Soused je mimořádný d***l

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 22:53
Soused je mimořádný debil

Hezký večer, doufám že si zde můžu postěžovat a třeba mi někdo poradi se sousedem - id*****. Raději anonymně, díky.
Soused je prvotřídní debil. Bydlíme v bytovce už 5 rokem, nikdy žádné problémy až teď sousedovi ruplo v bedně a má s nama problém.
Nejenže těch 5 let posloucháme jak řve na svoji ženu se kterou má dceru v puberte, takže její mluva na něj a na sousedku je opravdu,, vybraná,,, ale on tu svoji ženu kolikrát i zmlatil. Sousedky jsme se několikrát ptali zda máme volat policii, ona že ne, že je nemocný.
Teď mu začalo vadit, že kouříme na balkoně. Začalo mu vadit, že máme věci ve společném sklepě. Začalo mu vadit že přítel, který pracuje z domu!!! Nechodí do práce.
Hlava mi to opravdu nebere, proč cizí lidi, řeší cizí problémy??? Nebo proč když mu vadí že kouříme si to okno nezavre?? Proč po planetě chodí lidi jako je on??

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 3899 příspěvků 06.07.19 22:57

Tak to kouření by mi teda setasakra vadilo taky, ale zbytek je na psychinu :zed:

kristyn.g
Závislačka 3109 příspěvků 06.07.19 22:58

Kdyby mi šel do bytu kouř z cigaret od sousedů tak by mě to také štvalo, argument ať si zavře okno je blbost, proč by to jako měl dělat a péct se doma. Vy obtezujete kouřem. Ostatní je holt magor no… Neresre ho a je to

katyna1984
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 06.07.19 22:59

K ostatnimu nic nemam, ale k tomu kouření.. Jako v lete je to fakt chutovka, kdyz ve vedru doma padame a kdyz uz se da vyvetrat, zase mame po celem byte smrad z cigaret od sousedu. Tady ho naprosto chapu a jelikoz vy tim obtezujete okoli, meli byste se vy zavrit doma a tam v tom smradu treba padnout. Nevim, proc mame kvuli vykurovani na balkonech trpet.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 06.07.19 23:01

Za to koureni a argument se zavrenim okna by jste zaslouzila par facek. Vy jste ti co obtezuji druhe!

Dianadiana
Kecalka 202 příspěvků 06.07.19 23:02

S tim kourenim souhlasim s ostatnimi, kdyby mi nekdo kouril na balkone a sel by mi ten smrad do bytu, tak by mi to taky vadilo :roll: Ale ostatni je des, taky bych ho ignorovala a doufala, ze ho to prestane bavit :nevim:

Jogrr
Závislačka 4944 příspěvků 06.07.19 23:02

Soused je za 18 a vy bez 2 za dvacet :mrgreen:

Kecalka 345 příspěvků 06.07.19 23:02

S tím nic neuděláš, lidí jsou různí a kdo bydlí v bytovce nebo v paneláku tak s tím tak trochu musí počítat. Asi se nudí, proto vymýšlí s čím vám otravovat život. Jen to kouření.. víš ono je to opravdu nepříjemný, když nekuřáci větrají a pak se jim bytem prolne smrad z cigaret. Argument že si má zavřít okno je fakt k smíchu. Promiň, ale zamysli se nad tím. Svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. A proč by měl někdo dýchat škodlivěj kouř ve svým bytě, jen protože vy jste kuřáci. To by mi taky hodně vadilo. Navíc v hodně bytovkách to mají i v pravidlech, že se kouřit na balkonech nesmí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:03

Kouření druhým do oken by se mělo trestat. V létě obzvláště

Ennny
Závislačka 3899 příspěvků 06.07.19 23:04

Pokad se ke všemu stavíte stylem „ať si zavře okno když mu vadí smrad“ tak se mu vlastně ani nedivím kdo ví jak je to vlastně a tím sklepem a podobně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 23:04

Ok, to kouření jakžtakž chápu, taky mi vadí že si sousedi pod námi zakouri - ti chodí kouřit snad každou hodinu. U nás je to jen navečer a jen na 5 minut, žádný vykurovani a dychanky do noci se nekonají.

flicek18
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 06.07.19 23:05

S těmi cigaretami ho chápu, ostatní je pán cvok :zed:
Ty cigarety jsem řešili v paneláku taky, my si chtěli večer před spaním vyvětrat ale protože vedle kouřili tak jsem čekali, ještě že nekouřilo víc lidí kolem nás to bychom nemohli větrat skoro vůbec. Ten kouř je fakt obtěžující.

Ennny
Závislačka 3899 příspěvků 06.07.19 23:06
@Anonymní píše:
Ok, to kouření jakžtakž chápu, taky mi vadí že si sousedi pod námi zakouri - ti chodí kouřit snad každou hodinu. U nás je to jen navečer a jen na 5 minut, žádný vykurovani a dychanky do noci se nekonají.

To je úplně jedno jak dlouho a často mu tam smrdíte, mě by stačilo 5 vteřin za den a už bych na vás vlitla…

Janli
Echt Kelišová 9309 příspěvků 06.07.19 23:09

Choďte kouřit padesát metrů od nejbližší nemovitosti a pak si můžeš na chování souseda stěžovat. Do té doby si nemáte co vyčítat.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1268 příspěvků 06.07.19 23:23

Tak argument proč cizí lidi řeší cizí problémy je trošku dvousečný, děláš totiž totéž. Ke kouření SR tu už vyjádřili, zvláště v létě je to velmi neohleduplne… Tak ho prostě neřešte. Vždycky bude někdo s kým se člověk neshodne a je třeba brát takové věci s rezervou…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama