Reklama

Sousedka a naše děti na vesnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:11
Sousedka a naše deti na vesnici

Zdravím,
Omlouvám se, ze anonymně, ale…
Bydlíme na vesnici 12let - sousedka se synem (37let) cca 8let, nejprve v podnájmu později dům odkoupili. Ona nenávidí deti. My máme tři malé…sousedka Křičí ze by je utopila polamala jim nohy apod vadí jim, ze naše deti jsou na trampolíně, v bazénu nebo i jen tak na zahradě venku. Vnoučata nemá, syn nemá babu a ani nikdy neměl. Tlustý zakoplexovany ovšem i u sebe v práci na sebe posila kontroly a šéfovi píše 30dopisu měsíčně. Blázen. A dnes když byly deti u nás na zahradě, tak na ne kriceli ať jsou ticho ze se to nedá poslouchat ze jim praskne srdce a skončí život ze oni to nechtějí slyšet apod. Několikrát a vždy počkali když tam deti jsou sami (my jsme byli na balkoně nebo v kuchyni - na deti vidíme a slyšíme je) Nám osobně nic neřekli. Máme ještě dvoje další sousedy a nikdy si nestezovali. Stezuji si jen tenhle s mámou… pokud měli jen blbě řeči na zahradě tak ok ale to aby mo kriceli na deti když tam nejsem to teda mi přijde dost. navic ony nedělají extra hluk. Z druhé strany od nich jejich sousedka nemohla ani splachovat aby si nestezovali. Byli sprosti na ni i manžela a tak se odstěhovali. My se ale stěhovat nehodlame. A jinak my máme svůj domek se zahradou (kolem stromy, garáž i vysoké tuje z jejich strany) a oni taky. Sami se tam kolikrát hádají ze je slyším až v kuchyni kvůli blbostem.. ale křičí fest.
Já jsem si říkala ze přeci nebudu se bát decka dat o prázdninách ven na vlastní zahradu a vůbec když jsou prázdniny a není to po 22h teď jsme hodne jezdili i k vodě skoro tady nebyli… nemyslím si ze by byly decka až tak hlučné…
Co si o tom myslíte vy? Mají právo po nás chtít aby deti byly úplně potichu? I během dne?? Co by jste dělali vy? Manžel tam dnes šel okolo a kluk odjel a bába se schovávala a krcila na balkoně…tak s nimi dnes nemluvil. Moc díky za názory.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

terien
Echt Kelišová 7705 příspěvků 10.08.18 22:16

Jestli děti neječí tak, že by si vyřvaly hlasivky, tak má bába asi smůlu. Jestli je bláznivá, tak jí máte i vy, s tím asi nic neuděláte. Já bych na ní vlítla a řekla jí svý, ale jestli to pomůže, to ví bůh :nevim:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 10.08.18 22:19

Psycho 8o
Napadá mě jen aby si muž s nimi promluvil, ale po dobrém to asi nepůjde. Nějaká stížnost na obec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:22

@terien normálně se smeji - nahlas ale smeji… on na sebe sám posila kontroly a šéfovi píše denně připomínky apod. Manžel mluvil se starostkou - bydli kousek od nás - a prý proste jsou to deti a nijak nevybocujeme…
ono matka ho prý podporuje a postvava a v minulém bydlišti jsou rádi ze se jich zbavili - všude a na všechno si stěžuje, ona mu zakazuje i baby ze nesmí domu dovézt apod a deti mít už vůbec ne …vyvari mu a tvrdí ze takhle by mu nikdo nikdy nevyvarel atd proste blazni. Ohani se zakonama a podle mě i v práci z něho jsou hotovi…

tininas
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 10.08.18 22:22

Ahoj Tulipáne. Chápu, že je to kompletně OFF TOPIC, ale chci vědět, jak jsi dosáhla té hráškově zelené v nicku. Je to naše svatební barva, ale netuším, jak ji naladit. Díky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:24

@171Jirka on tam dnes šel ale mladý odjel a paní se krcila aby nebyla vidět - úplně se schovávala na balkoně. Půjde za nimi ještě…nebo až je potká tam jim to řekne. Soused z druhé strany už po nich taky pokricel ze si nebudou otevírat pusu na jeho manželku…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:24

Nu coz, proto si kazdy porizuje barak, aby mel klid :lol: :lol: . .. Meli jsme taky blaznivou sousedku, a jako deckam nam davala cocku. Klidne i lezla na nas pozemek a strihala kytky, hazela kameny do bazenu atd.. nikdy jsme ji pri nicem nepristihli, tudiz resit se to nedalo. Nakonec se odstehovala a misto ni prisli mozna jeste horsi sousedi. Parmeni. Takze jedna party za druhou, alkohol tece proudem.. davy kamaradu a uprimne obcas radsi blaznivou sousedku, nez toto :zed: … fakt nesnasim spusedy, co si pustej radio na plny koule, hraje to tam cely den az do noci :zed: porad par stejny pisnicky dokola…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:26
@tininas píše:
Ahoj Tulipáne. Chápu, že je to kompletně OFF TOPIC, ale chci vědět, jak jsi dosáhla té hráškově zelené v nicku. Je to naše svatební barva, ale netuším, jak ji naladit. Díky.

To je tady nejspis novinka pro anonym automaticky obrázek ;)

terien
Echt Kelišová 7705 příspěvků 10.08.18 22:29
@Anonymní píše:
@terien normálně se smeji - nahlas ale smeji… on na sebe sám posila kontroly a šéfovi píše denně připomínky apod. Manžel mluvil se starostkou - bydli kousek od nás - a prý proste jsou to deti a nijak nevybocujeme…
ono matka ho prý podporuje a postvava a v minulém bydlišti jsou rádi ze se jich zbavili - všude a na všechno si stěžuje, ona mu zakazuje i baby ze nesmí domu dovézt apod a deti mít už vůbec ne …vyvari mu a tvrdí ze takhle by mu nikdo nikdy nevyvarel atd proste blazni. Ohani se zakonama a podle mě i v práci z něho jsou hotovi…

Hele všude je nějaký takový obecní blázen, ale chápu tě, je to na palici. Nejhorší je, že obrana proti tomu vlastně není. Můžete jí dát na přestupkovou komisi, ale k čemu to :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:29
@Anonymní píše:
Nu coz, proto si kazdy porizuje barak, aby mel klid :lol: :lol: . .. Meli jsme taky blaznivou sousedku, a jako deckam nam davala cocku. Klidne i lezla na nas pozemek a strihala kytky, hazela kameny do bazenu atd.. nikdy jsme ji pri nicem nepristihli, tudiz resit se to nedalo. Nakonec se odstehovala a misto ni prisli mozna jeste horsi sousedi. Parmeni. Takze jedna party za druhou, alkohol tece proudem.. davy kamaradu a uprimne obcas radsi blaznivou sousedku, nez toto :zed: … fakt nesnasim spusedy, co si pustej radio na plny koule, hraje to tam cely den az do noci :zed: porad par stejny pisnicky dokola…

Já verim ze můžou být i jinak horší nebo blbi sousedi ale aby rvali po detech mi přijde už přes čáru. A navíc to je mam zavřít doma?? Vedle k sousedům jezdí na prázdniny až deset deti…a ze si hrají koupou atd mi přijde normální… tak asi se nastěhují na vesnici tak nemůžu čekat ze decka zavřou doma…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:31
@terien píše:
Hele všude je nějaký takový obecní blázen, ale chápu tě, je to na palici. Nejhorší je, že obrana proti tomu vlastně není. Můžete jí dát na přestupkovou komisi, ale k čemu to :nevim:

Já se nechci hádat ani to řešit po úřadech apod mě zajímalo zda oni mání právo chtít po nás klid mimo noční klid víš… jestli oni můžou psát starostce a stížnosti nebo nás dat k soudu apod

terinka4444
Hvězda diskuse 67200 příspěvků 10.08.18 22:31
@Anonymní píše:
@171Jirka on tam dnes šel ale mladý odjel a paní se krcila aby nebyla vidět - úplně se schovávala na balkoně. Půjde za nimi ještě…nebo až je potká tam jim to řekne. Soused z druhé strany už po nich taky pokricel ze si nebudou otevírat pusu na jeho manželku…

zavolala bych na ně policii. Oni to odloží a dají to k vyřešení pořádkové komisi v obci. A tak bych to dělala stále a dokola. Samozřejmě, že si děti mohou na své zahradě skákat na trampolíně a u toho se smát.

terinka4444
Hvězda diskuse 67200 příspěvků 10.08.18 22:32
@Anonymní píše:
Já se nechci hádat ani to řešit po úřadech apod mě zajímalo zda oni mání právo chtít po nás klid mimo noční klid víš… jestli oni můžou psát starostce a stížnosti nebo nás dat k soudu apod

v žádném případě nemohou, naopak vy můžete řešit to, že vám řvou na děti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:32

Nemam vlastní zkusenost, ale presne takhle terorizovala blazniva sousedka rodinu meho svagra… Porvavala na ne sproste nadavky, at chcipnou, zabijou se v aute, apod. A jenom ze zavisti. Opravili si krasne a luxusne stary barak a sousedka bydlela v nejake chatrci. Nepomohlo vubec nic. Museli barak prodat, i kdyz se tam predtim malem udreli na rekonstrukci a odstehovat se jinam :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.18 22:33

@terien on si studuje paragrafy a zákony a píše starostce kvůli jinym věcem včetně postihu a toho co bude následovat a ze psal na policii atd tak mě napadá zda muže na nás nějak právně chtít to aby deti byly ticho venku což stejne nedokážu :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >