Snaha získat ji zpět

Anonymní
5.1.20 01:48

Snaha získat ji zpět

Ahoj párkrát sem tu už psal ale pořád se z toho nemůžu dostat.Ma přítelkyně se sennou rozešla před dvoumi měsíci. Meli jsme vztah na dálku jezdil jsem za ní každých 14 dní na víkend 300km. Vztah to byl hezký měli sme společne zájmy společný životní styl fitko zdravá výživa atd…vždycky sme si víkend užívali jezdili na výlety cvicili kino večeře bylo nám spolu krásně..plánovali jsme že se k ní přestěhuju..Byl tam jeden problém v sexu vždy sem byl rychle hotovej přisuzoval jsem to tomu že sem předtím dlouho nikoho neměl a že se to časem spraví jenže ne..moc sme o tom nemluvili to byl další problém v našem vztahu vzájemná komunikace…a dospělo to až do stádia kdy se semnou rozešla. Ale já to nechci přijmout a snažím se abych ji dostal zpátky objednal jsem se k sexuologovi ona o tom ví sme furt tak nak v kontaktu ale měl místo až na konci ledna. Snazim se jí vysvětlit že sem pochopil kde byli chyby jak už v komunikaci nebo v tom že sem tohle neřešil a že bych udělal cokoliv abych ji dostal zpátky. Ale ona o tom nechce mluvit říká mi zlato mám tě moc ráda jako člověka že ji chybím stýská se jí spí s plysakama odemne má můj kartáček, ale potřebuju k sobě někoho jiného. Rozesli jsme se přes mesenger a když ji řeknu že bych za ní přijel aby sme si promluvili mezi 4 očima odmítá. Já nevím co mám dělat chtěl bych ji zpět miluju ji. Myslíte že bude lepší to už vážně přijmout že je konec a zapomenout na to?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

3509
5.1.20 02:21

Jo, přijmout, zapomenout, jít dál. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
5.1.20 03:31

Že se ti chce ponižovat zakladateli…víš, co by ti řekl Voňavka s Cimlem? Vys.. se na ní na krávu…ženskejch je, jako blech a najdeš daleko lepší a blíž, ale k tomu doktorovi zaběhni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
5.1.20 03:44

Je to sice určitě pro tebe těžký ale jdi dál. Časem si najdeš jinou slečnu. Hodně štěstí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
5.1.20 07:24

Kámo ta už má jinýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 07:25

Neni ona nějaká nedospěla? Rikat nekomu zlato, spat s medvedem.. mam te rada.. ale ty tahni? Ty delas vsechno pro zachranu, ona si hraje a ocekava, ze si narazi nekoho lepsiho. Koukej zdrhat, vaz si sám sebe, taková ti nestojí ani za minutu trápení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4298
5.1.20 08:03

Prostě to vezmi tak, jak ti říká. Byl to vztah na dálku, asi ji to nevyhovovalo. Osobně bych se nedoprosovala, ono ani nic vyprostit nejde. Leda soucit a to nechceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
126
5.1.20 08:43

Hmmmm… mas problemy s vydrzi? A uzivas si ten sex nebo se soustredis na svuj vykon a pokazde kdyz prijde na vec tak jsi nervozni jak to dopadne? Jako ono tyhle problemy vetsinou byvaji v hlave, spis se uvolni a zacni si ten sex vice uzivat. Ja to mel za mlada, kdyz jsem zacinal se sexem, vrz vrz a bylo to, postupem jsem vymenil par sexualnich partnerek a zlepsilo se to :) kolik ti je roku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.20 00:43
@kouřící králík píše:
Neni ona nějaká nedospěla? Rikat nekomu zlato, spat s medvedem.. mam te rada.. ale ty tahni? Ty delas vsechno pro zachranu, ona si hraje a ocekava, ze si narazi nekoho lepsiho. Koukej zdrhat, vaz si sám sebe, taková ti nestojí ani za minutu trápení.

Není nedospeli sem prý já :nevim: ona mi napsala že se chce kamarádit a když sem ji napsal že to teď těžko budu zvládat že ji opravdu miluju a že mě to bude spíš ničit tak mě mi napsala no tak promiň že se tě nechci vzdát…fakt mi z toho de hlava kolem ale už sem si řekl že na to prdim.Bude mi chybět to asi jo bude to ještě bolet ale stejně už s ní nehnu nemá cenu se v tom patlat akorát se trápím a přijde mi že ona z toho má prd*l čerstvě po rozchodu mi řekla at ji dám týden kousal sem si nehty abych ji nepsal po tom tydnu napsala "pošli mi adresu já už ji nemám ať ti pošlu věci :mrgreen: :mrgreen: " a slova jako k doktorovi sis měl dojít dřív už si to propasl atd…asi sem blbec že bych ji chtěl ještě zpět co ale proč mi píše zlatí a že ji chybím ale nejde to… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
126
6.1.20 08:40

Hele jestli ti to ublizuje a dokrmuje a mta ti to hpavu, ze ti porad pise tak su ji zablokuj a ptoste to musis vydrzet a zabavit se jinak. Ja to tak musel udelat taky, je to tezke ale pomuze ti to, proces odpoutani to urychli, ale hlavne neco delej nesed doma na prdeli a nepremyslej moc o vsem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama