Snažení po revizi a vysazení HA

Anonymní
5.5.22 17:14

Snažení po revizi a vysazení HA

Hezký den,
v prosinci jsem podstoupila ukončení těhotenství v 17.TT kvůli vážným VVV s revizí. Po šestinedělí mi bylo doporučeno nasazeni HA z důvodu, že se čekalo na výsledky z genetiky a možné genetické vadě, kterou neseme my. Naštěstí toto se vyloučilo. HA jsem brala 2 měsíce. V březnu jsem mohla vysadit antikoncepci a snažit se o další miminko. Plodné dny jsem cítila, také na sobě pocituji stejné příznaky jako v prvním těhotenství. Nyní mám 3 dny zpoždění od obvyklého termínu MS. Testy jsou negativní. Je tu někdo, kdo si prošel něčím podobným? Vím, že každé tělo je jiné. Hledám aspoň naději, že by se mohlo zadařit. Samozřejmě pokud se MS nedostaví a test negativní, budu řešit s lékařem.

  • Citovat
  • Upravit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová