat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2139
23.2.21 07:33

Nakoupila jsem par ks. Mame covid ted za sebou, takze snad mame ted pokoj. Budu nosit jeden treba tyden. Prikupovat budu az ceny zase klesnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat