Rozdělil nás alkohol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  09.05.18 17:54
Rozdělil nás alkohol

Je mi 18 let a žiju na vesnici, kde je velká parta lidi, sice věkově odlišná, ale přesto jsme všichni spokojení. Ke mě jsou věkově nejblíže dvě holky, s jednou se znám od malička (Klára) a ta druhá se před rokem přistěhovala (Terka).

Vždycky to fungovalo tak, že jsem si spíše já a Klára měli co říct a Terka se s námi sice kamaradila, ale spíše vzdáleně. Jak říkám, je nás hodně, takže kolem sebe měla další lidi, rozhodně nebyla odstrčená, bavili jsme se i s ní. Jenže Terky chování nabralo v posledním půl roce jen egoismus, povrchnost, chlast, zakouřené kluby a VELMI velké sebevědomí. Co se ale nestalo… Klára, která byla vždy svou povahou také egoista, ráda se povyšovala nad ty mladší, její názory a poznámky někdy hodně boleli (to same platí u Terezy), si najednou začala s Terkou rozumět, chodí spolu pít, mluví pouze o chlastu, vulgárně i o sexu, Tereza se obléká výstředně a nechá na sebe sahat, mám pocit, že jsem pro ně NIC, za vadná, ta co nepije, ta slušná (dívají se na mě zvrchu i proto, že jsem na děti příliš hodná, bude ze mě učitelka, že jsem moc něžná), prostě nicka.

Také jsou obě nespokojené ve škole, nejsou to studijní typy a tak je škola nebaví, mě škola baví moc a velmi ráda tam chodím a když to před nimi zmiňuji, tak je to absolutně nezajímá. Je jim ukradený můj život, přitom já se o jejich vždy zajímala, teda do té doby, než se z nich staly takovýhle kozy. Jsou úplně jiné než já, nerozumim jejich smyslu života, maji svůj svět. Maji zvláštní nadhledy, názory a vždy z nich jde cítit povrchnost a chlast. Změnili se, je jim také 18 a tak jsem předpokládala, že je to věk, kdy se lidi začínají chovat jako trochu rozumně. V jejich povaze nevidím ani to, že by snad byly hodné, jedna na všechny nadává sprostě i na ty které nezná (označuje je slovy p**a, k***a, apod.), jako kdyby jí bylo 12 let a druhá je to samé.

Dívají se na mě taky z vrchu protože už měli „vážný vztah“… Nezlobte se na mě, ale já neberu vztah, kdy se dva setkají pouze 3× a jsou spolu 3 týdny. Vetsinou se s nimi ti kluci rozešli, pamatuju, že hlavním důvodem byli, že chlapci poznali pivahy. Ale říkat jim, co pro mě znamená slovo " vztah „, nemá cenu, neboť mě obě oponovali větou " na to musíš dozrát“.
A velmi rády používají věty „já se dneska tak zleju“, nebo " my jsme tak zlitý„. Víte, věřím že vaše rady budou znít "nevšímat si jich a jít za těmi ostatnimi“, jenže oni jsou mi věkové nejbliž a v našem kolektivu si někde jich nevšímat, všichni jsme pospolu, takže těm hloupým řečem svoje uši stejně nevyvaruju. Na tuto stránku pro maminky to píšu proto, že si neumím představit, že tyhle holky jednou dozrajou k tomu mít miminko, mít dítě, přijde mi, že nejsou schopné se postarat sami o sebe, natož o děťátko. Já si jednou moc přeju mít miminko, je mi jedno, že nechlastám, nekouřím, nechovam se vulgárně, neoblékám se výstředně a že jsem ve špatném slova smyslu, jak oni říkají " slušňačka", protože já bych jednou ráda porodila krásný, zdraví miminko, do klidného prostředí a zacházení s alkoholem a cigarety, jako to dělají ty dvě jim zrovna to zázemí pro miminko nedá, leda že se změní, ale myslím, že povaha se změnit nedá, pouze usměrňovat.
Vim, že tahle stránka je plná rozumných lidi, protože jsem si pročítala diskuze a tak mi velmi záleží právě na vašem názoru. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11054 příspěvků 09.05.18 18:05

Jé, vždyť je vlastně svaťák, proto se tu množí takové diskuze.

Russet
Kelišová 6765 příspěvků 09.05.18 18:06

Taky jsem nepila a chovala se slušně. Našla jsem si podobně se chovající kamarádky. Nikdo tě nenutí s nimi být :nevim: A ony se toho mimina dočkají taky, nikde není psáno, že trochu vyzrají a budou takové ty běžné matky. A pokud nebudou, tebe to trápit fakt nemusí.

Doe_Jane
Kelišová 5537 příspěvků 09.05.18 18:10

Už zas Klára :mrgreen:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 09.05.18 18:10

I maminky byly někdy mladé… Přijdeš mi na svůj věk trochu zaostalá :nevim: Takové jsou nejhorší, v době, kdy jsou vrstevnice vybourene a usazují se, tak to rafne slušný holky a může z toho být průšvih. Ke každému věku něco patří a do období 15-20 by mělo spadat i vyradeni se.

jahuhudka
Echt Kelišová 9931 příspěvků 09.05.18 18:11

Zase Klara? 8o

Tichošlápek
Echt Kelišová 8163 příspěvků 09.05.18 18:11

Prý stránka plna rozumných lidi :lol: no k věci - kdybys věděla, co se teprve bude dít na vejšce :mrgreen: to byly časy. A teď je většina z nás zabezpečena a s funkční rodinou. Divoké mladí s tím nema co dělat.

debra.morgan
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 09.05.18 18:19

No s tebou musí být hrozná nuda, ty jsi ta nejsvatější, že? a šprtka k tomu. kdyby ti bylo 14 tak tohle brečení pochopím, u dospělého člověka ne.

navíc píšeš, že žiješ na vesnici. takže do školy (ještě střední?) evidentně někam dojíždíš. tak se jdi bavit nějak jinam ne?

Premek_Orac
Závislačka 3971 příspěvků 09.05.18 18:20

Zakladatelko, chápu, že toprožíváš ale mám pro tebe dobrou zprávu. Je to nepodstatné. Jakkoliv se to pro tebe teď zdá skoro jako zásadní, je to fakt nepodstatné. Uvidíš, že za pět, deset let mi dáš za pravdu.
A tu špatnou zprávu: Budeš pak řešit zas jiné starosti…

Elishka1
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 09.05.18 18:22
@Tichošlápek píše:
Prý stránka plna rozumných lidi :lol: no k věci - kdybys věděla, co se teprve bude dít na vejšce :mrgreen: to byly časy. A teď je většina z nás zabezpečena a s funkční rodinou. Divoké mladí s tím nema co dělat.

Ty rozumní lidé me taky rozsekali :lol:

bartsch
Závislačka 4341 příspěvků 09.05.18 18:24

No, tak oni jsou teď rebelky, musí se vybouřit. Není to nic divného. Já sice takhle nebouřila, ale rozhodně jsem žádný suchar nebyla. :mrgreen: Narozdíl od tebe. :roll: Většina z takové rebelie vyroste a vybouří se a jsou z nich výborní rodiče. Je to normální vývoj. Tyjo, v 18 letech mluvit o miminku a o tom jak jednou porodím zdravé a krásné miminko… :roll: A rovnou někoho odsuzovat za to, že se nechová podle toho, jak ty si zrovna představuješ, že je jediné správné… ty jsi prostě taková přemoudřelá “stará mladá”. :nevim:

Aduš8
Kecalka 333 příspěvků 09.05.18 18:24

@Doe_Jane přesně to mě napadlo… :D

Aduš8
Kecalka 333 příspěvků 09.05.18 18:28

A já se klidně přiznám, že jsem taky takhle bouřila a dneska je ze mne zodpovědná manželka a máma malého miminka. Nemám tu potřebu později. Naopak, mám kolem sebe spoustu známých, které se nevybouřili a pak je to chytí, když jim je třicet a děti i manželé jim jdou na nervy.

Rive
Zasloužilá kecalka 882 příspěvků 09.05.18 18:28

Kdyby mi před deseti lety někdo řekl, že budu spořádaná matka několika dětí, tak si klepu na čelo.
I když počet probdělých nocí je asi pořád stejný :lol: :lol:

Anonymní  09.05.18 18:50
anonym
@debra.morgan píše:
No s tebou musí být hrozná nuda, ty jsi ta nejsvatější, že? a šprtka k tomu. kdyby ti bylo 14 tak tohle brečení pochopím, u dospělého člověka ne.navíc píšeš, že žiješ na vesnici. takže do školy (ještě střední?) evidentně někam dojíždíš. tak se jdi bavit nějak jinam ne?

Mrzi mě, že jsi pochopila můj text tímto způsobem, ale čekala jsem, že ne všichni lidé dokážou číst mezi řádky. Trochu mě zabolela tvoje poznámka l, že se mnou musí být hrozná nuda - naopak na střední patřil mezi kamarádky ke vtipálkobi a to mi kolikrát moje slova nepřijdou vtipná, zkratka umím lidi bavit jinak, než je téma chlast, sex a cigára. Ale ano, už jsi si udělala obrázek, já děkuju za tvé vyjádření ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Opilý nesmí za dcerou! Andrea Pomeje promluvila o těžké situaci s Jiřím a naznačila naději

Opilý k dceři nesmí! Jiří Pomeje (53) má podle své manželky Andrey (29)... číst dále >

Co se jedlo v roce vašeho narození? Kapitán Iglo a další gastro hity mládí

Pamatujete, když v ulici zazněla píseň Family Frost nebo když se v Česku... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama