Tchýně vyzradila, že jsem těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 13:53
Tchyně slepičí p*delka

Tak jsem se právě vytočila do běla. Jsem v 10tt, o těhotenství ví jen manžel a oboje naše rodiče, ostatním jsme to chtěli říkat až po screeningu (bohužel už za sebou mám jednu špatnou zkušenost, tak jsem opatrná). Ale dnes jsem se dozvěděla, že tchyně už to rozhlašuje kudy chodí :zed: :zed: :zed: Takže třeba moje nej kamarádka se dozvěděla „jedna paní povídala“.
Pardon za výkřik do tmy, ale muselo to ven. Jsem na ni fakt naštvaná a nejradši bych ji vzala něčím po hlavě!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 37480 příspěvků 29.07.19 13:55

A řekla jsi jí, že to nemá nikomu říkat? Prostě má radost, tak se o ní chtěla podělit. Neviděla bych to nijak tragicky.

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 29.07.19 13:56

Ono je v tomto případě nejlepší to prostě neříkat nikomu a nechat to jen mezi vámi. Někteří rodiče tohle prostě nedokáží v sobě udržet. Pro příště víš, že pokud budeš chtít aby něco věděla celá vesnice, tak stačí se zmínit tchyni no :D Vy jste rodičům kladli na srdce aby drželi ústa? A po hlavě jí vzít můžeš, ale lepší je mít maminku na svobodě :palec:

Ennny
Závislačka 4055 příspěvků 29.07.19 13:56

Na pranýř :palec: :lol: :lol:

ocean.mama
Kecalka 355 příspěvků 29.07.19 13:58

Ja to nerikala nikomu az do prvniho screeningu. Tak mas jistotu, ze se to nebude sirit. Opravdu verejne jsme oznamili az po 20tt - po velkem screeningu a testech, kdy byla jistota, ze je dite zdrave

milktea
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 29.07.19 13:59

Haha, o tom se mi dnes zdálo. Chodila jsem po městě a každý známý na mě: slyšel jsem, že čekáte miminko :lol: Byla jsem fakt naštvaná. Přitom to taky nikomu nechceme říct, kdyby to nedopadlo… Naštěstí to byl jen sen

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18340 příspěvků 29.07.19 13:59

A takovou vec udelala poprve? Jestli je takova normalne, tak bohuzel, mohla si to tusit ze :jazyk:.Jestli to bezne nedela, rekla bych ji ze me to mrzi-popripade to prehodila na manzela, ze toto te dost vzalo. Nicmene jsou horsi veci i kdyz chapu ze si to nechtela jeste roztrubovat.Asi bych se uklodnila, stejne uz s tim nic neudelas

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:01

@lucenka ano říkali jsme, že je to v začátku, ať to zatím nikde neříkají, kdyby náhodou (o tom že jsem před půl rokem potratila neví kromě manžela nikdo). Ale asi ne dost důsledně :-(
@Mysticlipstick to bohužel moc nešlo, bývá mi zle, takže si už několikrát byla pro prvorozeného, když jsem blila jak amina, takže ji to prostě došlo.

Vím, že teď už s tím nic moc neudělám, jen jsem to potřebovala vyventilovat…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7884 příspěvků 29.07.19 14:04

První jsme oznámili tchyni až po prvním screeningu. Za pár týdnů bohužel konec. Druhé jsme řekli kolem 8 kvůli oslavě a neschopence, poplakali si a poprosili ať nikomu zatím neříkají a neřekli :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:05

Já doufám, že to už teď bude v pořádku, minule šlo o potrat v 7tt. Minulý týden jsem byla na kontrole a bylo i krásně srdíčko vidět. Ale víte jak, kdyby náhodou, nechci kolem sebe vidět lítostivý obličeje…

Mysticlipstick
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 29.07.19 14:05
@Anonymní píše:
@lucenka ano říkali jsme, že je to v začátku, ať to zatím nikde neříkají, kdyby náhodou (o tom že jsem před půl rokem potratila neví kromě manžela nikdo). Ale asi ne dost důsledně :-(
@Mysticlipstick to bohužel moc nešlo, bývá mi zle, takže si už několikrát byla pro prvorozeného, když jsem blila jak amina, takže ji to prostě došlo.Vím, že teď už s tím nic moc neudělám, jen jsem to potřebovala vyventilovat…

Tak se na to vyprdni a soustred se na druhe dite, nic s tim neudelas a nema smysl se s ni nervovat.

Markéta80
Hvězda diskuse 45877 příspěvků 29.07.19 14:07
@Anonymní píše:
Já doufám, že to už teď bude v pořádku, minule šlo o potrat v 7tt. Minulý týden jsem byla na kontrole a bylo i krásně srdíčko vidět. Ale víte jak, kdyby náhodou, nechci kolem sebe vidět lítostivý obličeje…

neměli jste jí nic říkat a hlavně nikomu neříkejte jak se dítě bude jmenovat :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:08

Hele připomíná mi to někoho z rodiny, kdo udělal haló, že to tchýně poslala sms svému bráchovi, že bude babička a on to chtěl oznámit osobně. Jméno tajili i po porodu a dozvěděli jsme se ho až několik týdnů po :roll:

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7884 příspěvků 29.07.19 14:11
@Anonymní píše:

Lepší lítostivy obličej než „nevinné“ hlášky, že si máte pořídit další a proč ho nemáte a kdy budete a kde má sestřičku :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 14:12
@Markéta80 píše:
neměli jste jí nic říkat a hlavně nikomu neříkejte jak se dítě bude jmenovat :mrgreen:

Se jménem problém nebude, i prvorozeného jsme pojmenovávali až po porodu (byli 4 varianty a fakt jsme se s amnželem nevěděli rozhodnout). Bavily mě ty dohady celé rodiny, jak se předháněli jestli bude po tatínkovi, dědečkovi nebo tchánovi. No samozřejmě že se jmenuje uplně jinak :mrgreen: Takže teď už nikdo ani nebude očekávat, že bysme jim jméno dopředu řekli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama