Ricinový olej a strie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 03.03.17 09:20
ricinový olej a strie

Holky máte zkušenost s ricinovým olejem na strie po porodu? Jsou nějaké výsledky při užívání? :think: popřípadě za jak dlouho? :think:

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 03.03.17 09:29

A chces to pit nebo mazat? :think:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 03.03.17 09:32

@pikola
mazat :lol:

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 03.03.17 09:33

@pikola
jinak je to jedovatý, nepije se.. :mrgreen:

Moniňoň
Závislačka 4625 příspěvků 03.03.17 09:38
@monýsek92 píše:
@pikola
jinak je to jedovatý, nepije se.. :mrgreen:

Nevím, jestli vyloženě prudce jedovatý, to určitě ne, ale má velmi silný projimavy účinky :mrgreen: jinak riciňák používám, je to po namazání lepší, ale nemazu denně

Luccia59
Nováček 8 příspěvků 10.03.17 21:25

Já mám teda strie z toho, jak moc rychle jsem v mládí vyrostla :/ musím to vyzkoušet! :D Za sebe můžu doporučit používat na řasy ;)

monýsek92
Kecalka 138 příspěvků 10.03.17 21:48

@Luccia59
A jak používáš na řasy? 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Vondráčková komentuje aférku s mladým elektrikářem

Lucie Vondráčková (38) se v Kanadě nestačí divit. Podle bulvárního webu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >