Snažení leden 2020

114
5.12.19 08:17

Snažení leden 2020

Hezký den přeji :)
Tak se nám blíží konec roku a já zakládám diskuzi pro všechny, komu se to letos bohužel nepovedlo a čeká nás snažení v dalším, novém roce a samozřejmě i pro ty, kteří se snažit teprve začínají. Všem přeji hodně štěstí, aby se v roce 2020 zadařilo co nejdříve a abychom všechny příští rok nosili pod srdcem to vytoužené miminko :andel:
Já sem přecházím ze snažilek z prosince :) Bohužel jsem si prošla v říjnu ZT a dohodli jsme se s přítelem, že počkáme ještě jeden cyklus :) Takže Silvestru zdar a snad se zadaří :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1003
10.12.19 11:46

Ahoj, přidávám se :) máme to úplně stejně, v říjnu jsem měla také zamlklé tehotenstvi a po revizi se mi rozhodil cyklus tak ani nevím kdy mám ovulaci : 8o merit a testovat OVU se mi nechce takže to vidím spíš na pravidelnější sex :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
10.12.19 15:49
@Melody26 píše:
Ahoj, přidávám se :) máme to úplně stejně, v říjnu jsem měla také zamlklé tehotenstvi a po revizi se mi rozhodil cyklus tak ani nevím kdy mám ovulaci : 8o merit a testovat OVU se mi nechce takže to vidím spíš na pravidelnější sex :dance:

Jaj no pěkné, tak to budu držet palce :kytka: Ale jak říkáš, pravidelnější sex to jistí :D :dance: Já jsem ms dostala hned po 4 týdnech a když jsem byla u mudr. na kontrole po 14 dnech od revize, tak říkal, že mám těsně před ovulací, tak doufám, že ji mám pořád tak krásně pravidelnou :) Ale více sexu nikdy neuškodí, ale o to doma nouzi nemám :mrgreen:
Tak doufám, že už budeme mít všichni, kdo si tím prošly, další pokus už úspěšný a vše dopadne dobře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1003
10.12.19 17:21

@TeryK7
Tak to je super že ti doktor řekl tohle :dance: to mně ta moje doktorka neřekne nic, jen když jsem byla na kontrole že mám nízkou sliznici :? tak snad doroste…ale dnes měla přijít MS a nic…bojím se že se mi to revizí rozházelo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
12.12.19 10:33

Ahoj holky, tak se k vám po včerejšku přidávám. Dnes 2DC a další cyklus snažení před námi. Snad nám to všem tentokrát klapne v lednu už nám to nepřijde. Já měla ZT v červenci v 10. týdnu těhotenství, takže vím, jak na tom jste…
@Melody26
Kdyby se ti to nemělo srovnat, vřele doporučuji kombinaci drmek (kapsle) a kontryhelový čaj. Já 1. ms po revizi nedostala vůbec a musela jsem na vyvolávačku, 2. mi přišla s víc jak týdenním zpožděním a 3. pak s pěti dny zpoždění. Minulý cyklus jsem nasadila bylinky a včera ms na den přesně a ani mi není nějak zvlášť blbě, takže prima. Sice bych radši teda místo měnění tampónů koukala na 2 čárky na testu, ale mít konečně srovnaný cyklus po revizi je taky fajn pocit. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1003
12.12.19 11:26

@jjjanci
Já měla to štěstí že mi MS dorazila po revizi po 5 týdnech a byla dost silná…teď to vypadá že dorazí taky po 5ti týdnech…a až dorazí tak asi začnu s tím drmkem…kontryhelový čaj piju ale zatím asi bez účinku :nevim: tak ti přeji ať se co nejdřív zadaří :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2121
12.12.19 15:24

Ahoj holky :)
s dovolením se k vám vetřu :mrgreen:
Doma jsme měli velkou výměnu názorů a diskusi o mimču.. Já chtěla ještě příští rok dovybavit dům a projet Peru. Zabydlet se v novém a na přes-rok se pustit do snažení. Partner už nějak pociťuje, že už mu utíkají roky a tak jsme se rozhodli se snažit naplno.
Antikoncepci neberu 2 roky, ale chránili jsme se jinak.
Dnes jsem 2DC a začala jsem užívat NosifolForte (mám s ním dobrou zkušenost). Tak uvidíme, nehodlám to nějak hrotit jako dřív - a vidíte, změnila jsem práci, cestovali jsme a dítě mě úplně přešlo. Navíc jsem zjistila, že začínám být docela pohodlná a začínám mít ráda svůj klid :mrgreen:
Necháme se překvapit, co leden 2020 přinese :srdce: Rozhodně nepočítám s tím, že to vyjde na první pokus. Takže budu opět realista :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.12.19 09:59

Ahoj holky taky přecházím z prosince. Sice jsem dvě čárky na testu měla, ale bohužel to odešlo s opožděnou ms. Takže dnes 2DC. Věřím že nám to v lednu všem už vyjde :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
13.12.19 10:07

Ahoj, já se s dovolením taky přidám… ZT jsem měla v listopadu a ještě teda nemám obnovený cyklus, ale pevně doufám že v lednu se budeme moct zase snažit :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
676
13.12.19 23:36

Ahoj holky, já bych se taky ráda vetřela :kytka: večer přišla ms, takže dnes 1dc a jedeme opět dál. Snažíme se od konce léta, ale trápí mě špinění před ms (podle mudr jen hormonální dozvuk z antikoncepce, kterou jsem vysadila v únoru)
Všem nám držím palečky, abychom ten nový rok zahájily tím nejkrásnějším :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2121
14.12.19 21:29

Ahoj holky,
tak jaký jste měly dnes den?
My se odvážili do obchodu a hlavně nám chyběl vánoční dárek pro jednu malou berušku (1,5 roku). Holky… masakr :mrgreen: Myslela jsem, že z toho hračkářství vyjdu snad nahá. V hračkářství měli i baby patro a tam jsem se rozplývala nad kočárky, titěrnými hadříky… nádhera :srdce:
Jinak doma jsem nic moc neudělala. Zítra mě čeká úklid, vaření a hlavně hory prádla k žehlení :pocitac: nechápu, kde se to u nás pořád bere. Možná žehlím i sousedce :D
Moc mi to letos nepřijde, že už jsou tady Vánoce. Nějak mi chybí ta správná nálada :( Přitom Vánoce miluju, těším se vždy na ně. V pondělí u nás chumelilo a jak jsem ráno jela autem do práce, tak jsem měla takovou tu správnou náladu a odpoledne sluníčko, +9.. vánoční nálada pryč. :roll:
Jinak dnes jsem 3DC, tak u mě nic nového po této stránce. Ještě si musím dát ten Nosifol nápoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 21:33

Tak já letos nějak na ty vánoce nestíhám :D zatim upečené jen perníčky :lol: taky mi nepřijde, že nějaké budou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2121
14.12.19 22:00

@Anonymm92 Nu, já mám jen něco málo, ale nějak to nehrotím :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2121
14.12.19 22:05

Jo a hlásím, že už mám Nosifol v sobě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 22:31

@majdulacek taky to nehrotim :) ještě udělám linecké a rafaelo… Nám to stačí. Stejne od tchyně dostaneme krabicu tlapek jako kazdy rok :) jsme jen dva, tak víc toho nepotřebujeme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama