Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@TopSecret píše:
Ok. Pro hnidopichy. https://www.rousko.cz/…levandulova/
A???
@racooon píše:
@TopSecretUz od stredni vim, ze jsou lidi, kteri maji problem chapat psany text, ale stejne me to vzdycky prekvapi, kolik jich je. Prave proto, ze uzivatelka psala, ze “lze pouzivat i nanorousky (ty se stribrem)”. Vyznam teto vety je, ze nanorouska je rouska, ve ktere je stribro. Coz je blud.
Lide totiz mohou pouzivat proste jen uplne normalni nanorousky (ty bez stribra)
Nehodlám se s tebou dohadovat. Psala si o něčem úplně jiným. Ze nano není stříbro. Což není. Ale že je tam přidáno. Do rousky. Což je. A ted mluvíš o něčem úplně jiným? ![]()
Ze ja nechápu text?
o tom, že může být i normální nanorouška, si nikde nepsala. Psala si jen a pouze o stříbre. A uzivatelka to zřejmě myslela tak, že ještě nebylo/není? známo, zda muzou být nanorousky. Tak proto psala o těch, se stříbrem, že jsou antibakteriální.
Tož vše. Dal se s tebou nehodlám handrkovat.
@cecetka píše:
A???
No psala si, že rousky z minulého odkazu, nebyly certifikované. Tady jsou ![]()
@TopSecret píše:
No psala si, že rousky z minulého odkazu, nebyly certifikované. Tady jsou
Nejsou. Pisou, ze jsou zdravotne nezavadne, ne ze jsou certifikovane podle normy CSN EN 14683+AC Takze ucinnost zarucena neni. Navic pranim se kvalita snizuje ![]()
Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný… ![]()
@Gerberka píše:
Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný…
Jestli myslis tyhle https://www.dm.cz/…9001563.html tak to jsou normalni bavlnene rousky. Popis NanoKids na tom nic nemeni. Co na tom stale nechapes ![]()
@Monchichik píše:
@cecetka tak to je obzvláště prefikané…existuje ještě někdo, kdo se v tom vyzná? vzhledem k tomu, že mi respirátor nikdo nedal a já nevydělávám na něčí blbé rozmary, tak je mi to jedno
Mně jich zaměstnavatel dal 20, heč ![]()
@Gerberka píše:
Holky já nevím, jsou to dětské nano roušky z DM, 2 ks za 200 Kč, tři vrstvy to má. V poledne už byly všude vyprodaný…
Tady jsou dětský nanorousky. https://www.nanospace.cz/…ousky-10-ks/ ty z DM jsou fakt jen bavlněný. A jeste predrazeny
a navíc zbytečně vyhozen prachy. Když musí být jednorazovy ![]()
Příspěvek upraven 24.02.21 v 21:05
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?
No venku určitě ne.
Ale teda nemám v plánu se courat po městě.
@Tamtama jenom kde je shluk lidi, určitě ho nebudu mít naražený někde když jdu přírodou a nebo odlehlou ulici, ale spíš zastávka- což ej povinné a třeba někde před nemocnicí, střediskem u lékaře, před školou, když půjdu poro kluka cestou dám dolů
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?
Venku ti staci od pondeli 1 zdravotnicka rouska (bod 1. opatreni), ode dneska do nedele bavlnena (bod 4. opatreni).
@Tamtama píše:
Jinak k těm respiratorum venku, vy je všichni budete nosit?
Venku určitě ne. Budu dýchat čerstvý vzduch.
@Tamtama no mě zaměstnavatel taky, dvě krabice, heč
já jsem myslela že i je nedal nikdo z těch, co to nařídili…sem poslali občanům jen roušky…
a ne, venku nehodlám nosit vůbec nic…
Tajný tip - na první pohled nevedou, ale… roušky s nanofiltrem:
https://www.triola.cz/vyhledavani?…ka ![]()