Hezký den,
v prosinci jsem podstoupila ukončení těhotenství v 17.TT kvůli vážným VVV s revizí. Po šestinedělí mi bylo doporučeno nasazeni HA z důvodu, že se čekalo na výsledky z genetiky a možné genetické vadě, kterou neseme my. Naštěstí toto se vyloučilo. HA jsem brala 2 měsíce. V březnu jsem mohla vysadit antikoncepci a snažit se o další miminko. Plodné dny jsem cítila, také na sobě pocituji stejné příznaky jako v prvním těhotenství. Nyní mám 3 dny zpoždění od obvyklého termínu MS. Testy jsou negativní. Je tu někdo, kdo si prošel něčím podobným? Vím, že každé tělo je jiné. Hledám aspoň naději, že by se mohlo zadařit. Samozřejmě pokud se MS nedostaví a test negativní, budu řešit s lékařem.
Hezký den,
v prosinci jsem podstoupila ukončení těhotenství v 17.TT kvůli vážným VVV s revizí. Po šestinedělí mi bylo doporučeno nasazeni HA z důvodu, že se čekalo na výsledky z genetiky a možné genetické vadě, kterou neseme my. Naštěstí toto se vyloučilo. HA jsem brala 2 měsíce. V březnu jsem mohla vysadit antikoncepci a snažit se o další miminko. Plodné dny jsem cítila, také na sobě pocituji stejné příznaky jako v prvním těhotenství. Nyní mám 3 dny zpoždění od obvyklého termínu MS. Testy jsou negativní. Je tu někdo, kdo si prošel něčím podobným? Vím, že každé tělo je jiné. Hledám aspoň naději, že by se mohlo zadařit. Samozřejmě pokud se MS nedostaví a test negativní, budu řešit s lékařem.