Rodiče nerespektují mé přání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 21:05
Rodice a nerespektovani - prehanim

Pekny vecer, docela by me zajimal vas nazor na vec… s rodici jsem se nevidela cca 2.5 mesice a meli prijet na navstevu. Asi pred 3 tydny jsem se dozvedela ze by prijeli i se znamymi (ja je znam jen z vypraveni, videla jsem je jednou), rekla jsem jim ze jsme se dlouho nevideli at prijedou sami, ze se na ne tesime. Ticho po pesine… pred 3 dny mi volal otec a mezi reci zminil ze prijedou vsichni, to uz jsem byla nastvana, mam 3 tydny pred porodem a chtela jsem se s nimi v klidu videt… argumentoval ze znami budou mit svuj program…
Dnes jsme spolu opet volali a na otazku jak to maji naplanovane mi rekl ze to nejak dopadne… musela jsem se ho 3× zeptat at mi narovinu rekne jako jak si to predstavuje a kdyz jsem se ho zeptala jestli půjdou i k nam tak mi rekl ze jo, na kavicku…
Je mi 32 let, mam dite, pritele, 3 tydny do porodu… je prehnane byt urazena za to, ze se me nikdo nezeptal na to, jestli muzou jit k nam? Jde mi ciste o princip. O jednani rodicu.

Děkuji. Prosim anonym, chodi zde znami

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineNowena
Stálice 64 příspěvků 03.08.19 21:06

Dle mého nepřeháníš. Tohle by mi vadilo taky, je to váš prostor, vaše domácnost a pokud si to nepřejete, tak by to měli respektovat.

Diana69
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 03.08.19 21:07

Já bych naštvaná byla..

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8494 příspěvků 03.08.19 21:07

Proč nezavolas máme? Přivézt si návštěvu bez dovolení objektivně neslušné je, ale neznáme podrobnosti.

LittlePumpkin
Kecalka 123 příspěvků 03.08.19 21:07
:pocitac:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 21:08

Dodatek - nemyslela jsem rodice aby se zeptali zda muzou prijet, ale o to ze se nezeptali na svoleni a pozvali k nam domu dalsi lidi, bez zeptani, jen oznamili

Uživatel je onlineČičorečka
Závislačka 2813 příspěvků 03.08.19 21:10

Nezvaná návštěva a termín porodu pro mě nijak nesouvisí. Nikdo by si nedovolil pozvat cizí lidi ke mně domů proti mojí vůli. Asi bych zavolala, že nechci přijímat velké návštěvy a až budou sami bez kamarádů, tak je ráda uvidím.

Markéta80
Hvězda diskuse 46322 příspěvků 03.08.19 21:10

8o a ty ty lidi znáš? proč tam vůbec chtějí na návštěvu?

PaníBovaryová
Kelišová 5218 příspěvků 03.08.19 21:12

Tak to “nejak dopadne”, no. Vypni zvonek a nech je tam stat, kdyz jsou to taci pohodari, nejak si poradi :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 21:14
@Markéta80 píše:
8o a ty ty lidi znáš? proč tam vůbec chtějí na návštěvu?

Jsou to rodicu dobri znami, znam je z vypraveni… bylo mi argumentovano ze se mnou chteji pochlubit

Markéta80
Hvězda diskuse 46322 příspěvků 03.08.19 21:15
@Anonymní píše:
Jsou to rodicu dobri znami, znam je z vypraveni… bylo mi argumentovano ze se mnou chteji pochlubit

8o bych rodičům řekla at nejezdí. Tohle fakt ne. Divím se spíš jim že jim to není trapné :?

Kelliee
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 03.08.19 21:15

Mně by to vadilo, nejsem však návštěvní typ a sama návštěvy neblízkých nemám ráda. Navíc lidí, co sama téměř neznám a ještě před porodem :pocitac: Ale je to o mém nastavení, určitě existují lidé, co to cítí jinak. Asi bych rodičům zavolala a ještě jednou jim slušně ale jasně řekla, že čekám jen je.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26438 příspěvků 03.08.19 21:17

Odmítla bych je. Nevychovanost tahat sebou někoho, koho neznáš a očividně o něj nestojíš.

nunik
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 03.08.19 21:21

Me by to teda nastvalo. Muzou to byt vlatni rodice, ale i Oni meli chapat soukromi Tve domacnosti a netahat tam cizi lidi. Kord kdyz si to neprejes. Asi bych jim rekla, bud at prijedou sami nebo at nejezdi.

Netopirek
Extra třída :D 10476 příspěvků 03.08.19 21:26

Naštvalo by mě to. Nemám ráda neohlášené návštěvy. A ještě takhle vnucené.

Otci bych řekla, že buď přijedou sami nebo ať nejezdí

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama